VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerHPAG642A
Producent Hewlett Packard
Part nummer AG642A
Omschrijving 24 Port Fabric Switch CISCO MDS 9124E
  Cisco MDS 9124e 24-port enabled Fabric Switch voor c-Class BladeSystem (incl. 4 Short Wave SFPs)
Taal NS
EAN/UPC808736812634
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
HP ProLiant BL c-Class interConnect opties
 


Product specificaties ***
Omschrijving Cisco MDS 9124e 24-port Fabric Switch for BladeSystem c-Class
Warranty Garantie: (1-1-1) Hardwaregarantie - 1 jaar on-site service, standaard kantoortijden, respons op de volgende werkdag, installatie niet inbegrepen
 
Gerelateerde producten
kaarten/-adapters
HPAJ808A - EOL* StorageWorks MSA2300SA CTRL
6735 Storage - Disk arrays
HPAJ742A - EOL* MSA 2012fc/SC Modular Smart Array
HPAJ743A - EOL* 2012fc/DC Modular Smart Array
HPAJ745A - EOL* 2212fc/DC Enh Modular Smart Array
HPAJ795A - EOL* StorageWorks 2312FCDC Modular Smart Array
HPAJ797A - EOL* StorageWorks 2324FCDC Modular Smart Array
HPAJ954A - EOL* MSA2312FC SC SAN Starter Kit
HPAJ955A - EOL* MSA2324FC SC SAN Starter Kit
HPAP845A - EOL* P2000 G3 FC Dual CTRL LFF MSA System
HPAP846A - EOL* P2000 G3 FC Dual CTRL SFF MSA System
HPAP847A - EOL* P2000FC G3 SAN Starter Kit MSA Dual CTRL Small Business
HPAP848A - EOL* P2000FC G3 SAN Starter Kit MSA Dual CTRL Virtualization
HPAW567A - EOL* P2000 G3 MSA FC/ISCSI COMBO MSA LFF Array
HPAW568A - EOL* P2000 G3 MSA FC/ISCSI COMBO MSA SFF Array
HPAW593A - EOL* P2000 G3 Dual CTRL LFF MSA System
HPAW594A - EOL* StorageWorks P2000 G3 Dual CTRL SFF MSA System
HPAW596A - EOL* P2000 G3 10GbE ISCSI MSA DC LFF Array
HPAW597A - EOL* P2000 G3 10GbE iSCSI MSA DC SFF Array
HPBK830A - EOL* P2000 G3 iSCSI MSA 2-cntrl LFF Array
HPBK831A - EOL* P2000 G3 iSCSI MSA 2-cntrl SFF Array
HPBV919A - EOL* P2000 G3 ISCSI 12X300 SAS SFF Bundle
2224 Communicatie - Switch
HPT5169A Cisco MDS 9124e 12 Port Upgrade
en supportuitbreidingen
HPU5988E eCarePack Installatie SAN Switch (8,16,24,32 Port), Blade
7BA0 Aansluitapparatuur - Netwerk kabels (koper)
HPAJ835A 2M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
7BA5 Aansluitapparatuur - Fibre optic kabels
CPQ221691B27 - EOL* 50m Fibre Channel kabel, LC naar SC
CPQ221692B21 - EOL* 2m Fibre Channel kabel, LC naar LC
CPQ221692B22 - EOL* 5m Fibre Channel kabel, LC naar LC
CPQ221692B23 - EOL* 15m Fibre Channel kabel, LC naar LC
CPQ221692B26 - EOL* 30m Fibre Channel kabel, LC naar LC
CPQ221692B27 - EOL* 50m Fibre Channel kabel, LC naar LC
HPAJ833A 0.5M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ834A 1M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ836A 5M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ837A 15M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ838A 30M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ839A 50M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPBK837A - EOL* 5m Premier Flex LC/LC Optical Cable
HPBK838A - EOL* 1m Premier Flex LC/LC Optical Cable
HPBK839A - EOL* 2m Premier Flex LC/LC Optical Cable
HPBK840A - EOL* 5M Premier Flex LC/LC Optical Cable
HPBK841A - EOL* 15m Premier Flex LC/LC 1 Pack Optical Cable
HPBK841A0D1 - EOL* 15m Premier Flex LC/LC 1 Pack Optical Cable
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
* Een artikel met de vermelding 'EOL' is niet meer verkrijgbaar
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2019 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net