VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerCISGLCSXMM
Producent Cisco Systems
Part nummer GLC-SX-MM=
Omschrijving GE SFP, LC connector SX transceiver
Informatie
Taal IN
EAN/UPC0746320560304
Gewicht 0,37 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
CISCO Cisco ASA 5500 Series SFP
CISCO Cisco 7300 Series Transceiver Modules
CISCO Cisco 7600 GBICs, Optics and Xenpaks
CISCO Catalyst 2950 GBIC/SFP
CISCO Catalyst 2960 SFPs
CISCO Catalyst 2970 SFPs
CISCO Catalyst 3560 SFPs / Cables
CISCO Catalyst 3560-E Adapters and Cables
CISCO Catalyst 3750 Series Accessoires
CISCO SFPs
 


Product specificaties ***
Omschrijving GE SFP, LC Connector SX Transceiver
The industry-standard Cisco Small Form-factor Pluggable (SFP) Gigabit Interface Converter is a hot-swappable input/output device that plugs into a Gigabit Ethernet port or slot, linking the port with the network. The 1000BASE-SX SFP is compatible with the IEEE 802.3z 1000BASE-SX standard and operates on 50 micrometer multimode fiber links up to 550 m and on 62.5 micrometer FDDI-grade multimode fibers up to 220 m.
Netwerk Netwerkstandaard IEEE 802.3ah, IEEE 802.3z
Vezel-optische connector LC
Converter input interface 1000Base-SX
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
Technische details Draad modus structuur Multi-mode
Maximaal bereik 550 m
Golflengte 850 nm
Intern Y
Aansluitingen Verbindingstechnologie Wired
Gewicht en omvang Afmetingen (BxDxH) 13 x 57 x 9 mm
Gewicht 75 g
Eisen aan de omgeving Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Kleur Kleur van het product Stainless steel
Andere features Aansluiting SFP (mini-GBIC)
Aansluiting(en) LC
Datalink-protocol Gigabit Ethernet
Bekabelingstechnologie Ethernet 1000Base-SX
 
Gerelateerde producten
2224 Communicatie - Switch
CISWSC296048TTS - EOL* Catalyst 2960 48 10/100-ports + 2 10/100/1000 LanLite
CISWSC29608TCS - EOL* Catalyst 2960 8 10/100-port Compact Switch LanLite
CISWSC356024PSE - EOL* Catalyst 3560 24 10/100 PoE + 2 SFP Enhanced Image
CISWSC356024PSS - EOL* Catalyst 3560 24 10/100 PoE + 2 SFP Standard Image
CISWSC356024TSE - EOL* Catalyst 3560 24 10/100 + 2 SFP Enhanced Image
CISWSC356024TSS - EOL* Catalyst 3560 24 10/100 + 2 SFP Standard Image
CISWSC356048PSE - EOL* Catalyst 3560 48 10/100 PoE + 4 SFP Enhanced Image
CISWSC356048PSS - EOL* Catalyst 3560 48 10/100 PoE + 4 SFP Standard Image
CISWSC356048TSE - EOL* Catalyst 3560 48 10/100 + 4 SFP Enhanced Image
CISWSC356048TSS - EOL* Catalyst 3560 48 10/100 + 4 SFP Standard Image
CISWSC3560G24PSE - EOL* Catalyst 3560 24 10/100/1000T PoE + 4 SFP Enhanced Image
CISWSC3560G24PSS - EOL* Catalyst 3560 24 10/100/1000T PoE + 4 SFP Standard Image
CISWSC3560G24TSE - EOL* Catalyst 3560 24 10/100/1000T + 4 SFP Enhanced Image
CISWSC3560G24TSS - EOL* Catalyst 3560 24 10/100/1000T + 4 SFP Standard Image
CISWSC3560G48PSE - EOL* Catalyst 3560 48 10/100/1000T PoE + 4 SFP Enhanced Image
CISWSC3560G48PSS - EOL* Catalyst 3560 48 10/100/1000T PoE + 4 SFP Standard Image
CISWSC3560G48TSE - EOL* Catalyst 3560 48 10/100/1000T + 4 SFP Enhanced Image
CISWSC3560G48TSS - EOL* Catalyst 3560 48 10/100/1000T + 4 SFP Standard Image
CISWSCE50024PC - EOL* Catalyst Express 500-24PC
CISWSCE50024TT - EOL* Catalyst Express 500-24TT
CISWSCE500G12TC - EOL* Catalyst Express 500-12TC
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
* Een artikel met de vermelding 'EOL' is niet meer verkrijgbaar
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2019 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net