VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerCISGLCT
Producent Cisco Systems
Part nummer GLC-T=
Omschrijving 1000BASE-T SFP
  /GENet RJ45 H-Swap
Taal IN
EAN/UPC0746320861579
Gewicht 0,08 (kg)
Prijs excl BTW163,00 EUR
Prijs incl BTW197,23 EUR
Bestellen
Catalogus verwijzingen:
CISCO Cisco 7600 GBICs, Optics and Xenpaks
CISCO Catalyst 2970 SFPs
CISCO Catalyst 3560 SFPs / Cables
CISCO Catalyst 3560-E Adapters and Cables
CISCO Catalyst 3750 Series Accessoires
CISCO SFPs
Promotie prijzen alle producenten
 


Product specificaties ***
Omschrijving 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire, RJ-45 connector
The 1000BASE-T (GLC-T) SFP module is compliant with IEEE 802.3:2000 and plugs into a standard Gigabit Ethernet SFP module port. It operates on standard Category 5 wiring and has an RJ-45 connector.

See your router installation and configuration guide to determine which routers support the GLC-T SFP module.
Netwerk Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
Soort aansluiting SFP
Technische details Soort kabel Copper
Maximaal bereik 100 m
Hot-swap Y
Aansluitingen Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Energie Stroomverbruik 1.1 W
Gewicht en omvang Hoogte 14 mm
Diepte 71.1 mm
Breedte 13.7 mm
 
Gerelateerde producten
2224 Communicatie - Switch
CISWSC356024PSE - EOL* Catalyst 3560 24 10/100 PoE + 2 SFP Enhanced Image
CISWSC356024PSS - EOL* Catalyst 3560 24 10/100 PoE + 2 SFP Standard Image
CISWSC356024TSE - EOL* Catalyst 3560 24 10/100 + 2 SFP Enhanced Image
CISWSC356024TSS - EOL* Catalyst 3560 24 10/100 + 2 SFP Standard Image
CISWSC356048PSE - EOL* Catalyst 3560 48 10/100 PoE + 4 SFP Enhanced Image
CISWSC356048PSS - EOL* Catalyst 3560 48 10/100 PoE + 4 SFP Standard Image
CISWSC356048TSE - EOL* Catalyst 3560 48 10/100 + 4 SFP Enhanced Image
CISWSC356048TSS - EOL* Catalyst 3560 48 10/100 + 4 SFP Standard Image
CISWSC3560G24PSE - EOL* Catalyst 3560 24 10/100/1000T PoE + 4 SFP Enhanced Image
CISWSC3560G24PSS - EOL* Catalyst 3560 24 10/100/1000T PoE + 4 SFP Standard Image
CISWSC3560G24TSE - EOL* Catalyst 3560 24 10/100/1000T + 4 SFP Enhanced Image
CISWSC3560G24TSS - EOL* Catalyst 3560 24 10/100/1000T + 4 SFP Standard Image
CISWSC3560G48PSE - EOL* Catalyst 3560 48 10/100/1000T PoE + 4 SFP Enhanced Image
CISWSC3560G48PSS - EOL* Catalyst 3560 48 10/100/1000T PoE + 4 SFP Standard Image
CISWSC3560G48TSE - EOL* Catalyst 3560 48 10/100/1000T + 4 SFP Enhanced Image
CISWSC3560G48TSS - EOL* Catalyst 3560 48 10/100/1000T + 4 SFP Standard Image
ransceiver modules
CISGLCLHSM GE SFP,LC connector LX/LH transceiver
CISGLCZXSM 1000BASE-ZX SFP
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
* Een artikel met de vermelding 'EOL' is niet meer verkrijgbaar
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2018 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net