VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerHPJ4853A
Producent Hewlett Packard
Part nummer J4853A/ABB
Omschrijving ProCurve 100-FX SC Transceiver
  Ports
  • One 100Base-FX (IEEE 802.3u Type 100Base-FX)
  • Connector: SC
  • Duplex: half or full (full duplex only when installed in unmanaged switches)
Physical characteristics
  • Dimensions: 3.8 x 2.05 x 0.95 in. (9.6 x 5.2 x 2.4 cm)
  • Weight: 0.092 lb. (0.04188 kg)
Cabling
  • Type: 62.5/125 Ám or 50/125 Ám (core/cladding) diameter, graded-index, multimode fiber-optic, complying with ITU-T G.651 and ISO/IEC 793-2 Type A1b or A1a, respectively
  • Maximum distance: 2 km (full-duplex) or 412m (half-duplex)
Taal UK
EAN/UPC0725184525094
Garantie HP9R (mnd)
Gewicht 0,15 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
HP HP ProCurve Transceivers
 


Product specificaties ***
Technische details Aansluitingen 1 SC 100Base-FX port(IEEE 802.3u Type 100Base-FX), Duplex: half or full
Gewicht en omvang Gewicht 40 g
Afmetingen (BxDxH) 96.5 x 52.1 x 24.1 mm
Other features Lengte snoer 2 m
 
Gerelateerde producten
2110 Netwerken - Adapters bedraad
HPJ4863A - EOL* ProCurve Switch gl 100/1000-T Module, 6-Port
2224 Communicatie - Switch
HPJ4812A - EOL* ProCurve Switch 2512, 12 RJ-45 10/100Base-TX Ports Managed
HPJ4813A - EOL* ProCurve Switch 2524, 24 RJ-45 10/100Base-TX Ports Managed
HPJ4817A - EOL* ProCurve Switch 2312, 12-ports RJ-45 10/100Base-TX Unmanaged
HPJ4818A - EOL* ProCurve Switch 2324, 24-ports RJ-45 10/100Base-TX Unmanaged
HPJ4861A - EOL* ProCurve Switch 4108gl Bundel, 8 slots Chassis, 72-Port 10/100
HPJ4868A - EOL* ProCurve Switch 2124, 24 Port 10/100 Desktop, 1 slot, Unmanaged
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
* Een artikel met de vermelding 'EOL' is niet meer verkrijgbaar
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2020 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net