VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerCISGLCBXU
Producent Cisco Systems
Part nummer GLC-BX-U=
Omschrijving Base/1000-BX SFP-1310NM
Taal IN
EAN/UPC0882658010811
Gewicht 0,08 (kg)
Prijs excl BTW701,00 EUR
Prijs incl BTW848,21 EUR
Bestellen
Catalogus verwijzingen:
CISCO SFPs
 


Product specificaties ***
Omschrijving 1000BASE-BX10 Upstream SFP Module
Cisco is the worldwide leader in networking for the Internet. Cisco provides the broadest line of solutions for transporting data, voice and video within buildings, across campuses, or around the world. Cisco solutions ensure that networks both public and private operate with maximum performance, security, and flexibility.
Netwerk Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
Technische details Maximaal bereik 10000 m
Golflengte 1310 nm
Aansluitingen Verbindingstechnologie Wired
Andere features Aansluiting SFP (mini-GBIC)
Datalink-protocol Gigabit Ethernet
Bekabelingstechnologie Ethernet 1000Base-BX
 
Gerelateerde producten
2224 Communicatie - Switch
CISWSC29608TCS - EOL* Catalyst 2960 8 10/100-port Compact Switch LanLite
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
* Een artikel met de vermelding 'EOL' is niet meer verkrijgbaar
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2018 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net