VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerCISGLCZXSM
Producent Cisco Systems
Part nummer GLC-ZX-SM=
Omschrijving 1000BASE-ZX SFP
Informatie
Taal IN
EAN/UPC0746320109695
Gewicht 0,24 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
CISCO Cisco 7300 Series Transceiver Modules
CISCO Cisco 7600 GBICs, Optics and Xenpaks
CISCO Catalyst 2950 GBIC/SFP
CISCO Catalyst 2960 SFPs
CISCO Catalyst 2970 SFPs
CISCO Catalyst 3560 SFPs / Cables
CISCO Catalyst 3560-E Adapters and Cables
CISCO Catalyst 3750 Series Accessoires
CISCO SFPs
 


Product specificaties ***
Omschrijving 1000BASE-ZX SFP Long-Reach Single-Mode Fibers
The 1000BASE-ZX SFP operates on standard single-mode fiber-optic link spans of up to approximately 70 km in length. The SFP provides an optical link budget of 21 dB, but the precise link span length depends on multiple factors such as fiber quality, number of splices, and connectors.

When shorter distances of single-mode fiber (SMF) are used, it might be necessary to insert an inline optical attenuator in the link to avoid overloading the receiver. A 10-dB inline optical attenuator should be inserted between the fiber-optic cable plant and the receiving port on the SFP at each end of the link whenever the fiber-optic cable span loss is less than 8 dB.
Netwerk SFP transceiver type ZX
Netwerkstandaard IEEE 802.3z
Vezel-optische connector LC
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
Soort aansluiting SFP
Technische details Bekabelingstechnologie 1000BASE-ZX
Rx vermogen (max) -23 dBmW
Rx vermogen (min) -3 dBmW
Tx vermogen (max) 5 dBmW
Soort kabel Single-mode
Golflengte 1550 nm
Maximaal bereik 70000 m
Auto MDI/MDI-X N
Hot-swap Y
Aansluitingen Fibre channel-poorten 2
Energie Stroomverbruik 1.5 W
Gewicht en omvang Gewicht 75 g
Hoogte 8.5 mm
Diepte 56.5 mm
Breedte 13.4 mm
Eisen aan de omgeving Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Certificaten Veiligheid Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1
 
Gerelateerde producten
2224 Communicatie - Switch
CISWSC296048TTS - EOL* Catalyst 2960 48 10/100-ports + 2 10/100/1000 LanLite
CISWSC29608TCS - EOL* Catalyst 2960 8 10/100-port Compact Switch LanLite
CISWSC356024PSE - EOL* Catalyst 3560 24 10/100 PoE + 2 SFP Enhanced Image
CISWSC356024PSS - EOL* Catalyst 3560 24 10/100 PoE + 2 SFP Standard Image
CISWSC356024TSE - EOL* Catalyst 3560 24 10/100 + 2 SFP Enhanced Image
CISWSC356024TSS - EOL* Catalyst 3560 24 10/100 + 2 SFP Standard Image
CISWSC356048PSE - EOL* Catalyst 3560 48 10/100 PoE + 4 SFP Enhanced Image
CISWSC356048PSS - EOL* Catalyst 3560 48 10/100 PoE + 4 SFP Standard Image
CISWSC356048TSE - EOL* Catalyst 3560 48 10/100 + 4 SFP Enhanced Image
CISWSC356048TSS - EOL* Catalyst 3560 48 10/100 + 4 SFP Standard Image
CISWSC3560G24PSE - EOL* Catalyst 3560 24 10/100/1000T PoE + 4 SFP Enhanced Image
CISWSC3560G24PSS - EOL* Catalyst 3560 24 10/100/1000T PoE + 4 SFP Standard Image
CISWSC3560G24TSE - EOL* Catalyst 3560 24 10/100/1000T + 4 SFP Enhanced Image
CISWSC3560G24TSS - EOL* Catalyst 3560 24 10/100/1000T + 4 SFP Standard Image
CISWSC3560G48PSE - EOL* Catalyst 3560 48 10/100/1000T PoE + 4 SFP Enhanced Image
CISWSC3560G48PSS - EOL* Catalyst 3560 48 10/100/1000T PoE + 4 SFP Standard Image
CISWSC3560G48TSE - EOL* Catalyst 3560 48 10/100/1000T + 4 SFP Enhanced Image
CISWSC3560G48TSS - EOL* Catalyst 3560 48 10/100/1000T + 4 SFP Standard Image
ransceiver modules
CISGLCLHSM - EOL* GE SFP,LC connector LX/LH transceiver
CISGLCT 1000BASE-T SFP
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
* Een artikel met de vermelding 'EOL' is niet meer verkrijgbaar
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2019 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net