VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerCISX210GBLR
Producent Cisco Systems
Part nummer X2-10GB-LR=
Omschrijving 10GBASE-LR X2 Module
  Module/10GBASE-LR X2
Taal IN
EAN/UPC0746320894560
Gewicht 0,24 (kg)
Prijs excl BTW1.685,00 EUR
Prijs incl BTW2.038,85 EUR
Bestellen
Catalogus verwijzingen:
CISCO Catalyst 3560-E Adapters and Cables
 


Product specificaties ***
Omschrijving 10GBASE-LR module supports a link length of 10 kilometers on standard single-mode fiber (SMF, G.652).
- Supports 10GBASE Ethernet;
- Hot-swappable input/output device plugs into an Ethernet X2 port of a Cisco switch or router to link the port with the network;
- Provides flexibility of interface choice;
- Supports "pay-as-you-populate" model;
- Supports the Cisco quality identification (ID) feature that enables a Cisco switch or router to identify whether the module is a Cisco certified and tested X2;
- Optical interoperability with respective 10GBASE Xenpak and 10GBASE XFP modules on the same link;
Technische details Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3ae
Eisen aan de omgeving Temperatuur bij opslag -40 - 75 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Certificaten Veiligheid Laser Class 1 21CFR-1040 LN#50 7/2001; Laser Class 1 IEC60825-1
Gewicht en omvang Afmetingen (BxDxH) 36 x 91 x 13.46 mm
 
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2018 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net