VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerHPJ8770A
Producent Hewlett Packard
Part nummer J8770A
Omschrijving ProCurve Switch 4204vl empty 4-slot Chassis, incl Power Supply
Informatie
EAN/UPC0882780214033
Gewicht 12,98 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
HP ProCurve 4200vl series
 


Product specificaties ***
Omschrijving ProCurve 4204vl Switch
Overview
De ProCurve 4200vl Switch serie omvat modulaire behuizingen die een flexibele, kosteneffectieve LAN-oplossing bieden als alternatief voor stackables. Deze switches met hun succesvolle form factor bieden hoge kwaliteit en betrouwbaarheid in 10/100 en 10/100/1000 schaalbare oplossingen die gemakkelijk in elk netwerk te integreren zijn.

Features
Beheer

• Uni-Directional Link Detection (UDLD): bewaakt een link tussen twee switches en blokkeert de poorten aan beide uiteinden van de link als deze uitvalt ergens tussen de twee apparaten


Interface

• Auto-MDIX: zorgt voor automatische aanpassing aan 1-op-1 of crossoverkabels op alle 10/100/1000-poorten


Prestaties

• IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol (LACP) en ProCurve trunking: ondersteunt tot 36 trunks, met tot 8 links (poorten) per trunk; trunking tussen modules wordt ondersteund


Layer 3 routing

• Elementaire IP-routing: voor automatische routing naar de aangesloten VLAN's en tot 16 statische routes, inclusief één standaardroute, in IP-netwerken


Beveiliging

• Meerdere gebruikersverificatiemethoden: IEEE 802.1X: industriestandaard gebruikersverificatie via een IEEE 802.1X supplicant op de client in combinatie met een RADIUS server; Web-gebaseerde authenticatie: vergelijkbaar met IEEE 802.1X, biedt een browseromgeving voor authenticatie van clients die de IEEE 802.1X supplicant niet ondersteunen; MAC-gebaseerde authenticatie: een client wordt geverifieerd met een RADIUS-server op basis van het MAC-adres van de client


Convergentie

• IP multicast (gegevensgestuurd IGMPv3): voorkomt automatisch de overbelasting van het IP multicast-verkeer


Quality of Service (QoS)

• Prioritering van verkeer (IEEE 802.1p): voor real-time klassificatie van netwerkverkeer in 8 prioriteitsniveaus, ondergebracht in 4 wachtrijen
Warranty Garantie: Lifetime, advance replacement, next business day
Technische details Stroomverbruik 630 W
Afmetingen (BxDxH) 388.6 x 442 x 133.4 mm
Warmtedissipatie 2152 BTU/h
LED-indicatoren Y
Opstelling in rack 3U
Type behuizing EIA
Switchingcapaciteit 38.4 Gbit/s
Overdrachtssnelheid 10 Gbit/s
Aantal sloten 4
Latentie 6 μs
Geheugen en processor MPC8245 330 MHz
Kleur van het product Grey
Gewicht en omvang Gewicht 9410 g
Breedte 442 mm
Diepte 388.6 mm
Hoogte 133.4 mm
Energie Frequentie 50/60 Hz
Ingangsspanning 100 - 240 V
Stroomvoorziening 100 - 240V, 50/60Hz
Aantal voedingen 1
Eisen aan de omgeving Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 15 - 95 procent
Netwerk Bekabelingstechnologie 10/100/100/1000Base-T(X)
 
Gerelateerde producten
ssystemen
HPJ9174A - EOL* ProCurve Manager Plus V3 Software with 50 DEVICE
HPJ9176A - EOL* ProCurve Manager Plus V3 UNLIMITED DEVICE License
HPJ9177A - EOL* ProCurve Manager Plus V3 Software with UNLIMITED
2224 Communicatie - Switch
HPJ8765B ProCurve Switch 4200 VL 24-PORT 10/100-TX Module
ieservices
HPU4831E eCarePack Installation & Startup ProCurve Chassis 2XXX/4000/800
en supportuitbreidingen
HPU4827E eCarePack Installation ProCurve Chassis 2XXX/4000/8000
icenties & -uitbreidingen
HPJ9161A - EOL* Network Immunity Manager V2 W/ 50 DEV. LIC.
HPJ9162A - EOL* Network Immunity Manager V2 W/ 100 DEV. LIC.
HPJ9173A - EOL* ProCurve Manager Plus V3 50 DEVICE License Upgrade
HPJ9175A - EOL* ProCurve Manager Plus V3 100 DEVICE License
7BA0 Aansluitapparatuur - Netwerk kabels (koper)
HPAJ835A 2M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
2231 Communicatie - Accessoires
HPJ4858B - EOL* ProCurve Gigabit SX Fibre Mini-GBIC (LC)
HPJ8440B - EOL* ProCurve CL 10-GBE X2-CX4 Transceiver
7BA5 Aansluitapparatuur - Fibre optic kabels
HPAJ833A 0.5M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ834A 1M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ836A 5M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ837A 15M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ838A 30M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ839A 50M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
7110 Stroom (power) - AC adapters (power supplies)
HPJ4839A - EOL* ProCurve Switch gl/xl RPS (Redundant Power Supply)
2380 Communicatie - Modems & adapters
HPJ4858C - EOL* ProCurve Gigabit 1000BaseSX Mini GBIC
HPJ8177B - EOL* ProCurve Gigabit 1000Base-T Mini GBIC
HPJ8177C - EOL* ProCurve Gigabit 1000Base-T Mini GBIC
HPJ8437A ProCurve 10GbE X2-SC LR Optic
HPJ8440C - EOL* ProCurve 10GbE X2-CX4 XCVER
9600 Software - Management, beveiliging
HPJ9012A - EOL* ProCurve Indentity Driven Manager 2.0 (500 users)
HPJ9438A - EOL* Identity Driven Manager V3 W/ 500 US License
HPJ9440A - EOL* Identity Driven Manager V3 ADD. 1000 US LICENCE
t services
HPU2K70E 3Y NBD PROACTCARE 4204VL Switch SVC
HPU2K71E 4Y NBD PROACTCARE 4204VL Switch SVC
HPU2K72E 5Y NBD PROACTCARE 4204VL Switch SVC
HPU2K73E HP3Y4H24X7PROACTCARE4204VL Switch SVC
HPU2K74E HP4Y4H24X7 PROACTCARE 4204VL Switch SVC
HPU2K75E HP5Y4H24X7PROACTCARE4204VL Switch SVC
HPU2K76E HP3Y 6HCTR PROACT CARE 4204VL Switch SVC
HPU2K77E HP4Y 6HCTR PROACTCARE 4204VL Switch SVC
HPU2K78E HP5Y 6HCTR PROACTCARE4204VL Switch SVC
itch modules
HPJ8763A - EOL* ProCurve Switch 4200vl 12-Port 100-FX MTRJ Module
HPJ8766A - EOL* ProCurve Switch vl 1-Port 10-GbE X2 Module
HPJ8768A ProCurve Switch 4200vl 10/100/100 Gigabit UTP Module (24*RJ45)
HPJ8776A - EOL* ProCurve Switch 4200 vl 4-Port Mini-GBIC Module
HPJ9033A - EOL* ProCurve Switch 4200vl 10/100/100 Gigabit UTP+SFP Module
ransceiver modules
HPJ4859C - EOL* ProCurve Gigabit 1000BaseLX Mini GBIC
HPJ4860C ProCurve Gigabit 1000BaseLH Mini GBIC
HPJ8436A - EOL* ProCurve 10 GbE X2-SC SR Transceiver (SR, Single-mode, SC
HPJ8438A - EOL* ProCurve 10 Gigabit Fibre X2-ER Transceiver (ER Single-mode SC
HPJ9054B - EOL* ProCurve 100Base-Fx Fibre Mini-GBIC (LC)
HPJ9099B - EOL* ProCurve 100-BX-D SFP-LC Transceiver
HPJ9100B - EOL* ProCurve 100-BX-U SFP-LC Transceiver
HPJ9142B ProCurve 1000-BX-D SFP-LC Mini-GBIC
HPJ9143B - EOL* ProCurve 1000-BX-U SFP-LC Mini-GBIC
HPJ9144A - EOL* ProCurve 10-GBE X2-SC LRM OPTIC
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
* Een artikel met de vermelding 'EOL' is niet meer verkrijgbaar
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2019 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net