VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerCISSFP10GER
Producent Cisco Systems
Part nummer SFP-10G-ER=
Omschrijving Transceiver Module/10G Base-ER SFP Mod
Informatie
EAN/UPC0882658266317
Prijs excl BTW5.158,00 EUR
Prijs incl BTW6.241,18 EUR
Bestellen
Catalogus verwijzingen:
 


Product specificaties ***
Omschrijving 10GBASE-ER SFP+ transceiver module for SMF, 1550-nm, LC duplex connector
The Cisco® 10GBASE SFP+ modules offer customers a wide variety of 10 Gigabit Ethernet connectivity options for data center, enterprise wiring closet, and service provider transport applications.
Netwerk Vezel-optische connector LC
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Soort aansluiting SFP+
Technische details Soort kabel Single-mode
Golflengte 1550 nm
Maximaal bereik 40000 m
Hot-swap Y
Plug-en-play Y
 
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2018 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net