VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerCISGLCFE100LX
Producent Cisco Systems
Part nummer GLC-FE-100LX=
Omschrijving 100BASE-LX SFP f FE-port
  Module/100 Base LX SFP f FE Port
Informatie
Taal IN
EAN/UPC0746320980515
Gewicht 0,03 (kg)
Prijs excl BTW218,00 EUR
Prijs incl BTW263,78 EUR
Bestellen
Catalogus verwijzingen:
CISCO Catalyst 2960 SFPs
 


Product specificaties ***
Omschrijving 100BASE-X SFP For Fast Ethernet SFP Ports
Features:
-Hot-swappable when deployed, the switch or router does not have to reboot.
-Supports the "pay-as-you-populate" model.
-Interchangeable with other 100BASE-X SFPs on the same line card.
-Supports the Cisco quality ID feature that enables the switch or router to identify whether or not the SFP is a Cisco qualified SFP.
-Optically interoperable with respective 100BASE-X Ethernet interfaces on the same link.

The Cisco 100BASE-LX10 SFP (part number GLC-FE-100LX) operates on ordinary single-mode fiber-optic (SMF) link spans up to 10 kilometers long.
Technische details Power budget -28 dB
Maximaal bereik 10000 m
Golflengte 1310 nm
Andere features Fiber type SMF
 
Gerelateerde producten
2224 Communicatie - Switch
CISWSC29608TCS - EOL* Catalyst 2960 8 10/100-port Compact Switch LanLite
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
* Een artikel met de vermelding 'EOL' is niet meer verkrijgbaar
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2018 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net