VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerCISGLCFE100FXRGD
Producent Cisco Systems
Part nummer GLC-FE-100FX-RGD=
Omschrijving 100BASE-FX MULTI MODERugged SFP
  100 Basr-FX Multi Mode Rugged SFP
Informatie
Taal EN
EAN/UPC0882658132193
Gewicht 0,02 (kg)
Prijs excl BTW153,00 EUR
Prijs incl BTW185,13 EUR
Bestellen
Catalogus verwijzingen:
CISCO SFPs
 


Product specificaties ***
Omschrijving 100BASE-FX SFP For Fast Ethernet SFP Ports
The Cisco® 100BASE-X Small Form-factor Pluggable (SFP) is a hot-swappable input/output device that plugs into a Fast Ethernet port or slot, linking the port with the network.

Main features:
- Hot-swappable when deployed, the switch or router does not have to reboot.
- Supports the "pay-as-you-populate" model.
- Interchangeable with other 100BASE-X SFPs on the same line card.
- Supports the Cisco quality ID feature that enables the switch or router to identify whether or not the SFP is a Cisco qualified SFP.
- Optically interoperable with respective 100BASE-X Ethernet interfaces on the same link.
Warranty 90-Day
Technische details Maximaal bereik 2000 m
Golflengte 1310 nm
Eisen aan de omgeving Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Certificaten Veiligheid Laser Class 1 21CFR1040
Andere features Fiber type MMF
Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3
Aansluiting(en) Dual LC
Transmit power -14 - -20 dBmW
 
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2019 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net