VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerHPAK345A
Producent Hewlett Packard
Part nummer AK345A
Omschrijving Cable 2m Single-Mode LC/LC FC
  2m Single-Mode LC/LC FC Cable
EAN/UPC0883585667871
Gewicht 0,21 (kg)
Prijs excl BTWDe prijs van dit artikel wordt automatisch aangepast op basis van het bestelde aantal.
Voorbeeld aantal: 1 2 3 4 5 10 25 50 100
Prijs p/s excl BTW 60,05 60,00 60,00 59,50 59,40 59,50 58,36 58,36 58,36
Prijs incl BTW72,66 EUR (voorbeeld bij bestelling van 1 stuk)
Bestellen
Catalogus verwijzingen:
HP HP StorageWorks Fibre Channel kabels
 


Product specificaties ***
Omschrijving Single-Mode LC/LC, 2m
HP 2m Single-Mode LC/LC Fibre Channel Cable
Technische details Volledige-duplex N
Lengte snoer 2 m
Soort stekkers male/male
Connector 2 LC
Connector 1 LC
Kleur Kleur kabel Turquoise
 
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2017 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net