VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerCISSFPOC12LR1
Producent Cisco Systems
Part nummer SFP-OC12-LR1=
Omschrijving OC-12/STM-4 SFP Long Reach 40km
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
CISCO SFPs
 


Product specificaties ***
Technische details Plug-en-play Y
Maximaal bereik 40000 m
Golflengte 1310 nm
Aansluitingen Verbindingstechnologie Wired
Andere features Aansluiting SFP
Aansluiting(en) LC
Bekabelingstechnologie OC-12/STM-4
 
Gerelateerde producten
2380 Communicatie - Modems & adapters
CISSFPOC12IR1 - EOL* OC-12/STM-4 SFP Intermediate Reach 15km
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
* Een artikel met de vermelding 'EOL' is niet meer verkrijgbaar
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2019 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net