VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerHPJ8692AABB
Producent Hewlett Packard
Part nummer J8692A/ABB
Omschrijving ProCurve Switch 3500yl-24G-PWR (24*10/100/1000: 4*Mini-GBIC
slot: 1*10GB slot)
  HP ProCurve Switch 3500yl-24G Pwr Intel Edge
Taal EN
EAN/UPC0882780457775
Gewicht 9,13 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
HP ProCurve Managed Switches
 


Product specificaties ***
Omschrijving ProCurve 3500yl-24G-PWR (PoE) Switch
Overview
De HP ProCurve Switch 3500 serie bevat de meest geavanceerde intelligent edge switches in de HP ProCurve netwerkproductlijn. De 3500 serie omvat 24-poorts en 48-poorts stackables. Het fundament van al deze switches is een speciaal gebouwde programmeerbare ProVision ASIC die het mogelijk maakt de meest veeleisende netwerkkenmerken, zoals QoS (Quality of Service) en beveiliging, met granulaire schaalbaarheid te implementeren. Met tal van Gigabit- en 10/100-interfaces, keuze uit geïntegreerd PoE en non-PoE, 10-GbE functionaliteit op Gigabit-switches bieden de 3500 switches een uitstekende bescherming van de investering, flexibiliteit, schaalbaarheid, gemakkelijke implementatie, bediening en onderhoud.

Features
Beheer

• Remote Intelligent Mirroring: spiegelt geselecteerd inkomend/uitgaand verkeer op basis van ACL, poort, MAC-adres of VLAN naar een lokale of remote 8200zl/6200yl/5400zl/3500yl switchpoort ergens in het netwerk


Interfacemogelijkheden

• IPv6: IPv6 host: de switches kunnen worden beheerd en geïmplementeerd aan de rand van IPv6 netwerken; Dual stack (IPv4/IPv6): biedt een migratiemechanisme van IPv4 naar IPv6; ondersteunt beide protocollen; MLD snooping: stuurt IPv6 multicast traffic door naar de juiste interface; voorkomt dat IPv6 multicast traffic het netwerk overbelast; IPv6 ACL/QoS: ondersteunt ACL en QoS voor IPv6 netwerkverkeer; Klaar voor IPv6: de switch-hardware ondersteunt IPv6, routing, tunneling en beveiliging.


Prestaties

• High-speed/-capacity architectuur: 153,6 Gbps crossbar switching fabric biedt switching binnen en tussen modules met een doorvoer van 111,5 miljoen pps op speciaal gebouwde ProVision ASIC's


Herstellingsvermogen en hoge beschikbaarheid

• Virtual Router Redundancy Protocol (Premium licentie is vereist): VRRP laat groepen van 2 routers dynamisch voor elkaar als backup fungeren om een hoogbeschikbare routed omgeving te realiseren


Layer 2 switching

• IEEE 802.1ad Q-in-Q (Premium licentie vereist): verhoogt de schaalbaarheid van het Ethernet netwerk door een hiërarchische structuur; sluit diverse LAN's aan in high-speed campus- of metronetwerk


Layer 3 services

• UDP helpfunctie: UDP broadcasts kunnen via routerinterfaces naar specifieke IP-unicastadressen of subnet-broadcastadressen worden gezonden om serverspoofing voor UDP-services zoals DHCP te voorkomen


Layer 3 routing

• Statische IP-routing: biedt handmatig geconfigureerde routing; inclusief ECMP-functionaliteit
Warranty Garantie: Lifetime, advance replacement, next business day
Beheerfuncties Switch type Managed
Aansluitingen Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity 24
Netwerk 10G support Y
Volledige-duplex Y
Netwerkstandaard IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u
Data-uitwisseling Max. overdrachtssnelheid 1 Gbit/s
Throughput 74000000 pps Mpps
Ondersteunde data-overdrachtsnelheden 10/100/1000 Mbps
MAC Adrestabel capaciteit 64000 entries
Protocollen Ondersteunde network protocollen RFC 783 TFTP; RFC 2925 Ping MIB; RFC 951 BootP; RFC 1542 BootP; RFC 854 Telnet; RFC 768 UDP; RFC 792 ICMP; RFC 793 TCP; RFC 826 ARP; RFC 2030 Simple Network Time Protocol; IEEE 802.3x Flow Control; DHCP Relay; RFC 3046 DHCP Relay Agent Information Option 82; RFC 3376 IGMPv1/v2/v3; RFC 2453 RIPv2; RFC 2328 OSPFv2 (Premium Edge License); IGMPv3; IEEE 802.1D Spanning Tree; IEEE 802.1w Rapid Convergence Spanning Tree; IEEE 802.1s Multiple Spanning Trees; IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol; IEEE 802.1AB Link Layer Discovery Protocol; ANSI/TIA-1057 LLDP Media Endpoint Discovery (MED); RFC 2474 DiffServ Precedence; RFC 2597 DiffServ Expedited Forwarding (EF); RFC 2598 DiffServ Assured Forwarding (AF); RFC 1492 TACACS+; RFC 2138 RADIUS; RFC 2866 RADIUS accounting; SSHv2 Secure Shell; Secure Sockets Layer (SSL); IEEE 802.1X Network Login; 802.3af Power over Ethernet; IEEE 802.1Q VLAN tagging; IEEE 802.1Q GVRP; IEEE 802.1p Priority; SNMPv1/v2c/v3; HTML and telnet management; RFC 1493 Bridge MIB; PIM Dense Mode (Premium Edge License); PIM Sparse Mode (Premium Edge License); RFC 1213 MIB II; RFC 2096 IP Forwarding Table MIB; RFC 2737 Entity MIB; RFC 2863 Evolution of Interface; RFC 2665 Ethernet MIB; RFC 3768 VRRP (Premium Edge License); RFC 2787 VRRP MIB; RFC 1058 RIP; RFC 1724 RIPv2 MIB; RFC 2819 Four groups of RMON: 1 (statistics), 2 (history), 3 (alarm) and 9 (events); XRMON; UDLD (Uni-directional Link Detection); RFC 2021 RMON probe configuration (RMON v2); RFC 2668 802.3 MAU MIB; RFC 2613 SMON; RFC 2674 802.1p and IEEE 802.1Q Bridge MIB; RFC 1850 OSPF MIB; RFC 2618 RADIUS Client MIB; RFC 2620 RADIUS Accounting MIB; RFC 3101 OSPF NSSA; RFC 1519 CIDR; RFC 3046 DHCP Relay Agent Information Option; RFC 3176 sFlow
Gewicht en omvang Gewicht 6400 g
Energie Stroom 10.0/5.0 A A
Stroomverbruik 98 W
Technische details Formaat 1U
Kleur van het product Silver
Processor-kloksnelheid 200 MHz
Type processor ARM9
Stapelbaar Y
Opstelling in rack Y
Certificaten Energy Star-certificaat Y
Eisen aan de omgeving Temperatuur, in bedrijf 0 - 55 °C
Geheugen Packet buffer memory 36 MB
Intern geheugen 256 MB
Type geheugen DDR SDRAM
Flashgeheugen 4 MB
Power over Ethernet (PoE) Power over Ethernet (PoE) N
Andere features Frequentie 50 - 60 Hz
Ingangsspanning 100-127/200-240 VAC V
Maat 15.43 "
Afmetingen (BxDxH) 392 x 443 x 44 mm
Latentie 1000 Mb Latency: < 3.4 µs (FIFO 64-byte packets); 10 Gbps Latency: < 2.1 µs (FIFO 64-byte packets)
 
Gerelateerde producten
2240 Communicatie - Routers/gateways
HPJ8993A - EOL* ProCurve Switch 3500yl Premium Edge License
ieservices
HPU4830E eCarePack Installatie & Startup ProCurve Stackable Switch 2100,
en supportuitbreidingen
HPU4826E eCarePack Basis installatie ProCurve Stackable Switch 2100,
7BA0 Aansluitapparatuur - Netwerk kabels (koper)
HPAJ835A 2M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPJ9285B - EOL* ProCurve 10-GbE SFP+ 7m Cable
HPJ9286B - EOL* X242 SFP+ 10M DAC Cable
HPJ9287B - EOL* X242 SFP+ 15M DAC Cable
2231 Communicatie - Accessoires
HPJ4858B - EOL* ProCurve Gigabit SX Fibre Mini-GBIC (LC)
HPJ8439A - EOL* ProCurve 10 GbE CX4 Media Converter
ls
HPJ9281B - EOL* ProCurve 10-GBE SFP+ 1M Cable
HPJ9283B ProCurve 10-GbE SFP+ 3m Cable
7BA5 Aansluitapparatuur - Fibre optic kabels
HPAJ833A 0.5M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ834A 1M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ836A 5M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ837A 15M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ838A 30M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ839A 50M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPJ9300A - EOL* ProCurve 10-GbE XFP-SFP + 1m Cable
7110 Stroom (power) - AC adapters (power supplies)
HPJ8696A - EOL* ProCurve 620 Redundant/External Power Supply
HPJ8696AABB ProCurve 620 Redundant/External Power-over-Ethernet Power
HPJ9443A ProCurve 630 RPS/EPS
HPJ9443AABB ProCurve 630 Redundant and/or Extern
2380 Communicatie - Modems & adapters
HPJ4858C ProCurve Gigabit 1000BaseSX Mini GBIC
HPJ8437A ProCurve 10GbE X2-SC LR Optic
HPJ8440C - EOL* ProCurve 10GbE X2-CX4 XCVER
HPJ9151A ProCurve 10-GBE SFP+ LR Transceiver
HPJ9152A ProCurve 10-GBE SFP+ LRM Transceiver
bels
HPJ9301A ProCurve 10-GbE XFP-SFP + 3m Cable
HPJ9302A - EOL* ProCurve 10-GbE XFP-SFP + 5m Cable
ehoren
HPJ9583A X410 E-series 1U Universal 4-POST RAC
t services
HPU2K97E 3Y NBD PROACTCARE STACK24 Switch SVC
HPU2K98E 4Y NBD PROACTCARE STACK24 Switch SVC
HPU2K99E 5Y NBD PROACTCARE STACK24 Switch SVC
HPU2L00E HP3Y4H24X7 PROACTCARE STACK24 Switch SVC
HPU2L01E HP4Y4H24X7 PROACTCARE STACK24 Switch SVC
HPU2L02E HP5Y4H24X7 PROACTCARE STACK24 Switch SVC
HPU2L03E HP3Y 6HCTR PROACTCARE STACK24 Switch SVC
HPU2L04E HP4Y 6HCTR PROACTCARE STACK24 Switch SVC
HPU2L05E HP5Y 6HCTR PROACTCARE STACK24 Switch SVC
itch modules
HPJ8694A ProCurve Switch yl 10GB 2P-X2 2P-CX4 Module
HPJ9312A - EOL* ProCurve 2-Port SFP+/ 2-Port CX4 10GbE yl Module
ransceiver modules
HPJ4859C - EOL* ProCurve Gigabit 1000BaseLX Mini GBIC
HPJ4860C ProCurve Gigabit 1000BaseLH Mini GBIC
HPJ8436A - EOL* ProCurve 10 GbE X2-SC SR Transceiver (SR, Single-mode, SC
HPJ8438A - EOL* ProCurve 10 Gigabit Fibre X2-ER Transceiver (ER Single-mode SC
HPJ9054B - EOL* ProCurve 100Base-Fx Fibre Mini-GBIC (LC)
HPJ9054C - EOL* HPN X111 100M SFP LC FX Transceiver
HPJ9099B - EOL* ProCurve 100-BX-D SFP-LC Transceiver
HPJ9100B - EOL* ProCurve 100-BX-U SFP-LC Transceiver
HPJ9142B ProCurve 1000-BX-D SFP-LC Mini-GBIC
HPJ9143B - EOL* ProCurve 1000-BX-U SFP-LC Mini-GBIC
HPJ9144A - EOL* ProCurve 10-GBE X2-SC LRM OPTIC
HPJ9150A - EOL* ProCurve 10-GBE SFP+ SR Transceiver
HPJ9153A X132 10G SFP+ LC ER Transceiver
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
* Een artikel met de vermelding 'EOL' is niet meer verkrijgbaar
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2019 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net