VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerCISSFP10GLRM
Producent Cisco Systems
Part nummer SFP-10G-LRM=
Omschrijving Module/10G Base-LR SFP Module
Taal IN
EAN/UPC0882658167119
Gewicht 0,02 (kg)
Prijs excl BTW349,00 EUR
Prijs incl BTW422,29 EUR
Bestellen
Catalogus verwijzingen:
CISCO Cisco High End Routing & Switching - diverse produkten
Promotie prijzen alle producenten
 


Product specificaties ***
Omschrijving SFP-10G-LRM= SFP Module
The Cisco 10GBASE-LRM Module supports link lengths of 220m on standard Fiber Distributed Data Interface (FDDI) grade multimode fiber (MMF). To ensure that specifications are met over FDDI-grade, OM1 and OM2 fibers, the transmitter should be coupled through a mode conditioning patch cord. No mode conditioning patch cord is required for applications over OM3.
Technische details Hot-swap Y
Bedrijfstemperatuur, bereik 32 - 158 °F
Maximaal bereik 300 m
Golflengte 1310 nm
Aansluitingen Verbindingstechnologie Wired
Gewicht en omvang Afmetingen (BxDxH) 13.4 x 56.5 x 8.5 mm
Gewicht 75 g
Energie Stroomverbruik 1 W
Eisen aan de omgeving Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Andere features Fiber type MMF/SMF
Aansluiting SFP
 
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2018 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net