VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerCISWSC3560CG8PCS
Producent Cisco Systems
Part nummer WS-C3560CG-8PC-S
Omschrijving Catalyst 3560C Switch 8 GE PoE(+) 2 x Dual Uplink IP Base
  Switch/Catalyst 3560C 8 GE PoE+ 2xD
Informatie
EAN/UPC882658388620
Gewicht 3,17 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
CISCO Catalyst 3560 Series Workgroup Switches
 


Product specificaties ***
Omschrijving WS-C3560CG-8PC-S -13.2 mpps, 8x GE PoE, 2x Dual Purpose, IP Base, 1.92kg, White
The Cisco® Catalyst® 3560-C and 2960-C Series Compact Switches are small form-factor Fast Ethernet and Gigabit Ethernet switches designed for deployments outside the wiring closet. Enterprise and commercial customers can deliver advanced security services, unified communications, wireless, IP video cameras, and other applications for the office workspace, micro branch office, classroom, cruise ship, and other wiring-constrained environments.
The Cisco Catalyst 3560-C and 2960-C series compact switches are shown in Figure 1.
Cisco Catalyst 3560-C and 2960-C Series highlights:
- PoE pass-through. An innovative feature and industry first for passing power from the compact switch to end devices.
- Media Access Control Security (MACsec) hardware-based encryption.
- Power over Ethernet Plus (PoE+) up to 30 W per port.
- USB and Console port for file backup, distribution, and simplified operations.
- Fanless for silent operation.
- Enhanced limited lifetime hardware warranty (E-LLW) with next business day (NBD) advance hardware replacement and 90 day access to Cisco Technical Assistance Center (TAC) support.
Beheerfuncties Quality of Service (QoS) Y
Multicast-ondersteuning Y
Switch type Managed
Switch-laag L2
Aansluitingen Copper ethernet cabling technologie 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T
Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity 11
Netwerk 10G support N
Verbindingsaggregatie Y
Broadcast stormbeheer Y
Rate limiting Y
DHCP client Y
DHCP server Y
IP routing Y
Spanning tree protocol Y
IGMP snooping Y
Auto MDI/MDI-X Y
Routing entries 750
Volledige-duplex Y
Data-uitwisseling Jumbo Frames ondersteuning Y
Max. overdrachtssnelheid 13.2 Gbit/s
Aantal VLANs 255
Ondersteunde data-overdrachtsnelheden 10/100/1000 Mbps
MAC Adrestabel capaciteit 8000 entries
Optische vezel Fiber ethernet cabling technologie 1000BASE‑LH, 1000BASE‑LX, 1000BASE‑SX, 1000BASE‑ZX, 100BASE-BX, 100BASE-FX, 100BASE-LX
Fiber type multi-mode
Vezel-optische connector LC
Beveiliging MAC adres filtering Y
Access Control List (ACL) Y
SSH/SSL support Y
Protocollen Wissel protocols IPv6
Beheerprotocollen IPv4, IPv6 MLD v1/v2, SNMP v3
Gewicht en omvang Gewicht 4.25 lbs
Afmetingen (B x D x H) 10.6 x 9.4 x 1.75 "
Gewicht 1920 g
Energie Stroom 1.7 - 0.9 A
Stroomverbruik 158 W
Technische details Mean time between failures (MTBF) 355830 uur
Kleur van het product White
Stapelbaar Y
Certificaten Certificering FCC 15, CFR 47 A, EN 55022 (CISPR22), EN 55024 (CISPR24), CE marking, AS/NZS A, CISPR22:2004, EN55022, VCCI A, V-3/2007.04, KCC A, KN24/KN22, ANATEL, CCC, GOST, RoHs 6, CLEI
Veiligheid UL 60950-1, CAN/CSA 22.2 No. 60950-1, EN 60950-1, IEC 60950-1, GB 4943, IEC 60825
Eisen aan de omgeving Warmtedissipatie 539 BTU/h
Bedrijfstemperatuur, bereik 23 - 104 °F
Hoogte bij opslag 0 - 4000 m
Hoogte in bedrijf 0 - 3048 m
Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent
Temperatuur bij opslag -25 - 70 °C
Temperatuur, in bedrijf -5 - 40 °C
Geheugen Intern geheugen 128 MB
Flashgeheugen 64 MB
Verlichting/Alarminstallaties LED-indicatoren Y
Power LED Y
Power over Ethernet (PoE) Power over Ethernet (PoE) N
Andere features Netwerkfuncties Gigabit Ethernet
Voeding 23.9 W
Frequentie 50/60 Hz
Ingangsspanning 100 - 240 V
Bandbreedte 10 Gbit/s
Verbindingstechnologie Wired
Afmetingen (BxDxH) 269 x 238 x 44.4 mm
 
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2019 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net