VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerCISGLCFE100LX48
Producent Cisco Systems
Part nummer GLC-FE-100LX48=
Omschrijving Module/48 units of GLC-FE-100LX
Informatie
Taal IN
EAN/UPC0882658072345
Gewicht 9,00 (kg)
Prijs excl BTW7.078,00 EUR
Prijs incl BTW8.564,38 EUR
Bestellen
Catalogus verwijzingen:
CISCO SFPs
 


Product specificaties ***
Omschrijving 48 units of GLC-FE-100LX
The Cisco® 100BASE-X Small Form-factor Pluggable (SFP) is a hot-swappable input/output device that plugs into a Fast Ethernet port or slot, linking the port with the network.
Main features include the following:
-Hot-swappable when deployed, the switch or router does not have to reboot.
-Supports the "pay-as-you-populate" model.
-Interchangeable with other 100BASE-X SFPs on the same line card.
-Supports the Cisco quality ID feature that enables the switch or router to identify whether or not the SFP is a Cisco qualified SFP.
-Optically interoperable with respective 100BASE-X Ethernet interfaces on the same link.

Cisco 100BASE-LX10 SFP
The Cisco 100BASE-LX10 SFP (part numbers GLC-FE-100LX and GLC-FE-100LX-RGD) operates on ordinary single-mode fiber-optic (SMF) link spans up to 10 kilometers long.
Netwerk Overdrachtssnelheid (max) 100 Mbit/s
Technische details Maximaal bereik 10000 m
Golflengte 1310 nm
Aansluitingen Verbindingstechnologie Wired
Gewicht en omvang Afmetingen (BxDxH) 13.4 x 56.5 x 8.5 mm
Eisen aan de omgeving Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Andere features Fiber type SMF
Aansluiting SFP
Transmit power -8 - -15 dBmW
 
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2019 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net