VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerCISXENPAK10GBSR
Producent Cisco Systems
Part nummer XENPAK-10GB-SR=
Omschrijving 10GBase-SR Xenpak Module
Informatie
Taal IN
EAN/UPC0746320833682
Gewicht 0,60 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
CISCO 10GBase Modules
 


Product specificaties ***
Omschrijving XENPAK Module 10GBASE-SR
The Cisco Catalyst 6500 modules support industry XENPAK modular optics, providing both flexibility in station-to-station distances and investment protection for redeployment options. Each XENPAK supports a single 10 Gigabit Ethernet interface and can be mixed with other XENPAK optics on the same interface module for custom configurations.
Netwerk Bekabelingstechnologie 10GBASE-SR
Datalink-protocol Gigabit Ethernet
Overdrachtssnelheid 10 Gbit/s
Aansluitingen Aansluitingen 1 port
Technische details Technische details Wavelength 840 to 860 nm
Transmit Power: Min: -7.3 dBm
Receive Power: Min/Max -9.9/1.0 dBm
Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3ae
Intern Y
Gewicht en omvang Afmetingen (BxDxH) 36 x 121 x 18 mm
 
Gerelateerde producten
2231 Communicatie - Accessoires
CISXENPAK10GBER - EOL* 10GBase-ER Xenpak Module
CISXENPAK10GBLR - EOL* 10GBase-LR Xenpak Module
CISXENPAK10GBLX4 - EOL* 10GBase-LX4 Xenpak Module f MMF
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
* Een artikel met de vermelding 'EOL' is niet meer verkrijgbaar
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2019 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net