VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerHPJ9089AABB
Producent Hewlett Packard
Part nummer J9089A/ABB
Omschrijving E2610-48-PoE Switch
  ProCurve Switch 2610-48-PWR
Informatie
Taal EN
EAN/UPC0883585199433
Gewicht 7,61 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
HP ProCurve Managed Switches
 


Product specificaties ***
Omschrijving ProCurve 2610-48-PWR Switch
Overview
De ProCurve Switch 2610 serie bestaat uit twee switches: de 2610-24 en 2610-48 bieden 24 en 48 10/100-poorten. De 2610-24 heeft geen ventilatoren, waardoor hij stil is en ideaal voor implementatie in open ruimten. Alle switches bevatten twee 10/100/1000Base-T poorten en twee mini-GBIC slots voor Gigabit uplink aansluiting. Een optionele redundante externe voeding is beschikbaar voor redundantie als er een voeding defect raakt. Dankzij statische routing, krachtige beveiligings- en beheerkenmerken, gratis levenslange garantie en gratis software-updates vormt de 2610 serie een kosteneffectieve oplossing voor klanten die een geconvergeerd enterprise edge netwerk bouwen.

Features
Interfaces

• IEEE 802.3af voeding via Ethernet: levert tot 15,4 W per poort aan IEEE 802.3af-compatibele PoE-gevoede apparaten zoals IP-telefoons, wireless access points en beveiligingscamera's


Herstellingsvermogen en hoge beschikbaarheid

• IEEE 802.3ad Link Aggregation Protocol (LACP) en ProCurve trunking: ondersteunt tot 24 trunks, elk met maximaal 8 links (poorten) per trunk


Layer 2 switching

• VLAN ondersteuning en tagging: ondersteunt de IEEE 802.1Q (4094 VLAN ID's) en 256 VLAN's tegelijk


Layer 3 routing

• Elementaire IP-routing: voor automatische routing naar de aangesloten VLAN's en tot 16 statische routes, inclusief één standaardroute, in IP-netwerken


Beveiliging

• Meerdere gebruikersverificatiemethoden: IEEE 802.1X: industriestandaard gebruikersverificatie via een IEEE 802.1X supplicant op de client in combinatie met een RADIUS-server; Web-gebaseerde authenticatie: vergelijkbaar met IEEE 802.1X, biedt een browseromgeving voor authenticatie van clients die de IEEE 802.1X supplicant niet ondersteunen; MAC-gebaseerde authenticatie: een client wordt geverifieerd met een RADIUS-server op basis van het MAC-adres van de client


Convergentie

• IEEE 802.1AB Link Layer Discovery Protocol (LLDP): automatisch apparaatdetectieprotocol voor gemakkelijke mapping door netwerkbeheerapplicaties


Quality of Service (QoS)

• Class of Service (CoS): stelt de IEEE 802.1p prioriteitstag in op basis van IP-adres, IP Type of Service (ToS), L3-protocol, TCP/UDP-poortnummer, bronpoort en DiffServ
Warranty Garantie: Lifetime, advance replacement, next business day
Beheerfuncties MIB-ondersteuning Y
Multicast-ondersteuning Y
Web-gebaseerd management Y
Switch type Managed
Switch-laag L3
Aansluitingen Aansluiting voor netstroomadapter Y
Aantal Gigabit Ethernet (koper)-poorten 2
Copper ethernet cabling technologie 1000BASE-T, 100BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T
Console port RJ-45
Aantal SFP/SFP+ poorten 2
Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity 48
Netwerk 10G support N
Datastroombeheer Y
Verbindingsaggregatie Y
DHCP client Y
DHCP server Y
IP routing Y
Auto MDI/MDI-X Y
Volledige-duplex Y
Netwerkstandaard IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Data-uitwisseling Max. overdrachtssnelheid 0.1 Gbit/s
Store-and-forward Y
Throughput 13 Mpps
Switchingcapaciteit 17.6 Gbit/s
Ondersteunde data-overdrachtsnelheden 10/100 Mbps
MAC Adrestabel capaciteit 8000 entries
Beveiliging Ondersteunde beveiligingsalgoritmen 802.1x RADIUS, SSH, SSL/TLS
MAC adres filtering Y
SSH/SSL support Y
Protocollen Ondersteunde network protocollen , BOOTP, Telnet, ARP, TCP, SNTP, ICMP, TFTP, UDP
Beheerprotocollen SNMP v1/2/3
Geluidsproductie Geluidsdruk 56.6 dB
Gewicht en omvang Gewicht 7580 g
Energie Aantal voedingen 1
Redundante voeding N
Stroom 3.5 A
Stroomverbruik 590 W
Technische details Geluidsniveau 63.6 dB
Formaat 1U
Kleur van het product Black
Processor-kloksnelheid 300 MHz
Type processor MIPS
Stapelbaar Y
Opstelling in rack Y
Certificaten Certificering FCC, VCCI, EN, CISPR, IEC
Veiligheid CSA, UL, IEC, EN
Eisen aan de omgeving Warmtedissipatie 2281 BTU/h
Hoogte in bedrijf 0 - 3000 m
Luchtvochtigheid bij opslag 15 - 90 procent
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 15 - 95 procent
Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 50 °C
Geheugen Packet buffer memory 2 MB
Intern geheugen 128 MB
Type geheugen SDRAM
Flashgeheugen 16 MB
Verlichting/Alarminstallaties LED-indicatoren Y
Power LED Y
Power over Ethernet (PoE) Power over Ethernet (PoE) Y
Andere features Netwerkfuncties Fast Ethernet
WLAN-verbinding N
Soort voeding AC/DC
Frequentie 50 - 60 Hz
Ingangsspanning 100 - 240 V
Ethernet LAN-verbinding Y
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10, 100 Mbit/s
Bekabelingstechnologie 10/100/1000Base-T(X)
Connectivity LEDs Y
Verbindingstechnologie Wired
Gewicht 7.58 kg
Afmetingen (BxDxH) 442 x 342.9 x 43.9 mm
Overdrachtssnelheid 100 Mbit/s
Latentie 4.4 - 6.2 µs
 
Gerelateerde producten
ieservices
HPU4830E eCarePack Installatie & Startup ProCurve Stackable Switch 2100,
en supportuitbreidingen
HPU4826E eCarePack Basis installatie ProCurve Stackable Switch 2100,
7BA0 Aansluitapparatuur - Netwerk kabels (koper)
HPAJ835A 2M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
7BA5 Aansluitapparatuur - Fibre optic kabels
HPAJ833A 0.5M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ834A 1M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ836A 5M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ837A 15M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ838A 30M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ839A 50M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
7110 Stroom (power) - AC adapters (power supplies)
HPJ8169A - EOL* ProCurve 610 External Power Supply
2380 Communicatie - Modems & adapters
HPJ4858C - EOL* ProCurve Gigabit 1000BaseSX Mini GBIC
HPJ8177C - EOL* ProCurve Gigabit 1000Base-T Mini GBIC
t services
HPU2K07E 3Y NBD PROACTCARE 2620/2512/2524 SVC
HPU2K08E 4Y NBD PROACTCARE 2620/2512/2524 SVC
HPU2K09E 5Y NBD PROACTCARE 2620/2512/2524 SVC
HPU2K10E HP3Y4H24X7 PROACTCARE 2620/2512/2524 SVC
HPU2K11E HP4Y4H24X7 PROACTCARE 2620/2512/2524 SVC
HPU2K12E HP5Y4H24X7PROACTCARE2620/2512/2524 SVC
HPU2K13E HP3Y 6HCTR PROACTCARE 2620/2512/2524 SVC
HPU2K14E HP4Y 6HCTR PROACTCARE 2620/2512/2524 SVC
HPU2K15E HP5Y 6HCTR PROACTCARE2620/2512/2524 SVC
ransceiver modules
HPJ4859C - EOL* ProCurve Gigabit 1000BaseLX Mini GBIC
HPJ4860C ProCurve Gigabit 1000BaseLH Mini GBIC
HPJ9054B - EOL* ProCurve 100Base-Fx Fibre Mini-GBIC (LC)
HPJ9099B - EOL* ProCurve 100-BX-D SFP-LC Transceiver
HPJ9100B - EOL* ProCurve 100-BX-U SFP-LC Transceiver
HPJ9142B ProCurve 1000-BX-D SFP-LC Mini-GBIC
HPJ9143B - EOL* ProCurve 1000-BX-U SFP-LC Mini-GBIC
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
* Een artikel met de vermelding 'EOL' is niet meer verkrijgbaar
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2019 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net