VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerHPC3N53AA
Producent Hewlett Packard
Part nummer C3N53AA
Omschrijving INTEL 10GBE SFP+ SR TRANCEIVER
EAN/UPC887111344656
Prijs excl BTW900,00 EUR
Prijs incl BTW1.089,00 EUR
Bestellen
Catalogus verwijzingen:
 


Product specificaties ***
Omschrijving Intel 10GbE SFP+ SR Tranceiver
Overview
Een SFP+ form factor 10-Gigabit transceiver die de 10-Gigabit SR-standaard ondersteunt en 10-Gigabit connectiviteit biedt tot 300 meter via multimode glasvezelkabel.

Features
• Poorten: 1 LC 10-GbE poort (IEEE 802.3ae type 10GBase-SR); Duplex: alleen full


• Connectiviteit: Type connector: LC-golflengte: 850nm model: SFP+
Netwerk SFP transceiver type SR
Netwerkstandaard IEEE 802.3ae
Vezel-optische connector LC
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Soort aansluiting SFP+
Technische details Duplex systeem Full
Golflengte 850 nm
Maximaal bereik 300 m
 
Gerelateerde producten
1210 Computers - Desktop/tower
HPBWM469ET3 - EOL* Workstation BUNDEL (WM469ET/Z220 SFF+XW475AT/ZR2240W)
HPBWM477ET3 - EOL* Workstation BUNDEL (WM477ET/Z420+WS095ET/Q4000+XW477AT/ZR2440W)
HPBWM495ET3 - EOL* Workstation BUNDEL (WM495ET/Z220
HPBWM498ET1 - EOL* Workstation BUNDEL WM498ET/Z220SFF+A6R69AT/FIREPRO
HPBWM526EA1 - EOL* Workstation BUNDEL ( WM526EA/Z2220 + C2J92AT/NVIDIA +
HPBWM527ET1 - EOL* Workstation BUNDEL WM527ET/Z420+ C2J93AT/NVIDIA+ 4 X
HPBWM543EA1 - EOL* Workstation BUNDEL Z420 WM543EA/Z420 + C2J93AT/NVIDIA+ 4 X
HPBWM543EA2 - EOL* Workstation BUNDEL Z420 WM543EA/Z420 + C2K00AA/AMD FIREPRO + 4
HPBWM543EA3 - EOL* Bundel Z420 ZC3.2 256G 8G W8P64 DG+opties
HPBWM544EA1 - EOL* Workstation BUNDEL Z620 WM544EA/Z620 + C2J93AT/NVIDIA + 2 X
HPWM453EAABH - EOL* Z420 ZC3.6 1TB 8GB Win 7 Pro 64 bit WS Intel Xeon E5-1620 3.6
HPWM454EAABH - EOL* Z420 ZC3.6 300G 16GB Win 7 Pro 64 bit WS Intel Xeon E5-1620 3.6
HPWM455EAABH - EOL* Z620 ZC3.6 1TB 16GB Win7 Pro 64 bit WS Intel Xeon E5-1620 3.6
HPWM456EAABH - EOL* Z820 ZC2.5 128G 16GB Win 7 Pro 64 bit WS Intel Xeon E5-2640 2.5
HPWM457EAABH - EOL* Z820 ZC2.2 128G 32G Win 7 Pro 64 bit WS Intel Xeon E5-2660 2.2
HPWM458EAABH - EOL* Z220S ZC3.2 500G 4GB Win 7 Pro 64 bit WS IntelXeonE3-1225v2 3.2
HPWM459EAABH - EOL* Z220S ZC3.4 1TB 8GB Win 7 Pro 64 bit WS Intel Xeon E3-1240v2
HPWM460EAABH - EOL* Z220S ZH3.4 500G 4G Win 7 Pro 64 bit WS Intel Core i7-3770 3.4
HPWM461EAABH - EOL* Z220C ZC3.2 500G 4GB Win 7 Pro 64 bit WS IntelXeonE3-1225v2 3.2
HPWM462EAABH - EOL* Z220C ZC3.4 1TB 8GB Win 7 Pro 64 bit WS Intel Xeon E3-1240v2
HPWM464EAABH - EOL* Z820 ZC2.9 160G 16GB Win 7 Pro 64 bit WS Intel Xeon E5-2667 2.9
HPWM478EAABH - EOL* Z620 ZC3.3 128G 16GB Win7 Pro 64 bit WS Intel Xeon E5-2643 3.3
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
* Een artikel met de vermelding 'EOL' is niet meer verkrijgbaar
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2019 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net