VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerHPJ9137AABB
Producent Hewlett Packard
Part nummer J9137A/ABB
Omschrijving ProCurve 2520-8 PoE Managed layer 2 Switch with 8 10/100 PoE
ports & 2 Gigabit Dual-personality ports f cop
  ProCurve 2520-8 PoE Switch Europe - English localization
Informatie
Taal EN
EAN/UPC884420197928
Gewicht 2,62 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
HP ProCurve Managed Switches
 


Product specificaties ***
Omschrijving HP 2520-8-PoE Switch
Warranty Garantie: Lifetime, advance replacement, next business day
Beheerfuncties MIB-ondersteuning Y
Quality of Service (QoS) Y
Multicast-ondersteuning Y
Web-gebaseerd management Y
System event log Y
Switch type Managed
Switch-laag L2
Poorten & interfaces Copper ethernet cabling technologie 1000BASE-T, 1000BASE-TX, 100BASE-TX, 10BASE-T
Aantal SFP/SFP+ poorten 2
Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity 10, 8, 10
Netwerk 10G support N
Datastroombeheer Y
Port mirroring Y
Broadcast stormbeheer Y
Rate limiting Y
DHCP client Y
DHCP server Y
Spanning tree protocol Y
IGMP snooping Y
Auto MDI/MDI-X Y
Full duplex Y
Netwerkstandaard IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Data-uitwisseling Jumbo Frames ondersteuning Y
Max. overdrachtssnelheid 1 Gbit/s
Aantal VLANs 4094
Throughput 4.1 Mpps
Switchingcapaciteit 5.6 Gbit/s
Ondersteunde data-overdrachtsnelheden 10/100 Mbps
MAC-adrestabel 8000 entries
Beveiliging Ondersteunde beveiligingsalgoritmen 802.1x RADIUS, HTTPS, SSH
MAC adres filtering Y
Statische poort beveiliging Y
SSH/SSL support Y
Protocollen Beheerprotocollen SNMP v1, v2c, v3
Design Certificering FCC, VCCI
Veiligheid cUL, CE, IEC
Kleur van het product Silver
Performance Packet buffer memory 0.384 MB
Intern geheugen 128 MB
Type geheugen DDR2 SDRAM
Flashgeheugen 32 MB
Kloksnelheid processor 266 MHz
Type processor PowerPC 8313
Stapelbaar N
Energie Stroom 1.5 A
Ingangsspanning 100 - 240 V
Typisch stroomverbruik 85.5 W
Power over Ethernet (PoE) Power over Ethernet (PoE) Y
Eisen aan de omgeving Bedrijfstemperatuur, bereik 32 - 113 °F
Luchtvochtigheid bij opslag 15 - 95 procent
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 15 - 95 procent
Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 45 °C
Gewicht en omvang Gewicht 1640 g
Overige specificaties Gewicht 3.62 lbs
Afmetingen (B x D x H) 10 x 6.28 x 1.75 "
Netwerkfuncties Gigabit Ethernet
Frequentie 50/60 Hz
Connectivity LEDs Y
Verbindingstechnologie Wired
Afmetingen (BxDxH) 254 x 159.5 x 44.5 mm
Latentie 1.9 µs/1.5 µs
 
Gerelateerde producten
3810 Componenten - Systeembehuizing PC
HPJ9701A - EOL* E2915/E2615/E2520 Power Supply Shelf
ieservices
HPU4830E eCarePack Installatie & Startup ProCurve Stackable Switch 2100,
en supportuitbreidingen
HPU4826E eCarePack Basis installatie ProCurve Stackable Switch 2100,
7BA0 Aansluitapparatuur - Netwerk kabels (koper)
HPAJ835A 2M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPQK736A Premier Flex LC/LC OM4 2f 30m Cbl
HPQK737A Premier Flex LC/LC OM4 2f 50m Cbl
7BA5 Aansluitapparatuur - Fibre optic kabels
HPAJ833A 0.5M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ834A 1M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ836A 5M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ837A 15M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ838A 30M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ839A 50M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPQK732A Premier Flex LC/LC OM4 2f 1m Cbl
HPQK733A Premier Flex LC/LC OM4 2f 2m Cbl
HPQK734AOTHPV - EOL* HPV PREMIER FLEX LC/LC MULTI-MODE OM4 5 FIBER 1M CABLE
HPQK735A Premier Flex LC/LC OM4 2f 15m Cbl
2380 Communicatie - Modems & adapters
HPJ4858C - EOL* ProCurve Gigabit 1000BaseSX Mini GBIC
ehoren
HPJ9583A X410 E-series 1U Universal 4-POST RAC
HPJ9700A E2915/E2615/E2520 Cable Guard
t services
HPU2K10E HP3Y4H24X7 PROACTCARE 2620/2512/2524 SVC
HPU3LP6E Foundation Care 3y NBD Exch 25xx Seri
HPU1LK0PE 1y PW RNWL NBD 25xx Series ProCareSVC
HPU1LK2PE HP1y PW RNWL 6hCTR 25xx SeriesProCareSVC
HPU2K07E 3Y NBD PROACTCARE 2620/2512/2524 SVC
HPU2K08E 4Y NBD PROACTCARE 2620/2512/2524 SVC
HPU2K09E 5Y NBD PROACTCARE 2620/2512/2524 SVC
HPU2K11E HP4Y4H24X7 PROACTCARE 2620/2512/2524 SVC
HPU2K12E HP5Y4H24X7PROACTCARE2620/2512/2524 SVC
HPU2K13E HP3Y 6HCTR PROACTCARE 2620/2512/2524 SVC
HPU2K14E HP4Y 6HCTR PROACTCARE 2620/2512/2524 SVC
HPU2K15E HP5Y 6HCTR PROACTCARE2620/2512/2524 SVC
HPU3MB3E 4y NBD Exch 25xx Series FC SVC
ransceiver modules
HPJ4859C - EOL* ProCurve Gigabit 1000BaseLX Mini GBIC
HPJ4860C ProCurve Gigabit 1000BaseLH Mini GBIC
HPJ9054B - EOL* ProCurve 100Base-Fx Fibre Mini-GBIC (LC)
HPJ9054C - EOL* HPN X111 100M SFP LC FX Transceiver
HPJ9099B - EOL* ProCurve 100-BX-D SFP-LC Transceiver
HPJ9100B - EOL* ProCurve 100-BX-U SFP-LC Transceiver
HPJ9142B ProCurve 1000-BX-D SFP-LC Mini-GBIC
HPJ9143B - EOL* ProCurve 1000-BX-U SFP-LC Mini-GBIC
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
* Een artikel met de vermelding 'EOL' is niet meer verkrijgbaar
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2019 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net