VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerCISGLCSXMMRGD
Producent Cisco Systems
Part nummer GLC-SX-MM-RGD=
Omschrijving 1000MBPS MULTI-MODE Rugged SFP
  Multi-Mode Rugged SFP 1000Mbps
Informatie
Taal EN
EAN/UPC0882658074189
Gewicht 0,12 (kg)
Prijs excl BTW202,00 EUR
Prijs incl BTW244,42 EUR
Bestellen
Catalogus verwijzingen:
CISCO SFPs
Promotie prijzen alle producenten
 


Product specificaties ***
Omschrijving 1000BASE-SX SFP Transceiver Module SMF, 850-nm Wavelength, Industrial Temperature Range
The industry-standard Cisco® Small Form-Factor Pluggable (SFP) Gigabit Interface Converter is a hot-swappable input/output device that plugs into a Gigabit Ethernet port or slot, linking the port with the network. SFPs can be used and interchanged on a wide variety of Cisco products and can be intermixed in combinations of 1000BASE-SX, 1000BASE-LX/LH, 1000BASE-ZX, or 1000BASE-BX10-D/U on a port-by-port basis.

1000BASE-SX SFP for Multimode Fiber Only
The 1000BASE-SX SFP, compatible with the IEEE 802.3z 1000BASE-SX standard, operates on 50 μm multimode fiber links up to 550 m and on 62.5 μm Fiber Distributed Data Interface (FDDI)-grade multimode fibers up to 220 m.
Netwerk Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
Technische details Plug-en-play Y
Maximaal bereik 550 m
Aansluitingen Verbindingstechnologie Wired
Eisen aan de omgeving Temperatuur, in bedrijf -40 - 85 °C
Andere features Fiber type MMF
Aansluiting SFP
Aansluiting(en) LC/PC
Bekabelingstechnologie 1000BASE-SX
 
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2019 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net