VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerHPJ8775BABB
Producent Hewlett Packard
Part nummer J8775B/ABB
Omschrijving ProCurve Switch 4208VL-96
  Europe - English localization
EAN/UPC884420047735
Gewicht 14,65 (kg)
Prijs excl BTW3.715,00 EUR
Prijs incl BTW4.495,15 EUR
Bestellen
Catalogus verwijzingen:
HP ProCurve 4200vl series
 


Product specificaties ***
Omschrijving HP 4208-96 vl Switch
Overview
De ProCurve 4200vl Switch serie omvat modulaire behuizingen die een flexibele, kosteneffectieve LAN-oplossing bieden als alternatief voor stackables. Deze switches met hun succesvolle form factor bieden hoge kwaliteit en betrouwbaarheid in 10/100 en 10/100/1000 schaalbare oplossingen die gemakkelijk in elk netwerk te integreren zijn.

Features
Beheer

• Uni-Directional Link Detection (UDLD): bewaakt een link tussen twee switches en blokkeert de poorten aan beide uiteinden van de link als deze uitvalt ergens tussen de twee apparaten


Interface

• Auto-MDIX: zorgt voor automatische aanpassing aan 1-op-1 of crossoverkabels op alle 10/100/1000-poorten


Prestaties

• IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol (LACP) en ProCurve trunking: ondersteunt tot 36 trunks, met tot 8 links (poorten) per trunk; trunking tussen modules wordt ondersteund


Layer 3 routing

• Elementaire IP-routing: voor automatische routing naar de aangesloten VLAN's en tot 16 statische routes, inclusief één standaardroute, in IP-netwerken


Beveiliging

• Meerdere gebruikersverificatiemethoden: IEEE 802.1X: industriestandaard gebruikersverificatie via een IEEE 802.1X supplicant op de client in combinatie met een RADIUS server; Web-gebaseerde authenticatie: vergelijkbaar met IEEE 802.1X, biedt een browseromgeving voor authenticatie van clients die de IEEE 802.1X supplicant niet ondersteunen; MAC-gebaseerde authenticatie: een client wordt geverifieerd met een RADIUS-server op basis van het MAC-adres van de client


Convergentie

• IP multicast (gegevensgestuurd IGMPv3): voorkomt automatisch de overbelasting van het IP multicast-verkeer


Quality of Service (QoS)

• Prioritering van verkeer (IEEE 802.1p): voor real-time klassificatie van netwerkverkeer in 8 prioriteitsniveaus, ondergebracht in 4 wachtrijen
Warranty Garantie: Lifetime, advance replacement, next business day
Gewicht en omvang Gewicht 14650 g
Energie Stroomverbruik 630 W
Eisen aan de omgeving Warmtedissipatie 2152 BTU/h
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Andere features Afmetingen (BxDxH) 388.6 x 442 x 222.3 mm
 
Gerelateerde producten
2224 Communicatie - Switch
HPJ8765B ProCurve Switch 4200 VL 24-PORT 10/100-TX Module
ieservices
HPU4831E eCarePack Installation & Startup ProCurve Chassis 2XXX/4000/800
en supportuitbreidingen
HPU4827E eCarePack Installation ProCurve Chassis 2XXX/4000/8000
7BA0 Aansluitapparatuur - Netwerk kabels (koper)
HPAJ835A 2M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
7BA5 Aansluitapparatuur - Fibre optic kabels
HPAJ833A 0.5M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ834A 1M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ836A 5M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ837A 15M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ838A 30M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ839A 50M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
7110 Stroom (power) - AC adapters (power supplies)
HPJ4839A - EOL* ProCurve Switch gl/xl RPS (Redundant Power Supply)
2380 Communicatie - Modems & adapters
HPJ4858C - EOL* ProCurve Gigabit 1000BaseSX Mini GBIC
HPJ8177C - EOL* ProCurve Gigabit 1000Base-T Mini GBIC
HPJ8437A ProCurve 10GbE X2-SC LR Optic
HPJ8440C - EOL* ProCurve 10GbE X2-CX4 XCVER
t services
HPU2K79E 3Y NBD PROACTCARE 4208VL Switch SVC
HPU2K80E 4Y NBD PROACTCARE 4208VL Switch SVC
HPU2K81E 5Y NBD PROACTCARE 4208VL Switch SVC
HPU2K82E HP3Y4H24X7PROACTCARE4208VL Switch SVC
HPU2K83E HP4Y4H24X7 PROACTCARE 4208VL Switch SVC
HPU2K84E HP5Y4H24X7PROACTCARE4208VL Switch SVC
HPU2K85E HP3Y 6HCTR PROACT CARE 4208VL Switch SVC
HPU2K86E HP4Y 6HCTR PROACTCARE 4208VL Switch SVC
HPU2K87E HP5Y 6HCTR PROACTCARE4208VL Switch SVC
itch modules
HPJ8763A - EOL* ProCurve Switch 4200vl 12-Port 100-FX MTRJ Module
HPJ8766A - EOL* ProCurve Switch vl 1-Port 10-GbE X2 Module
HPJ8768A ProCurve Switch 4200vl 10/100/100 Gigabit UTP Module (24*RJ45)
HPJ9033A - EOL* ProCurve Switch 4200vl 10/100/100 Gigabit UTP+SFP Module
ransceiver modules
HPJ4859C - EOL* ProCurve Gigabit 1000BaseLX Mini GBIC
HPJ4860C ProCurve Gigabit 1000BaseLH Mini GBIC
HPJ8436A - EOL* ProCurve 10 GbE X2-SC SR Transceiver (SR, Single-mode, SC
HPJ8438A - EOL* ProCurve 10 Gigabit Fibre X2-ER Transceiver (ER Single-mode SC
HPJ9099B - EOL* ProCurve 100-BX-D SFP-LC Transceiver
HPJ9100B - EOL* ProCurve 100-BX-U SFP-LC Transceiver
HPJ9142B ProCurve 1000-BX-D SFP-LC Mini-GBIC
HPJ9143B - EOL* ProCurve 1000-BX-U SFP-LC Mini-GBIC
HPJ9144A - EOL* ProCurve 10-GBE X2-SC LRM OPTIC
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
* Een artikel met de vermelding 'EOL' is niet meer verkrijgbaar
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2019 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net