VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerHPJ9019BABB
Producent Hewlett Packard
Part nummer J9019B/ABB
Omschrijving ProCurve Switch 2510 Managed (24*10/100 2*Gigabit UTP/GBIC)
  ProCurve Switch 2510
Informatie
Taal EN
EAN/UPC0883585572052
Gewicht 3,86 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
HP ProCurve Managed Switches
 


Product specificaties ***
Omschrijving ProCurve 2510-24 Switch
De ProCurve Switch 2510 serie, die is ontworpen als essentiële oplossing voor kleine bedrijfsnetwerken, bestaat uit vier Layer 2 managed switches die betrouwbare 10/100 en 10/100/1000 connectiviteit bieden. Voortbouwend op de populariteit van de 2510-24, een 24-poorts 10/100 switch met twee dual-personality poorten, is de 2510 serie uitgebreid met de 2510-48 met hogere dichtheid: met 48 10/100-poorten en 4 Gigabit uplinks. De 2510G switches voegen Gigabit toe aan de 2510 serie, met de 2510G-24 en 2510G-48, 24- en 48-poorts 10/100/1000 switches, elk met 4 dual-personality poorten, die ideaal zijn voor bedrijven die willen upgraden naar hogere netwerkprestaties.

Kenmerken

Interfaces
- 10/100 en 10/100/1000 interface: biedt gebruikers de keuze om de netwerkverbindingssnelheid te kiezen die het beste aansluit bij hun behoeften, met een consistente gebruikerservaring
- Gigabit uplinks: 2510-24 en 2510-48: de 2510-24 heeft twee dual-personality poorten voor 10/100/1000 of mini-GBIC aansluiting; de 2510-48 heeft vier Gigabit-poorten, die tegelijk kunnen worden gebruikt met twee 10/100/1000-poorten en twee vrije mini-GBIC slots; 2510G-24 en 2510G-48: vier dual-personality voor 10/100/1000 of SFP-poorten voor optionele fiberaansluiting, zoals Gigabit-SX, -LX, -LH of 100-FX
- ProCurve Auto-MDIX: zorgt voor automatische aanpassing aan 1-op-1 of crossoverkabels op alle 10/100 en 10/100/1000 copperpoorten

Herstellingsvermogen en hoge beschikbaarheid
- IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree: hoge linkbeschikbaarheid in meervoudige VLAN-omgevingen door mogelijkheid voor meer spanning-trees; biedt legacy-ondersteuning voor IEEE 802.1d en IEEE 802.1w
- IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol (LACP) en ProCurve trunking: 2510-24 ondersteunt tot twee 10/100-trunks, elk met 4 links/poorten per trunk, plus één Gigabit-trunk 2510-48 ondersteunt tot 24 10/100 trunks met 8 links/poorten per trunk; 2510G switches ondersteunen tot 24 trunks met 8 links/poorten per trunk
- HP Auto-MDIX: automatically adjusts for straight-through or crossover cables on all 10/100 and 10/100/1000 copper ports

Layer 2 switching
- VLAN ondersteuning en tagging: tot 64 poorts-gebaseerde VLAN's en dynamische configuratie van IEEE 802.1Q VLAN-tagging, voor veiligheid tussen werkgroepen
- GARP VLAN registratieprotocol: voor automatisch leren en dynamische toewijzing van VLAN's
- Jumbo-packet ondersteuning: ondersteunt tot 9216-byte framegrootte ter verbetering van de prestaties bij grote dataoverdrachten

Beveiliging
- Poortbeveiliging: biedt extra veiligheid, doordat bepaalde poorten kunnen worden geïsoleerd van alle andere poorten op de switch; de beveiligde poort of poorten kunnen alleen communiceren met de uplink of gedeelde resources
- Meerdere gebruikersverificatiemethoden: IEEE 802.1X: industriestandaard gebruikersverificatie via een IEEE 802.1X supplicant op de client in combinatie met een RADIUS-server; Web-gebaseerde authenticatie: vergelijkbaar met IEEE 802.1X, biedt een browseromgeving voor authenticatie van clients die de IEEE 802.1X supplicant niet ondersteunen; MAC-gebaseerde authenticatie: een client wordt geverifieerd met een RADIUS-server op basis van het MAC-adres van de client
- Gast VLAN: isoleert verkeer van gasten en ongeauthoriseerde gebruikers op een apart VLAN
- Web interface: allows configuration of the switch from any Web browser on the network
- Single IP Address Management: provides single IP address management for a virtual stack of up to 16 switches

Convergentie
- IP multicast-snooping: voorkomt automatisch de overbelasting van IP multicast-traffic
- Jumbo packet support: supports up to 9216-byte frame size to improve the performance of large data transfers (2510G models only)

Quality of Service (QoS)
- IEEE 802.1p prioritering: levert data aan apparaten op basis van prioriteit en het type verkeer
- Multiple user authentication methods: IEEE 802.1X: is an industry-standard method of user authentication using an IEEE 802.1X supplicant on the client in conjunction with a RADIUS server. Web-based authentication: similar to IEEE 802.1X, it provides a browser-based environment to authenticate clients that do not support the IEEE 802.1X supplicant. MAC-based authentication: client is authenticated with the RADIUS server based on the client's MAC address.
- Guest VLAN: isolates guest and unauthorized user traffic to a separate VLAN
- Port security: allows access only to specified MAC addresses, which can be learned or specified by the administrator
- MAC address lockout: prevents particular configured MAC addresses from connecting to the network

Beheer
- IEEE 802.1AB Link Layer Discovery Protocol (LLDP): automatisch apparaatdetectieprotocol voor gemakkelijke mapping door netwerkbeheerapplicaties
Warranty Garantie: Levenslange garantie: zolang u het product bezit, met vervanging op de volgende werkdag (beschikbaar in de meeste landen)
Beheerfuncties Quality of Service (QoS) Y
Switch type Managed
Switch-laag L2
Aansluitingen Console port RJ-45
Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity 24
Netwerk 10G support N
Datastroombeheer Y
Verbindingsaggregatie Y
Spanning tree protocol Y
Auto MDI/MDI-X Y
Volledige-duplex Y
Netwerkstandaard IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Data-uitwisseling Max. overdrachtssnelheid 1 Gbit/s
Throughput 6.5 Mpps
Switchingcapaciteit 8.8 Gbit/s
Ondersteunde data-overdrachtsnelheden 10/100/1000 Mbps
MAC Adrestabel capaciteit 8000 entries
Beveiliging SSH/SSL support Y
Protocollen Beheerprotocollen SNMP 1, RMON, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP
Gewicht en omvang Gewicht 2220 g
Hoogte 43.9 mm
Diepte 236.2 mm
Breedte 442.5 mm
Energie Stroom 0.7/0.4 A
Stroomverbruik 20 W
AC invoer frequentie 50/60 Hz
AC invoer voltage 100-240 V
Technische details Formaat 1U
Kleur van het product Black
Processor-kloksnelheid 264 MHz
Type processor MIPS
Stapelbaar Y
Opstelling in rack Y
Certificaten Elektromagnetische compatibiliteit FCC Class A; VCCI Class A; EN 55022/CISPR 22 Class A; IEC/EN 61000-3-2; IEC/EN 61000-3-3
Veiligheid cUL (CSA 22.2 No. 60950); UL 60950-1; IEC 60950; EN 60950
Eisen aan de omgeving Bedrijfstemperatuur, bereik 32 - 113 °F
Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 45 °C
Geheugen Intern geheugen 64 MB
Flashgeheugen 8 MB
Packet buffer memory 0.384 MB
Type geheugen SDRAM
Power over Ethernet (PoE) Power over Ethernet (PoE) N
Andere features Autenticatiemethode RADIUS, TACACS+
Verbindingstechnologie Wired
Latentie 100 Mb Latency: < 4.9 µs (64-byte packets); 1000 Mb Latency: < 2.6 µs (64-byte packets)
 
Gerelateerde producten
ieservices
HPU4830E eCarePack Installatie & Startup ProCurve Stackable Switch 2100,
en supportuitbreidingen
HPU4826E eCarePack Basis installatie ProCurve Stackable Switch 2100,
7BA0 Aansluitapparatuur - Netwerk kabels (koper)
HPAJ835A 2M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
7BA5 Aansluitapparatuur - Fibre optic kabels
HPAJ833A 0.5M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ834A 1M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ836A 5M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ837A 15M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ838A 30M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ839A 50M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
2380 Communicatie - Modems & adapters
HPJ4858C - EOL* ProCurve Gigabit 1000BaseSX Mini GBIC
HPJ8177C - EOL* ProCurve Gigabit 1000Base-T Mini GBIC
t services
HPU2K07E 3Y NBD PROACTCARE 2620/2512/2524 SVC
HPU2K08E 4Y NBD PROACTCARE 2620/2512/2524 SVC
HPU2K09E 5Y NBD PROACTCARE 2620/2512/2524 SVC
HPU2K10E HP3Y4H24X7 PROACTCARE 2620/2512/2524 SVC
HPU2K11E HP4Y4H24X7 PROACTCARE 2620/2512/2524 SVC
HPU2K12E HP5Y4H24X7PROACTCARE2620/2512/2524 SVC
HPU2K13E HP3Y 6HCTR PROACTCARE 2620/2512/2524 SVC
HPU2K14E HP4Y 6HCTR PROACTCARE 2620/2512/2524 SVC
HPU2K15E HP5Y 6HCTR PROACTCARE2620/2512/2524 SVC
ransceiver modules
HPJ4859C - EOL* ProCurve Gigabit 1000BaseLX Mini GBIC
HPJ4860C ProCurve Gigabit 1000BaseLH Mini GBIC
HPJ9099B - EOL* ProCurve 100-BX-D SFP-LC Transceiver
HPJ9100B - EOL* ProCurve 100-BX-U SFP-LC Transceiver
HPJ9142B ProCurve 1000-BX-D SFP-LC Mini-GBIC
HPJ9143B - EOL* ProCurve 1000-BX-U SFP-LC Mini-GBIC
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
* Een artikel met de vermelding 'EOL' is niet meer verkrijgbaar
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2019 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net