VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerCISMGBSX1
Producent Cisco Systems
Part nummer MGBSX1
Omschrijving Gigabit ENET SX MINI-GBIC SFP TRANSCEIVER
EAN/UPC745883558766
Gewicht 0,07 (kg)
Prijs excl BTW81,33 EUR
Prijs incl BTW98,41 EUR
Bestellen
Catalogus verwijzingen:
CISCO GBICs
 


Product specificaties ***
Omschrijving Gigabit SX Mini-GBIC SFP
Gigabit networking is the upper echelon of performance, especially compared to 10 and 100 Mbps connections. Formerly Linksys Business Series, now part of Cisco Small Business Network Accessories, the MGBSX1 Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver offers the ability to tap into faster networking speeds using fiber optic cabling. Installing the module is as easy as sliding it into an accompanying port on a compatible Cisco switch.
Technische details Maximaal bereik 550 m
Golflengte 850 nm
Aansluitingen Verbindingstechnologie Wired
Eisen aan de omgeving Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 90 procent
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 0 - 85 procent
Temperatuur bij opslag -20 - 70 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Andere features Fiber type MMF
 
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2019 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net