VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerHPJ9030AABB
Producent Hewlett Packard
Part nummer J9030A/ABB
Omschrijving ProCurve Switch 4208vl-72GS Bundel (68*10/100/1000 UTP. 4*SFP.
incl Power Supply. 5 slots available)
  HP ProCurve Switch 4208vl-72GS
Informatie
Taal IN
EAN/UPC0808736870306
Gewicht 16,85 (kg)
Prijs excl BTW3.451,00 EUR
Prijs incl BTW4.175,71 EUR
Bestellen
Catalogus verwijzingen:
HP ProCurve 4200vl series
 


Product specificaties ***
Omschrijving ProCurve 4208vl-72GS Switch
Overview
De ProCurve 4200vl Switch serie omvat modulaire behuizingen die een flexibele, kosteneffectieve LAN-oplossing bieden als alternatief voor stackables. Deze switches met hun succesvolle form factor bieden hoge kwaliteit en betrouwbaarheid in 10/100 en 10/100/1000 schaalbare oplossingen die gemakkelijk in elk netwerk te integreren zijn.

Features
Beheer

• Uni-Directional Link Detection (UDLD): bewaakt een link tussen twee switches en blokkeert de poorten aan beide uiteinden van de link als deze uitvalt ergens tussen de twee apparaten


Interface

• Auto-MDIX: zorgt voor automatische aanpassing aan 1-op-1 of crossoverkabels op alle 10/100/1000-poorten


Prestaties

• IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol (LACP) en ProCurve trunking: ondersteunt tot 36 trunks, met tot 8 links (poorten) per trunk; trunking tussen modules wordt ondersteund


Layer 3 routing

• Elementaire IP-routing: voor automatische routing naar de aangesloten VLAN's en tot 16 statische routes, inclusief één standaardroute, in IP-netwerken


Beveiliging

• Meerdere gebruikersverificatiemethoden: IEEE 802.1X: industriestandaard gebruikersverificatie via een IEEE 802.1X supplicant op de client in combinatie met een RADIUS server; Web-gebaseerde authenticatie: vergelijkbaar met IEEE 802.1X, biedt een browseromgeving voor authenticatie van clients die de IEEE 802.1X supplicant niet ondersteunen; MAC-gebaseerde authenticatie: een client wordt geverifieerd met een RADIUS-server op basis van het MAC-adres van de client


Convergentie

• IP multicast (gegevensgestuurd IGMPv3): voorkomt automatisch de overbelasting van het IP multicast-verkeer


Quality of Service (QoS)

• Prioritering van verkeer (IEEE 802.1p): voor real-time klassificatie van netwerkverkeer in 8 prioriteitsniveaus, ondergebracht in 4 wachtrijen
Warranty Garantie: Levenslange garantie: zolang u het product bezit, met vervanging op de volgende werkdag (beschikbaar in de meeste landen)
Beheerfuncties Switch type Managed
Aansluitingen Aansluitingen 5 open module slots; 68 auto-sensing 10/100/1000 ports(IEEE 802.3 Type 10Base-T, IEEE 802.3u Type 100Base-TX, IEEE 802.3ab Type 1000Base-T), Media Type: Auto-MDIX, Duplex: 10Base-T/100Base-TX: half or full; 1000Base-T: full only; 4 open mini-GBIC (SFP) slots; Supports a maximum of 120 auto-sensing 10/100 ports or 188 auto-sensing 10/100/1000 ports or 24 mini-GBICs or 4 10-GbE ports, or a combination
Uitbreidingsslots 4 x mini-GBIC (SFP)
Console port RS-232
Aantal SFP/SFP+ poorten 68
Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity 68
Netwerk Volledige-duplex Y
Data-uitwisseling Max. overdrachtssnelheid 1 Gbit/s
Throughput up to 48 million pps Mpps
Switchingcapaciteit 76.8 Gbit/s
Protocollen Ondersteunde network protocollen RFC 783 TFTP; RFC 1542 BootP; RFC 768 UDP; RFC 792 ICMP; RFC 793 TCP; RFC 826 ARP; RFC 2030 SNTP; RFC 2030 Simple Network Time Protocol; IEEE 802.3x Flow Control; DHCP Relay; RFC 3046 DHCP Relay Agent Information Option 82; RFC 3376 IGMPv1/v2/v3; IEEE 802.1D Spanning Tree; IEEE 802.1w Rapid Convergence Spanning Tree; IEEE 802.1s Multiple Spanning Trees; IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol; IEEE 802.1AB Link Layer Discovery Protocol; ANSI/TIA-1057 LLDP Media Endpoint Discovery (MED); RFC 2474 DiffServ Precedence; RFC 2598 DiffServ Expedited Forwarding (EF); RFC 2597 DiffServ Assured Forwarding (AF); RFC 2138 RADIUS; SSHv2 Secure Shell; Secure Sockets Layer (SSL); IEEE 802.1X Network Login; IEEE 802.1Q VLAN tagging; IEEE 802.1Q GVRP; IEEE 802.1p Priority; SNMPv1/v2c/v3; RFC 1493 Bridge MIB; RFC 1213 MIB II; RFC 2737 Entity MIB; RFC 2665 Ethernet MIB; RFC 2668 802.3 MAU MIB; RFC 2819 Four groups of RMON: 1 (statistics), 2 (history), 3 (alarm) and 9 (events); RFC 3164 Syslog; XRMON; RFC 2613 SMON; RFC 2618 RADIUS Client MIB; RFC 791 IP; RFC 1757 RMON Groups 1,2,3,9; RFC 3176 sFlow
Wissel protocols Ethernet
Beheerprotocollen SNMP 1, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, SNMP 3, SNMP 2c
Gewicht en omvang Gewicht Fully loaded
30.88 lb. lbs
Gewicht 14010 g
Energie Vrije voedingsmoduleslots 1
Stroom 8.2 / 3.8 A A
Stroomverbruik 630 W
Technische details Technische details Hot-swappable modulesHot-swappable modules: permit modules and mini-GBICs to be added or swapped without interrupting the network
Optional redundant power supplyOptional redundant power supply: provides uninterrupted power; allows hot-swapping of one of the two supplies when installed
Elektromagnetische immuniteit EN 55024, CISPR 24; IEC 61000-4-2; IEC 61000-4-3; IEC 61000-4-4; IEC 61000-4-5; IEC 61000-4-6; IEC 61000-4-8; IEC 61000-4-11; EN 61000-3-2, IEC 61000-3-2; EN 61000-3-3, IEC 61000-3-3
Hoogte, in bedrijf (brits/amerikaans) up to 15000 ft.
Switch fabric snelheid 76.8 Gbps
Ondersteunde protocollen IGMPv2, IGMP, IGMPv3
Processor-kloksnelheid 330 MHz
Type processor Motorola PowerPC MPC8245
Stapelbaar Y
Certificaten Elektromagnetische emissie FCC Class A; VCCI Class A; EN55022/CISPR-22 Class A; CISPR22 Class A; EN55024; IEC/EN61000-3-2; IEC/EN61000-3-3
Elektromagnetische compatibiliteit FCC Class A; VCCI Class A; EN 55022/CISPR 22 Class A; CISPR 22 Class A; EN 55024; IEC/EN 61000-3-2; IEC/EN 61000-3-3
Veiligheid CSA 22.2 No. 950; UL 60950; EN 60950
Eisen aan de omgeving Warmtedissipatie 2152 BTU/h
Bedrijfstemperatuur, bereik 32 - 104 °F
Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Geheugen Intern geheugen 64 MB
Flashgeheugen 24 MB
Power over Ethernet (PoE) Power over Ethernet (PoE) N
Andere features Stroomvoorziening 100-127 VAC/200-240 VAC; 50/60 Hz
Geheugen en processor Fabric: Motorola PowerPC MPC8245 @ 330 MHz, 24 MB flash, packet buffer size: 36 MB, 64 MB SDRAM
Soort voeding 1 x J4839A
Frequentie 50 / 60 Hz
Ingangsspanning 100-127 / 200-240 VAC V
Afmetingen (BxDxH) 388.6 x 442 x 222.3 mm
Latentie Latency: < 6 µs (FIFO)
Beheerplatform HP PCM+; HP PCM (included); command-line interface; Web browser; configuration menu; out-of-band management (DB-9 serial port console); IEEE 802.3 Ethernet MIB; Repeater MIB; Ethernet Interface MIB
 
Gerelateerde producten
2224 Communicatie - Switch
HPJ8765B ProCurve Switch 4200 VL 24-PORT 10/100-TX Module
ieservices
HPU4831E eCarePack Installation & Startup ProCurve Chassis 2XXX/4000/800
en supportuitbreidingen
HPU4827E eCarePack Installation ProCurve Chassis 2XXX/4000/8000
7BA0 Aansluitapparatuur - Netwerk kabels (koper)
HPAJ835A 2M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
2231 Communicatie - Accessoires
HPJ4858B - EOL* ProCurve Gigabit SX Fibre Mini-GBIC (LC)
7BA5 Aansluitapparatuur - Fibre optic kabels
HPAJ833A 0.5M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ834A 1M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ836A 5M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ837A 15M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ838A 30M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ839A 50M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
7110 Stroom (power) - AC adapters (power supplies)
HPJ4839A - EOL* ProCurve Switch gl/xl RPS (Redundant Power Supply)
2380 Communicatie - Modems & adapters
HPJ4858C ProCurve Gigabit 1000BaseSX Mini GBIC
HPJ8177B - EOL* ProCurve Gigabit 1000Base-T Mini GBIC
HPJ8177C - EOL* ProCurve Gigabit 1000Base-T Mini GBIC
HPJ8437A ProCurve 10GbE X2-SC LR Optic
HPJ8440C - EOL* ProCurve 10GbE X2-CX4 XCVER
9600 Software - Management, beveiliging
HPJ9012A - EOL* ProCurve Indentity Driven Manager 2.0 (500 users)
HPJ9438A - EOL* Identity Driven Manager V3 W/ 500 US License
t services
HPU2K79E 3Y NBD PROACTCARE 4208VL Switch SVC
HPU2K80E 4Y NBD PROACTCARE 4208VL Switch SVC
HPU2K81E 5Y NBD PROACTCARE 4208VL Switch SVC
HPU2K82E HP3Y4H24X7PROACTCARE4208VL Switch SVC
HPU2K83E HP4Y4H24X7 PROACTCARE 4208VL Switch SVC
HPU2K84E HP5Y4H24X7PROACTCARE4208VL Switch SVC
HPU2K85E HP3Y 6HCTR PROACT CARE 4208VL Switch SVC
HPU2K86E HP4Y 6HCTR PROACTCARE 4208VL Switch SVC
HPU2K87E HP5Y 6HCTR PROACTCARE4208VL Switch SVC
itch modules
HPJ8763A - EOL* ProCurve Switch 4200vl 12-Port 100-FX MTRJ Module
HPJ8766A - EOL* ProCurve Switch vl 1-Port 10-GbE X2 Module
HPJ8768A ProCurve Switch 4200vl 10/100/100 Gigabit UTP Module (24*RJ45)
HPJ9033A - EOL* ProCurve Switch 4200vl 10/100/100 Gigabit UTP+SFP Module
ransceiver modules
HPJ4859C - EOL* ProCurve Gigabit 1000BaseLX Mini GBIC
HPJ4860C ProCurve Gigabit 1000BaseLH Mini GBIC
HPJ8436A - EOL* ProCurve 10 GbE X2-SC SR Transceiver (SR, Single-mode, SC
HPJ8438A - EOL* ProCurve 10 Gigabit Fibre X2-ER Transceiver (ER Single-mode SC
HPJ9054B - EOL* ProCurve 100Base-Fx Fibre Mini-GBIC (LC)
HPJ9099B - EOL* ProCurve 100-BX-D SFP-LC Transceiver
HPJ9100B - EOL* ProCurve 100-BX-U SFP-LC Transceiver
HPJ9142B ProCurve 1000-BX-D SFP-LC Mini-GBIC
HPJ9143B - EOL* ProCurve 1000-BX-U SFP-LC Mini-GBIC
HPJ9144A - EOL* ProCurve 10-GBE X2-SC LRM OPTIC
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
* Een artikel met de vermelding 'EOL' is niet meer verkrijgbaar
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2019 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net