VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerCISWSG5483
Producent Cisco Systems
Part nummer WS-G5483=
Omschrijving 1000BASE-T GBIC
  GBIC: 1000Base-T(RJ45) GigaBit Interface Card, max 100m(CAT6), for Catalyst 29x0/35x0/3750/4000/5x00/6x00
Informatie
Taal IN
EAN/UPC0746320649931
Gewicht 0,30 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
CISCO Catalyst 2950 GBIC/SFP
CISCO Catalyst 3500 XL Series Accessories
CISCO Catalyst 3550 Series Accessories
CISCO Catalyst 4000 Series Modules
CISCO Catalyst 5000-Optics
CISCO Catalyst 8540 Series Accessoires
CISCO GBICs
 


Product specificaties ***
Omschrijving 1000BASE-T GBIC
Cisco introduceert een nieuwe Cisco 1000BaseT Gigabit Interface Connector (GBIC), de WS-G5483=
Voor snelle verbindingen tussen high-end workstations en bij bekabelingskasten. Dit product is een ideale oplossing voor Catalyst ® 6500, 4000, 3550, 2950, 3500 XL, 2900 XL, en 2900 switch klanten, en biedt full-duplex Gigabit Ethernet over koper connectiviteit. De nieuwe GBIC kan worden gebruikt in Catalyst 3550 Series, 2950 Series, 3500 XL, XL en 2900 switches
Netwerk Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 100, 1000 Mbit/s
Ethernet interface type Fast, Gigabit
Netwerkstandaard IEEE 802.3z
Converter input interface 1000Base-T
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
Technische details Maximaal bereik 100 m
Intern N
Aansluitingen Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Verbindingstechnologie Wired
Gewicht en omvang Afmetingen (BxDxH) 391 x 88.9 x 19 mm
Gewicht 75 g
Energie Ingangsspanning 5 V
Eisen aan de omgeving Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 50 °C
Kleur Kleur van het product Black
Andere features Aansluiting GBIC
 
Gerelateerde producten
2380 Communicatie - Modems & adapters
CISWSG5484 - EOL* 1000BASE-SX Short Wavelength GBIC (Multimode only)
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
* Een artikel met de vermelding 'EOL' is niet meer verkrijgbaar
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2020 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net