VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerCISSFP10GSR
Producent Cisco Systems
Part nummer SFP-10G-SR=
Omschrijving 10GBASE-SR SFP Module
Informatie
Taal IN
EAN/UPC0882658167003
Gewicht 0,02 (kg)
Prijs excl BTW256,00 EUR
Prijs incl BTW309,76 EUR
Bestellen
Catalogus verwijzingen:
CISCO Cisco High End Routing & Switching - diverse produkten
Promotie prijzen alle producenten
 


Product specificaties ***
Omschrijving 10GBASE-SR SFP+ Module for MMF
The Cisco® 10GBASE SFP+ modules offer customers a wide variety of 10 Gigabit Ethernet connectivity options for data center, enterprise wiring closet, and service provider transport applications.

Main features of Cisco 10GBASE SFP+ modules include:
-Smallest 10G form factor.
-Supports 10GBASE Ethernet.
-Hot-swappable input/output device that plugs into an Ethernet SFP+ port of a Cisco switch.
-Provides flexibility of interface choice.
-Supports "pay-as-you-populate" model.
-Supports the Cisco quality identification (ID) feature that enables a Cisco switch to identify whether the module is certified and tested by Cisco.
-Optical interoperability with 10GBASE XENPAK, 10GBASE X2, and 10GBASE XFP interfaces on the same link.

The Cisco 10GBASE-SR Module supports a link length of 26m on standard Fiber Distributed Data Interface (FDDI)-grade multimode fiber (MMF). Using 2000 MHz*km MMF (OM3), up to 300m link lengths are possible.
Warranty Standard warranty: 90 days.
Extended warranty (optional): Cisco SFP+ modules can be covered in a Cisco SMARTnet® Service support contract for the Cisco switch or router chassis.
Technische details Hot-swap Y
Maximaal bereik 300 m
Golflengte 850 nm
Aansluitingen Verbindingstechnologie Wired
Gewicht en omvang Afmetingen (BxDxH) 13.4 x 56.5 x 8.5 mm
Gewicht 75 g
Eisen aan de omgeving Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Andere features Fiber type MMF
Aansluiting SFP
Aansluiting(en) LC/PC
 
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2018 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net