VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerCISXFP10GMMSR
Producent Cisco Systems
Part nummer XFP-10G-MM-SR=
Omschrijving 10GBASE-SR XFP Module
Taal EN
EAN/UPC0882658167065
Prijs excl BTW1.211,00 EUR
Prijs incl BTW1.465,31 EUR
Bestellen
Catalogus verwijzingen:
CISCO 10GBase Modules
 


Product specificaties ***
Netwerk Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Technische details Hot-swap Y
Maximaal bereik 300 m
Golflengte 850 nm
Aansluitingen Verbindingstechnologie Wired
Andere features Fiber type MM
Aansluiting LC (1.25mm)
Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3
Formaat SFF
Bekabelingstechnologie 10GBase-SR
Transmit power -1.0 dBmW
 
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2019 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net