VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerCISWSCE50024PC
Producent Cisco Systems
Part nummer WS-CE500-24PC
Omschrijving Catalyst Express 500-24PC
  Catalyst Exp 500/24xF+ENet BT PRT 24 POE
Informatie
Taal EN
EAN/UPC0882658054037
Gewicht 7,80 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
CISCO Cisco Catalyst Express
CISCO Cisco Catalyst Express
 


Product specificaties ***
Omschrijving Catalyst Express 500-24PC, 24x 10/100 Ports (24PoE) + 2x 10/100/1000BT / SFP Uplinks, GUI S/W
Opbouw van een slimme, eenvoudige en betrouwbaare netwerkstruktuur voor ondernemingen tot 250 medewerkers

De Catalyst Express 500 Serie is een nieuwe generatie Cisco Switchen, die speciaal toegesneden is de behoeften van ondernemingen tot 250 medewerkers. De switches uit de Catalyst Express 500-serie leveren slimme, eenvoudige en bedrijfszekere netwerken op, en maken eenvoudig beheer van het complete bedrijfsnetwerk mogelijk.
- Voorgeconfigureerde Layer-2-Fast-Ethernet- en Gigabit-Ethernet-Switches
- Geïntegreerde beveiliging, Quality of Service (QoS), Power over Ethernet (PoE)
- Geoptimaliseerd voor de integratie van spraak-, data-, en videoapplikaties en Wireless LAN
- Gebruiksvriendelijke, grafische gebruikersinterface (GUI) voor configuratie, beheer en storingsafhandeling
Beheerfuncties MIB-ondersteuning Y
Quality of Service (QoS) Y
Web-gebaseerd management Y
Switch type Managed
Switch-laag L2
Aansluitingen Aansluiting voor netstroomadapter Y
Copper ethernet cabling technologie 1000Base-T, 100Base-TX, 10Base-T
Aantal SFP/SFP+ poorten 2
Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity 24
Netwerk Datastroombeheer Y
Spanning tree protocol Y
IGMP snooping Y
Auto MDI/MDI-X Y
10G support N
Volledige-duplex Y
Netwerkstandaard IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z
Data-uitwisseling Max. overdrachtssnelheid 0.1 Gbit/s
Aantal VLANs 32
Store-and-forward Y
Switchingcapaciteit 8.8 Gbit/s
Ondersteunde data-overdrachtsnelheden 10/100/1000 Mbps
MAC Adrestabel capaciteit 8000 entries
Beveiliging SSH/SSL support Y
Protocollen Beheerprotocollen RMON, SNMPv3
Geluidsproductie Geluidsdruk 48 dB
Gewicht en omvang Gewicht 12 lbs
Afmetingen (B x D x H) 1.73 x 17.5 x 14.4 "
Gewicht 5500 g
Energie Stroom 1.3 A
Stroomverbruik 110 W
Technische details Technische details 8000 MAC
Mean time between failures (MTBF) 211167 uur
Kleur van het product Grey
Stapelbaar N
Opstelling in rack Y
Certificaten Certificering FCC 15 A, EN 55022 A (CISPR22), EN 55024 (CISPR24),VCCI A, AS/NZS CISPR22 A, MIC, China EMC, GOST
Veiligheid UL, CUL, TUV/GS, CB, NOM, CE
Eisen aan de omgeving Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 85 procent
Temperatuur bij opslag -25 - 70 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 45 °C
Geheugen Intern geheugen 32 MB
Type geheugen DRAM
Flashgeheugen 16 MB
Power over Ethernet (PoE) Power over Ethernet (PoE) Y
Andere features Frequentie 50/60 Hz
Connectivity LEDs Y
Verbindingstechnologie Wired
Afmetingen (BxDxH) 444.5 x 365.8 x 43.9 mm
 
Gerelateerde producten
2224 Communicatie - Switch
CISWSCE50024LC - EOL* Catalyst Express 500-24LC
2380 Communicatie - Modems & adapters
CISGLCSXMM - EOL* GE SFP, LC connector SX transceiver
ransceiver modules
CISGLCLHSM - EOL* GE SFP,LC connector LX/LH transceiver
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
* Een artikel met de vermelding 'EOL' is niet meer verkrijgbaar
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2019 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net