VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerCISSFP10GZR
Producent Cisco Systems
Part nummer SFP-10G-ZR=
Omschrijving 10GBASE-ZR SFP10G Module for SMF
  - SFP+ transceiver module - 10GBase-ZR - LC/PC - up to 80 km - 1550 nm
EAN/UPC882658457647
Prijs excl BTW8.253,00 EUR
Prijs incl BTW9.986,13 EUR
Bestellen
Catalogus verwijzingen:
 


Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
© 2018 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net