VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerCISSFPOC12IR1
Producent Cisco Systems
Part nummer SFP-OC12-IR1=
Omschrijving OC-12/STM-4 SFP Intermediate Reach 15km
Informatie
Prijs excl BTW960,00 EUR
Prijs incl BTW1.161,60 EUR
Bestellen
Catalogus verwijzingen:
CISCO SFPs
 


Product specificaties ***
Omschrijving OC-12/STM-4 Pluggable Intermediate-Reach (15 km) Transceiver Module
Cisco is the worldwide leader in networking for the Internet. Cisco provides the broadest line of solutions for transporting data, voice and video within buildings, across campuses, or around the world. Cisco solutions ensure that networks both public and private operate with maximum performance, security, and flexibility.
Technische details Plug-en-play Y
Maximaal bereik 15000 m
Golflengte 1310 nm
Aansluitingen Verbindingstechnologie Wired
Andere features Aansluiting SFP
Aansluiting(en) LC
Bekabelingstechnologie OC-12/STM-4
 
Gerelateerde producten
2380 Communicatie - Modems & adapters
CISSFPOC12LR1 - EOL* OC-12/STM-4 SFP Long Reach 40km
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
* Een artikel met de vermelding 'EOL' is niet meer verkrijgbaar
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2020 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net