VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerCPQ221692B22
Producent Hewlett Packard
Part nummer 221692-B22
Omschrijving 5m Fibre Channel kabel, LC naar LC
Taal NS
EAN/UPC0720591611590
Garantie HP9B (mnd)
Gewicht 0,28 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
HP HP StorageWorks Fibre Channel kabels
 


Product specificaties ***
Omschrijving 5 m LC-LC Multi-Mode Fibre Channel Cable
5-meter LC-LC Multi-Mode Fibre Cable used to interconnect EVA3K to switches (with LC connectors) or switches to FC HBAs (with LC connectors)

Compaq is a leading global provider of information technology products, services and solutions for enterprise customers. Compaq designs, develops, manufactures and markets information technology equipment, software, services and solutions, including industry-leading enterprise storage and computing solutions, fault-tolerant business-critical solutions, communication products, personal desktop and notebook computers, and personal entertainment and Internet access devices.
Technische details Gewicht 0.54 lbs
Lengte snoer 5 m
Soort stekkers male/male
Kleur Kleur kabel Orange
Gewicht en omvang Gewicht 240 g
Andere features Afmetingen (BxDxH) 270 x 327.2 x 63.5 mm
 
Gerelateerde producten
2110 Netwerken - Adapters bedraad
HPAG641A - EOL* Cisco MDS 9124e 12 Port Fabric Switch, c-Class BladeSystem
HPAG642A - EOL* 24 Port Fabric Switch CISCO MDS 9124E
HPAJ822AOTHPV - EOL* HPV 8/24C BladeSystem PWR PK+ SAN Switch
HPAW564A MDS 8/24c BladeSystem Fabric Switch
6735 Storage - Disk arrays
HPAG637BOTHPV - EOL* HPV EVA4400 DUAL Controller Array
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
* Een artikel met de vermelding 'EOL' is niet meer verkrijgbaar
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2019 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net