VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerDLKDEM310GT
Producent D-Link
Part nummer DEM-310GT
Omschrijving 1-port mini-GBIC LX Single-mode Fiber Transceiver (up to 10km)
  Module/1xFENet LX SC 10km SM f DES-3200
Taal IN
EAN/UPC0790069248146
Gewicht 0,07 (kg)
Prijs excl BTW67,01 EUR
Prijs incl BTW81,08 EUR
Bestellen
Catalogus verwijzingen:
DLINK Transceivers
 


Product specificaties ***
Omschrijving Gigabit Interface Converter DEM-310GT
D-Link’s new line of Gigabit Interface Converters (GBICs) and Small Form-Factor Pluggables (SFPs) transceivers represent an industry leading combination of performance and affordability. D-Link’s new Gigabit transceivers are available in two form-factors: standard (GBIC) or (SFP)/mini-GBIC. The DEM-310GT is a high performance 1310nm multimode/Singlemode SFP (mini-GBIC) transceiver. Supporting full duplex, Gigabit speeds on multimode/Singlemode fiber for distances of up to 550m/550m/10km on 62.5µm/50µm/9µm respectively. The unit features a metal housing to reduce EMI and to increase durability. The DEM-310GT is hot pluggable and is backed by a standard 3-year product warranty and free technical support.
Warranty 3 year
Kenmerken Intern Y
Kleur van het product Stainless steel
Netwerk Voldoet aan industriestandaarden 802.3z
Bekabelingstechnologie 1000Base-LX
Datalink-protocollen Gigabit Ethernet
Overdrachtssnelheid 1 Gbit/s
Eisen aan de omgeving Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Gewicht en omvang Afmetingen (BxDxH) 29.8 x 11.8 x 56.3 mm
Poorten & interfaces Aansluitingen mini-GBIC
Technische details Technische details Optical Receiver Sensitivity -20dBm
Gewicht verpakking 64 g
Diepte verpakking 131 mm
Hoogte verpakking 49 mm
Breedte verpakking 74 mm
Breedte pallet 1220 mm
Lengte pallet 1020 mm
Breedte transportverpakking 260 mm
Lengte transportverpakking 360 mm
Hoogte transportverpakking 310 mm
Hoeveelheid per transportverpakking 50 stuk(s)
Nettogewicht transportverpakking 3200 g
Brutogewicht transportverpakking 4200 g
Pallet brutogewicht (lucht) 246800 g
Aantal dozen per pallet (lucht) 54
Aantal per pallet (lucht) 2700 stuk(s)
Pallethoogte (lucht) 1990 mm
Pallet brutogewicht (zee) 246800 g
Aantal dozen per pallet (zee) 54
Aantal per pallet (zee) 2700 stuk(s)
Pallethoogte (zee) 1990 mm
 
Gerelateerde producten
2314 Netwerken - Switch
DLKDGS1026MP 24-Port Desktop Gigabit PoE + 2GE
2317 Netwerken - Switch toebehoren
DLKDEM410CX - EOL* 1X 10GB CX4 Copper Module FOR DGS 3400 SERIES INC. 1M CABLE
ransceiver modules
DLKDEM311GT 1-port mini-GBIC SX Mutli-mode Fiber Transceiver (up to 550m)
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
* Een artikel met de vermelding 'EOL' is niet meer verkrijgbaar
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2022 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net