VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerHPJ9088AABB
Producent Hewlett Packard
Part nummer J9088A/ABB
Omschrijving ProCurve Switch 2610-48
Taal EN
EAN/UPC883585199310
Gewicht 4,25 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
HP ProCurve Managed Switches
 


Product specificaties ***
 
Gerelateerde producten
7BA0 Aansluitapparatuur - Netwerk kabels (koper)
HPAJ835A 2M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
7BA5 Aansluitapparatuur - Fibre optic kabels
HPAJ833A 0.5M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ834A 1M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ836A 5M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ837A 15M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ838A 30M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ839A 50M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
2380 Communicatie - Modems & adapters
HPJ4858C - EOL* ProCurve Gigabit 1000BaseSX Mini GBIC
HPJ8177C - EOL* ProCurve Gigabit 1000Base-T Mini GBIC
ransceiver modules
HPJ4859C - EOL* ProCurve Gigabit 1000BaseLX Mini GBIC
HPJ4860C ProCurve Gigabit 1000BaseLH Mini GBIC
HPJ9099B - EOL* ProCurve 100-BX-D SFP-LC Transceiver
HPJ9100B - EOL* ProCurve 100-BX-U SFP-LC Transceiver
HPJ9142B ProCurve 1000-BX-D SFP-LC Mini-GBIC
HPJ9143B - EOL* ProCurve 1000-BX-U SFP-LC Mini-GBIC
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
* Een artikel met de vermelding 'EOL' is niet meer verkrijgbaar
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2019 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net