VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerHPJ9020ABUN
Producent Hewlett Packard
Part nummer J9020A/BUN
Omschrijving 2510-48 Switch + HP ProCurve Gigabit-SX-LC Mini-GBIC
Informatie
Gewicht 2,74 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
HP ProCurve Managed Switches
 


Product specificaties ***
Omschrijving ProCurve 2510-48 Switch
Overview
De ProCurve Switch 2510 serie, die is ontworpen als essentiële oplossing voor kleine bedrijfsnetwerken, bestaat uit vier Layer 2 managed switches die betrouwbare 10/100 en 10/100/1000 connectiviteit bieden. Voortbouwend op de populariteit van de 2510-24, een 24-poorts 10/100 switch met twee dual-personality poorten, is de 2510 serie uitgebreid met de 2510-48 met hogere dichtheid: met 48 10/100-poorten en 4 Gigabit uplinks. De 2510G switches voegen Gigabit toe aan de 2510 serie, met de 2510G-24 en 2510G-48, 24- en 48-poorts 10/100/1000 switches, elk met 4 dual-personality poorten, die ideaal zijn voor bedrijven die willen upgraden naar hogere netwerkprestaties.

Features
Interfaces

• 10/100 en 10/100/1000 interface: biedt gebruikers de keuze om de netwerkverbindingssnelheid te kiezen die het beste aansluit bij hun behoeften, met een consistente gebruikerservaring


Herstellingsvermogen en hoge beschikbaarheid

• IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree: hoge linkbeschikbaarheid in meervoudige VLAN-omgevingen door mogelijkheid voor meer spanning-trees; biedt legacy-ondersteuning voor IEEE 802.1d en IEEE 802.1w


Layer 2 switching

• VLAN ondersteuning en tagging: tot 64 poorts-gebaseerde VLAN's en dynamische configuratie van IEEE 802.1Q VLAN-tagging, voor veiligheid tussen werkgroepen


Beveiliging

• Poortbeveiliging: biedt extra veiligheid, doordat bepaalde poorten kunnen worden geïsoleerd van alle andere poorten op de switch; de beveiligde poort of poorten kunnen alleen communiceren met de uplink of gedeelde resources


Convergentie

• IP multicast-snooping: voorkomt automatisch de overbelasting van IP multicast-traffic


Quality of Service (QoS)

• IEEE 802.1p prioritering: levert data aan apparaten op basis van prioriteit en het type verkeer


Beheer

• IEEE 802.1AB Link Layer Discovery Protocol (LLDP): automatisch apparaatdetectieprotocol voor gemakkelijke mapping door netwerkbeheerapplicaties
Warranty Garantie: Lifetime, advance replacement, next business day
Beheerfuncties Quality of Service (QoS) Y
Switch type Managed
Switch-laag L2
Aansluitingen Aantal SFP/SFP+ poorten 2
Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity 48
Netwerk 10G support N
Datastroombeheer Y
Verbindingsaggregatie Y
Spanning tree protocol Y
Auto MDI/MDI-X Y
Volledige-duplex Y
Netwerkstandaard IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Data-uitwisseling Max. overdrachtssnelheid 1 Gbit/s
Throughput 13 Mpps
Switchingcapaciteit 17.6 Gbit/s
Ondersteunde data-overdrachtsnelheden 10/100/1000 Mbps
MAC Adrestabel capaciteit 8000 entries
Beveiliging SSH/SSL support Y
Protocollen Beheerprotocollen SNMP 1, RMON, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP
Gewicht en omvang Gewicht 6.05 lbs
Gewicht 2740 g
Hoogte 43.9 mm
Diepte 236.2 mm
Breedte 442.5 mm
Energie Stroom 1.2/0.7 A
Stroomverbruik 27 W
AC invoer frequentie 47/63 Hz
AC invoer voltage 100-240 V
Technische details Elektromagnetische immuniteit EN 55024, CISPR 24; IEC 61000-4-2; IEC 61000-4-3; IEC 61000-4-4; IEC 61000-4-5; IEC 61000-4-6; IEC 61000-4-8; IEC 61000-4-11; EN 61000-3-2, IEC 61000-3-2; EN 61000-3-3, IEC 61000-3-3
Formaat 1U
Kleur van het product Black
Processor-kloksnelheid 300 MHz
Type processor MIPS 32
Stapelbaar Y
Opstelling in rack Y
Certificaten Elektromagnetische compatibiliteit FCC Class A; VCCI Class A; EN 55022/CISPR 22 Class A; IEC/EN 61000-3-2; IEC/EN 61000-3-3
Veiligheid cUL (CSA 22.2 No. 60950); UL 60950-1; IEC 60950; EN 60950
Eisen aan de omgeving Warmtedissipatie 92 BTU/h
Power over Ethernet (PoE) Power over Ethernet (PoE) N
Andere features Autenticatiemethode RADIUS, TACACS+
Verbindingstechnologie Wired
Latentie 100 Mb Latency: < 4.9 µs (64-byte packets); 1000 Mb Latency: < 2.9 µs (64-byte packets)
 
Gerelateerde producten
ieservices
HPU4830E eCarePack Installatie & Startup ProCurve Stackable Switch 2100,
en supportuitbreidingen
HPU4826E eCarePack Basis installatie ProCurve Stackable Switch 2100,
7BA0 Aansluitapparatuur - Netwerk kabels (koper)
HPAJ835A 2M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
7BA5 Aansluitapparatuur - Fibre optic kabels
HPAJ833A 0.5M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ834A 1M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ836A 5M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ837A 15M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ838A 30M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ839A 50M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
2380 Communicatie - Modems & adapters
HPJ4858C - EOL* ProCurve Gigabit 1000BaseSX Mini GBIC
HPJ8177C - EOL* ProCurve Gigabit 1000Base-T Mini GBIC
t services
HPU2K07E 3Y NBD PROACTCARE 2620/2512/2524 SVC
HPU2K08E 4Y NBD PROACTCARE 2620/2512/2524 SVC
HPU2K09E 5Y NBD PROACTCARE 2620/2512/2524 SVC
HPU2K10E HP3Y4H24X7 PROACTCARE 2620/2512/2524 SVC
HPU2K11E HP4Y4H24X7 PROACTCARE 2620/2512/2524 SVC
HPU2K12E HP5Y4H24X7PROACTCARE2620/2512/2524 SVC
HPU2K13E HP3Y 6HCTR PROACTCARE 2620/2512/2524 SVC
HPU2K14E HP4Y 6HCTR PROACTCARE 2620/2512/2524 SVC
HPU2K15E HP5Y 6HCTR PROACTCARE2620/2512/2524 SVC
ransceiver modules
HPJ4859C - EOL* ProCurve Gigabit 1000BaseLX Mini GBIC
HPJ4860C ProCurve Gigabit 1000BaseLH Mini GBIC
HPJ9054B - EOL* ProCurve 100Base-Fx Fibre Mini-GBIC (LC)
HPJ9099B - EOL* ProCurve 100-BX-D SFP-LC Transceiver
HPJ9100B - EOL* ProCurve 100-BX-U SFP-LC Transceiver
HPJ9142B ProCurve 1000-BX-D SFP-LC Mini-GBIC
HPJ9143B - EOL* ProCurve 1000-BX-U SFP-LC Mini-GBIC
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
* Een artikel met de vermelding 'EOL' is niet meer verkrijgbaar
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2019 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net