VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerHPJ9079AABB
Producent Hewlett Packard
Part nummer J9079A/ABB
Omschrijving ProCurve Switch 1700-8 web-Managed (8*10/100+1*1000)
  HP ProCurve Switch 1700-8
Taal IN
EAN/UPC0882780980020
Gewicht 0,97 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
HP ProCurve Managed Switches
 


Product specificaties ***
Omschrijving ProCurve 1700-8 Switch
Overview
De ProCurve 1700 Switch serie vormt een aanvulling op de ProCurve Switch 1800 serie en is de nieuwste toevoeging aan het ProCurve Web-managed productaanbod. De ProCurve Switch 1700 serie bestaat uit twee switches, die een uitstekende keus vormen voor bedrijven die overstappen van unmanaged naar managed netwerken. De ProCurve Switch 1700-24 is een 24-poorts switch met 22 10/100-poorten en dual-personality poorten. De ProCurve Switch 1700-8 is een compacte switch met 7 10/100-poorten en één 10/100/1000-poort. Beide switches bevatten geen ventilatoren, waardoor ze stil zijn en ideaal voor gebruik in open ruimten. De ProCurve Switch 1700 serie ondersteunt meer netwerkfunctionaliteit zonder extra complexiteit.

Features
Herstellingsvermogen en hoge beschikbaarheid

• IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol (LACP): biedt redundantie op link-niveau; ondersteuning voor 4 trunks met maximaal 7 links (poorten) per trunk op de ProCurve Switch 1700-8 en ondersteuning voor 12 trunks met maximaal 8 links (poorten) per trunk op de ProCurve Switch 1700-24


Layer 2 switching

• VLAN ondersteuning en tagging: tot 64 poorts-gebaseerde VLAN's en dynamische configuratie van IEEE 802.1Q VLAN-tagging, voor veiligheid tussen werkgroepen


Beveiliging

• Beheerwachtwoord: biedt veiligheid, omdat alleen geautoriseerde gebruikers toegang krijgen tot de webbrowserinterface


Quality of Service (QoS)

• IEEE 802.1p prioritering: levert data aan apparaten op basis van prioriteit en het type verkeer


Beheer

• Vertrouwde webinterface: gemakkelijk beheer via een gebruiksvriendelijke webbrowserinterface voor configuratie, bewaking en beheer van de switch


Bewaking en diagnose

• Poortmirroring: maakt het mogelijk het verkeer op een poort tegelijkertijd naar een netwerkanalysator te sturen ter bewaking


Gebruiksgemak

• Uitgebreid LED-display met indicatoren per poort: biedt een overzicht van status, activiteit, snelheid en full-duplex werking
Warranty Garantie: Lifetime, advance replacement, next business day
Beheerfuncties Switch type Managed
Aansluitingen Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity 8
Netwerk 10G support N
Datastroombeheer Y
Port mirroring Y
Verbindingsaggregatie Y
Broadcast stormbeheer Y
Auto MDI/MDI-X Y
Volledige-duplex Y
Netwerkstandaard IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u
Data-uitwisseling Max. overdrachtssnelheid 0.1 Gbit/s
Ondersteunde data-overdrachtsnelheden 10/100 Mbps
MAC Adrestabel capaciteit 8000 entries
Beveiliging Ondersteunde beveiligingsalgoritmen 802.1x RADIUS
Gewicht en omvang Gewicht 540 g
Hoogte 43.9 mm
Diepte 196.3 mm
Breedte 116.3 mm
Energie Stroom 1 A
Stroomverbruik 18 W
AC invoer frequentie 50/60 Hz
AC invoer voltage 100-127 V
Technische details Formaat 1U
Kleur van het product Black
Stapelbaar N
Opstelling in rack N
Certificaten Energy Star-certificaat N
Eisen aan de omgeving Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 15 - 95 procent
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Verlichting/Alarminstallaties LED-indicatoren Power
Power over Ethernet (PoE) Power over Ethernet (PoE) N
Andere features Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10, 100, 1000 Mbit/s
Ethernet interface type Fast, Gigabit
Verbindingstechnologie Wired
 
Gerelateerde producten
ieservices
HPU4830E eCarePack Installatie & Startup ProCurve Stackable Switch 2100,
en supportuitbreidingen
HPU4826E eCarePack Basis installatie ProCurve Stackable Switch 2100,
7BA0 Aansluitapparatuur - Netwerk kabels (koper)
HPAJ835A 2M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
7BA5 Aansluitapparatuur - Fibre optic kabels
HPAJ833A 0.5M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ834A 1M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ836A 5M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ837A 15M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ838A 30M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ839A 50M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
t services
HPU2L33E 3Y NBD PROACTCARE 1700-8G Switch SVC
HPU2L34E 4Y NBD PROACTCARE 1700-8G Switch SVC
HPU2L35E 5Y NBD PROACTCARE 1700-8G Switch SVC
HPU2L36E HP3Y4H24X7PROACTCARE1700-8G Switch SVC
HPU2L37E HP4Y4H24X7 PROACTCARE 1700-8G Switch SVC
HPU2L38E HP5Y4H24X7PROACTCARE1700-8G Switch SVC
HPU2L39E HP3Y 6HCTR PROACTCARE 1700-8G Switch SVC
HPU2L40E HP4Y 6HCTR PROACTCARE 1700-8G Switch SVC
HPU2L41E HP5Y 6HCTR PROACTCARE1700-8G Switch SVC
ransceiver modules
HPJ9142B ProCurve 1000-BX-D SFP-LC Mini-GBIC
HPJ9143B - EOL* ProCurve 1000-BX-U SFP-LC Mini-GBIC
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
* Een artikel met de vermelding 'EOL' is niet meer verkrijgbaar
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2019 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net