VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerEM4001
Producent Eminent
Part nummer EM4001
Omschrijving Copper to fiber media converter STP RJ45 to ST Multimode
EAN/UPC8716065003406
Garantie 60 (mnd)
Gewicht 0,84 (kg)
Prijs excl BTW48,38 EUR
Prijs incl BTW58,54 EUR
Bestellen
Catalogus verwijzingen:
EMINENT Eminent converters
 


Product specificaties ***
Omschrijving EM4001 Multi Mode Media Converter
Converteert Ethernet over koper naar Ethernet over glasvezel. Technische gegevens - Converteert 10/100Base-T naar 100Base-FX - STP RJ45 naar ST MultiMode - Auto-negotation, MDI/MDI-X detectie - Full-duplex / Half-duplex ondersteuning - Uitgerust met dubbele ST connector - MultiMode bekabeling (50/125 of 62,5/125) - Category 5 TP bekabeling en hoger
Netwerk Bekabelingstechnologie MultiMode 50/125 / 62.5/125
Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 100 Mbit/s
Gewicht en omvang Gewicht 844 g
Overige specificaties Interface RJ45
Afmetingen (BxDxH) 266 x 170 x 66 mm
Aansluiting(en) SC
Datalink-protocollen CSMA/CD
 
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2022 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net