VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerCISDWDMSFP3819
Producent Cisco Systems
Part nummer DWDM-SFP-3819=
Omschrijving DWDM/SFP 1538.19 nm SFP 100 GHz ITU Grid
Informatie
EAN/UPC882658136597
Gewicht 0,07 (kg)
Prijs excl BTW3.249,00 EUR
Prijs incl BTW3.931,29 EUR
Bestellen
Catalogus verwijzingen:
 


Product specificaties ***
Omschrijving 1000BASE-DWDM 1538.19 nm SFP (100-GHz ITU grid)
The Cisco® Dense Wavelength-Division Multiplexing (DWDM) Small Form Factor Pluggable (SFP) module allow enterprise companies and service providers to provide scalable and easy-to-deploy Gigabit Ethernet or Fibre Channel services in their networks.

Main features of the Cisco DWDM SFP include:

- Support for International Telecommunication Union (ITU) 100-GHz wavelength grid
- Match for wavelength plan of Cisco 100-GHz ONS product family
- Fixed-wavelength SFP, with 40 different SFP models
- Hot-swappable input/output device that plugs into Gigabit Ethernet SFP ports or slots of a Cisco switch or router, linking the port with the network

Warranty 90 days
Netwerk Overdrachtssnelheid (max) 2000 Mbit/s
Technische details Power budget 28 dB
Golflengte 1538.19 nm
Verbindingsmogelijkheden Verbindingstechnologie Wired
Special features Plug-en-play Y
Hot-swap Y
Gewicht en omvang Afmetingen (BxDxH) 13.4 x 56.5 x 8.5 mm
Gewicht 75 g
Eisen aan de omgeving Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Certificaten Veiligheid Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1
Other features Full-duplex Y
Stroomvoorziening 300mA, 3.3V
Industriestandaard IEEE 802.3z
Model SFP
Aansluiting(en) LC/PC
Bekabelingstechnologie 1000BASE-X
 
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2019 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net