VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerCISONSGCGESX
Producent Cisco Systems
Part nummer ONS-GC-GE-SX=
Omschrijving GBIC- 1000BASE-SX SC MM IN
  GBIC/1000 Base-SX-SC-MM
Informatie
EAN/UPC882658002465
Gewicht 0,24 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
CISCO GBICs
 


Product specificaties ***
Omschrijving GBIC- 1000BASE-SX, SC, MM
The GBIC transceiver module is a bidirectional device with a transmitter and receiver in the same physical package. This transceiver converts serial electric signals to serial optical signals and vice versa. In networking, a GBIC is used to interface a fiber optic system with an Ethernet system, such as Fibre Channel and Gigabit Ethernet.
Technische details Plug-en-play Y
Maximaal bereik 550 m
Aansluitingen Verbindingstechnologie Wired
Energie Stroomverbruik 1.8 W
Eisen aan de omgeving Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Duurzaamheid Mean time between failures (MTBF) 9970080 uur
Andere features Fiber type MMF
Aansluiting GBIC
Aansluiting(en) SC-PC
Bekabelingstechnologie 1000BASE-SX
 
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2019 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net