VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerDLKDEM211
Producent D-Link
Part nummer DEM-211
Omschrijving MINI-GBIC Transceiver 100BASEFX MULTIMODE
  Multi-mode Fiber 100Base-FX SFP Transceiver
Taal IN
EAN/UPC0790069298127
Gewicht 0,06 (kg)
Prijs excl BTW93,69 EUR
Prijs incl BTW113,36 EUR
Bestellen
Catalogus verwijzingen:
DLINK Transceivers
 


Product specificaties ***
Omschrijving Multi-Mode Fiber SFP Transceiver
D-Link SFP 100Mbps Interface Converters (Mini GBIC) zijn transceivers die switches met SFP-slots verbinden met 100Mbps-glasvezelnetwerken en zo een zeer snelle verbinding via de glasvezelkabel bieden. Dankzij de hoge prestaties is een betrouwbare gegevensoverdracht mogelijk over korte, middellange en lange afstanden voor netwerktoepassingen in gebouwen, fabrieken, universiteiten, steden en Telco-/breedbandnetwerken.
Prestatie Bekabelingstechnologie 100Base-FX
Maximaal bereik 2000 m
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 100 Mbit/s
Kenmerken Certificering RoHS
Veiligheid FDA/CDRH, TUV, UL
Vormfactor Plug-in
Eisen aan de omgeving Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 90 procent
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 90 procent
Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Verpakking Gewicht verpakking 64 g
Hoogte verpakking 49 mm
Diepte verpakking 131 mm
Breedte verpakking 74 mm
Logistieke gegevens Breedte pallet 1220 mm
Lengte pallet 1020 mm
Breedte transportverpakking 260 mm
Lengte transportverpakking 360 mm
Hoogte transportverpakking 310 mm
Hoeveelheid per transportverpakking 50 stuk(s)
Nettogewicht transportverpakking 3200 g
Brutogewicht transportverpakking 4200 g
Pallet brutogewicht (lucht) 246800 g
Aantal dozen per pallet (lucht) 54
Aantal per pallet (lucht) 2700 stuk(s)
Pallethoogte (lucht) 1990 mm
Pallet brutogewicht (zee) 246800 g
Aantal dozen per pallet (zee) 54
Aantal per pallet (zee) 2700 stuk(s)
Pallethoogte (zee) 1990 mm
 
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2022 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net