VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerCISGLCLHSM
Producent Cisco Systems
Part nummer GLC-LH-SM=
Omschrijving GE SFP,LC connector LX/LH transceiver
  Cisco Modules, GE SFP,LC connector LX/LH transceiver (for use with Catalyst 3750)
Informatie
Taal IN
EAN/UPC0746320609133
Gewicht 0,06 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
CISCO Cisco ASA 5500 Series SFP
CISCO Cisco 7300 Series Transceiver Modules
CISCO Cisco 7600 GBICs, Optics and Xenpaks
CISCO Catalyst 2950 GBIC/SFP
CISCO Catalyst 2960 SFPs
CISCO Catalyst 2970 SFPs
CISCO Catalyst 3560 SFPs / Cables
CISCO Catalyst 3560-E Adapters and Cables
CISCO Catalyst 3750 Series Accessoires
CISCO SFPs
 


Product specificaties ***
Omschrijving 1000BASE-LX/LH SFP Multimode and Single-Mode Fibers
The 1000BASE-LX/LH SFP, compatible with the IEEE 802.3z 1000BASE-LX standard, operates on standard single-mode fiber-optic link spans of up to 10 km and up to 550 m on any multimode fibers. When used over legacy multimode fiber type, the transmitter should be coupled through a mode conditioning patch cable.
Netwerk SFP transceiver type LH, LX
Netwerkstandaard IEEE 802.3z
Vezel-optische connector LC
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
Soort aansluiting SFP
Technische details Soort kabel Single-mode
Golflengte 1355 nm
Maximaal bereik 10000 m
Auto MDI/MDI-X N
Hot-swap Y
Aansluitingen Fibre channel-poorten 2
Energie Stroomverbruik 1.5 W
Gewicht en omvang Gewicht 75 g
Hoogte 8.5 mm
Diepte 56.5 mm
Breedte 13.4 mm
Eisen aan de omgeving Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
 
Gerelateerde producten
2224 Communicatie - Switch
CISWSC296048TTS - EOL* Catalyst 2960 48 10/100-ports + 2 10/100/1000 LanLite
CISWSC29608TCS - EOL* Catalyst 2960 8 10/100-port Compact Switch LanLite
CISWSC356024PSE - EOL* Catalyst 3560 24 10/100 PoE + 2 SFP Enhanced Image
CISWSC356024PSS - EOL* Catalyst 3560 24 10/100 PoE + 2 SFP Standard Image
CISWSC356024TSE - EOL* Catalyst 3560 24 10/100 + 2 SFP Enhanced Image
CISWSC356024TSS - EOL* Catalyst 3560 24 10/100 + 2 SFP Standard Image
CISWSC356048PSE - EOL* Catalyst 3560 48 10/100 PoE + 4 SFP Enhanced Image
CISWSC356048PSS - EOL* Catalyst 3560 48 10/100 PoE + 4 SFP Standard Image
CISWSC356048TSE - EOL* Catalyst 3560 48 10/100 + 4 SFP Enhanced Image
CISWSC356048TSS - EOL* Catalyst 3560 48 10/100 + 4 SFP Standard Image
CISWSC3560G24PSE - EOL* Catalyst 3560 24 10/100/1000T PoE + 4 SFP Enhanced Image
CISWSC3560G24PSS - EOL* Catalyst 3560 24 10/100/1000T PoE + 4 SFP Standard Image
CISWSC3560G24TSE - EOL* Catalyst 3560 24 10/100/1000T + 4 SFP Enhanced Image
CISWSC3560G24TSS - EOL* Catalyst 3560 24 10/100/1000T + 4 SFP Standard Image
CISWSC3560G48PSE - EOL* Catalyst 3560 48 10/100/1000T PoE + 4 SFP Enhanced Image
CISWSC3560G48PSS - EOL* Catalyst 3560 48 10/100/1000T PoE + 4 SFP Standard Image
CISWSC3560G48TSE - EOL* Catalyst 3560 48 10/100/1000T + 4 SFP Enhanced Image
CISWSC3560G48TSS - EOL* Catalyst 3560 48 10/100/1000T + 4 SFP Standard Image
CISWSCE50024PC - EOL* Catalyst Express 500-24PC
CISWSCE50024TT - EOL* Catalyst Express 500-24TT
CISWSCE500G12TC - EOL* Catalyst Express 500-12TC
ransceiver modules
CISGLCT - EOL* 1000BASE-T SFP
CISGLCZXSM - EOL* 1000BASE-ZX SFP
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
* Een artikel met de vermelding 'EOL' is niet meer verkrijgbaar
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2019 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net