VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerHPJ9100B
Producent Hewlett Packard
Part nummer J9100B
Omschrijving ProCurve 100-BX-U SFP-LC Transceiver
EAN/UPC0884420143352
Gewicht 0,03 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
HP HP ProCurve Transceivers
 


Product specificaties ***
Omschrijving HP X112 100M SFP LC BX-U Transceiver
Warranty Garantie: Zolang u het product bezit, met vervanging op de volgende werkdag (beschikbaar in de meeste landen).
Netwerk SFP transceiver type BX
Netwerkstandaard IEEE 802.3ah
Vezel-optische connector LC
Overdrachtssnelheid (max) 100 Mbit/s
Soort aansluiting SFP
Technische details Duplex systeem Full
Bekabelingstechnologie 100BASE-BX10-U
Soort kabel Single-mode
Golflengte 1310 nm
Maximaal bereik 10000 m
Aansluitingen Fibre channel-poorten 1
Energie Stroomverbruik 1 W
Gewicht en omvang Gewicht 30 g
Hoogte 12.19 mm
Diepte 13.97 mm
Breedte 68.58 mm
Certificaten Certificering WEEE
 
Gerelateerde producten
2401 Netwerk chassis - Chassis
HPJ8770A - EOL* ProCurve Switch 4204vl empty 4-slot Chassis, incl Power Supply
HPJ8770AABB - EOL* ProCurve Switch 4200vl Chassis 4204vl
HPJ8773A - EOL* ProCurve Switch 4208vl empty 8-slot Chassis, incl Power Supply
HPJ8773AABB - EOL* ProCurve Switch 4200 vl Chassis 4208vl
2224 Communicatie - Switch
HPJ8692AABB - EOL* ProCurve Switch 3500yl-24G-PWR (24*10/100/1000: 4*Mini-GBIC
HPJ8693AABB - EOL* ProCurve Switch 3500yl-48G-PWR (48*10/100/1000: 4*Mini-GBIC
HPJ8697A - EOL* ProCurve Switch 5406zl Intelligent Edge
HPJ8698A - EOL* ProCurve Switch 5412zl Chassis only: 12 slots: no. Power Supply
HPJ8700A - EOL* ProCurve Switch 5412zl-96G Intelligent Edge
HPJ8715A - EOL* ProCurve Switch 8212zl BASE System
HPJ8715B - EOL* ProCurve Switch 8212ZL Base System Inclusive one Chassis one
HPJ8772B - EOL* ProCurve Switch 4202vl-72
HPJ8772BABB - EOL* ProCurve Switch 4202VL-72
HPJ8775B - EOL* ProCurve Switch 4208vl-96
HPJ8775BABB ProCurve Switch 4208VL-96
HPJ8992A - EOL* ProCurve Switch 6200yl 24*Mini-GBIC, 1 *10GB Module slot
HPJ9019BBUN - EOL* 2510-24 Switch +HP ProCurve Gigabit-SX-LC Mini-GBIC
HPJ9019BABB - EOL* ProCurve Switch 2510 Managed (24*10/100 2*Gigabit UTP/GBIC)
HPJ9020ABUN - EOL* 2510-48 Switch + HP ProCurve Gigabit-SX-LC Mini-GBIC
HPJ9020AABB - EOL* ProCurve Switch 2510-48
HPJ9021A - EOL* ProCurve Switch 2810-24G
HPJ9022A - EOL* ProCurve Switch 2810- 48G 48x10/100/1000 4x Mini-GBIC slot
HPJ9030AABB ProCurve Switch 4208vl-72GS Bundel (68*10/100/1000 UTP. 4*SFP.
HPJ9049AABB - EOL* ProCurve Switch 2900-24G
HPJ9050AABB - EOL* ProCurve Switch 2900-48G
HPJ9064AABB - EOL* ProCurve Switch 4204vl-48GS Bundel (44*10/100/1000 UTP. 4*SFP.
HPJ9086AABB - EOL* ProCurve Switch 2610-24,12PWR
HPJ9087AABB - EOL* ProCurve Switch 2610-24-PWR
HPJ9088AABB - EOL* ProCurve Switch 2610-48
HPJ9089AABB - EOL* E2610-48-PoE Switch
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
* Een artikel met de vermelding 'EOL' is niet meer verkrijgbaar
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2018 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net