VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerHPJ9148A
Producent Hewlett Packard
Part nummer J9148A
Omschrijving ProCurve Switch 2910al-48G-PoE
  E2910-48G-PoE+ al Switch: 48-port 10/100/1000 PoE+ basic Layer-3 fixed-port switch with 4 dual-personality ports and 2 slots for optional 10GbE al Modules with up to 4 10GbE ports
Informatie
EAN/UPC884420767244
Gewicht 5,88 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
HP ProCurve Managed Switches
 


Product specificaties ***
Omschrijving ProCurve 2910al-48G-PoE+
De HP ProCurve 2910al Switch serie bestaat uit vier switches: de HP ProCurve 2910al-24G en 2910al-24G-PoE+ Switch met 24 10/100/1000-poorten en de HP ProCurve 2910al-48G en 2910al-48GPoE+ Switch met 48 10/100/1000-poorten. Elke switch heeft 4 dual-personality poorten voor 10/100/1000 of mini-GBIC aansluiting. Daarnaast ondersteunt de 2910al serie tot vier optionele 10-Gigabit (CX4 en/of SFP+) poorten en biedt daarmee de meest flexibele en gemakkelijk te implementeren uplinks in zijn klasse. Dankzij statische en RIP IPv4 routing, krachtige beveiligings- en beheerkenmerken, enterprise-klasse eigenschappen, gratis levens-lange garantie en gratis software-updates vormt de 2910 serie een kosteneffectieve, schaalbare oplossing voor klanten die high-performance netwerken bouwen. De switches kunnen worden geïmplementeerd aan de enterprise edge, op andere locaties, in geconvergeerde netwerken en in datacenterracks.
Warranty Garantie: Lifetime, advance replacement, next business day
Beheerfuncties Quality of Service (QoS) Y
Switch type Unmanaged
Aansluitingen Aansluitingen 44 auto-sensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10Base-T, IEEE 802.3u Type 100Base-TX, IEEE 802.3ab Type 1000Base-T); Duplex: 10Base-T/100Base-TX: half or full; 1000Base-T: full only; Media type: Auto-MDIX; 4 dual-personality ports - each port can be used as either an RJ-45 10/100/1000 port (IEEE 802.3 Type 10Base-T; IEEE 802.3u Type 100Base-TX; IEEE 802.3ab 1000Base-T Gigabit Ethernet) or as a mini-GBIC slot (for use with mini-GBIC transceivers).
Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity 48
Netwerk Auto MDI/MDI-X Y
Volledige-duplex Y
Data-uitwisseling Max. overdrachtssnelheid 1 Gbit/s
Throughput Up to 131 million pps. Mpps
Beveiliging MAC adres filtering Y
Access Control List (ACL) Y
Protocollen Ondersteunde network protocollen RFC 1591 DNS (client); HTML and telnet management; IEEE 802.1D MAC Bridges; IEEE 802.1p Priority; IEEE 802.1Q VLANs; IEEE 802.1s Multiple Spanning Trees; IEEE 802.1v VLAN classification by Protocol and Port; IEEE 802.1w Rapid Reconfiguration of Spanning Tree; IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol (LACP); IEEE 802.3x Flow Control; RFC 768 UDP; RFC 783 TFTP Protocol (revision 2); RFC 792 ICMP; RFC 793 TCP; RFC 826 ARP; RFC 854 TELNET; RFC 868 Time Protocol; RFC 951 BOOTP; RFC 1058 RIPv1; RFC 1350 TFTP Protocol (revision 2); RFC 2030 Simple Network Time Protocol (SNTP) v4; RFC 2131 DHCP; RFC 2453 RIPv2; RFC 3046 DHCP Relay Agent Information Option; RFC 3376 IGMPv3 (host joins only); RFC 1981 IPv6 Path MTU Discovery; RFC 2460 IPv6 Specification; RFC 2710 Multicast Listener Discovery (MLD) for IPv6; RFC 2925 Remote Operations MIB (Ping only); RFC 3019 MLDv1 MIB; RFC 3315 DHCPv6 (client only); RFC 3513 IPv6 Addressing Architecture; RFC 3596 DNS Extension for IPv6; RFC 3810 MLDv2 (host joins only); RFC 4022 MIB for TCP; RFC 4113 MIB for UDP; RFC 4251 SSHv6 Architecture; RFC 4252 SSHv6 Authentication; RFC 4253 SSHv6 Transport Layer; RFC 4254 SSHv6 Connection; RFC 4293 MIB for IP; RFC 4419 Key Exchange for SSH; RFC 4443 ICMPv6; RFC 4541 IGMP & MLD Snooping Switch; RFC 4861 IPv6 Neighbor Discovery; RFC 4862 IPv6 Stateless Address Auto-configuration; RFC 1213 MIB II; RFC 1493 Bridge MIB; RFC 1724 RIPv2 MIB; RFC 2021 RMONv2 MIB; RFC 2613 SMON MIB; RFC 2618 RADIUS Client MIB; RFC 2620 RADIUS Accounting MIB; RFC 2665 Ethernet-Like-MIB; RFC 2668 802.3 MAU MIB; RFC 2674 802.1p and IEEE 802.1Q Bridge MIB; RFC 2737 Entity MIB (Version 2); RFC 2863 The Interfaces Group MIB; RFC 2474 DiffServ Precedence, including 8 queues/port; RFC 2597 DiffServ Assured Forwarding (AF); RFC 2598 DiffServ Expedited Forwarding (EF) Ingress Rate Limiting; IEEE 802.1X Port Based Network Access Control RFC 1492 TACACS+; RFC 2138 RADIUS Authentication; RFC 2866 RADIUS Accounting; Secure Sockets Layer (SSL).
Datalink-protocol Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet
Gewicht en omvang Gewicht 12.96 lb. lbs
Gewicht 5880 g
Energie Stroom 6.4 / 3.2 A A
Stroomverbruik 556 W
Technische details Elektromagnetische immuniteit EN 55024, CISPR 24; IEC 61000-4-2; IEC 61000-4-3; IEC 61000-4-4; IEC 61000-4-5; IEC 61000-4-6; IEC 61000-4-8; IEC 61000-4-11; IEC 61000-3-2; IEC 61000-3-3
Management productnaam HP ProCurve Manager Plus; HP ProCurve Manager
Akoestische druk emissies (ISO-norm) DIN 45635T.19 per ISO 7779
Hitteafgifte, noot max. using PoE+
Hoogte, in bedrijf (brits/amerikaans) up to 10000 ft.
Elektrische toebehoren The switch automatically adjusts to any voltage between 100-127 and 200-240 volts and either 50 or 60 Hz
Ondersteunde protocollen RFC 1591 DNS (client); HTML and telnet management
RFC 1213 MIB II; RFC 1493 Bridge MIB; RFC 1724 RIPv2 MIB; RFC 2021 RMONv2 MIB; RFC 2613 SMON MIB; RFC 2618 RADIUS Client MIB; RFC 2620 RADIUS Accounting MIB; RFC 2665 Ethernet-Like-MIB; RFC 2668 802.3 MAU MIB; RFC 2674 802.1p and IEEE 802.1Q Bridge MIB; RFC 2737 Entity MIB (Version 2); RFC 2863 The Interfaces Group MIB
MIBs
IP multicast
IEEE 802.1D MAC Bridges; IEEE 802.1p Priority; IEEE 802.1Q VLANs; IEEE 802.1s Multiple Spanning Trees; IEEE 802.1v VLAN classification by Protocol and Port; IEEE 802.1w Rapid Reconfiguration of Spanning Tree; IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol (LACP); IEEE 802.3x Flow Control; RFC 768 UDP; RFC 783 TFTP Protocol (revision 2); RFC 792 ICMP; RFC 793 TCP; RFC 826 ARP; RFC 854 TELNET; RFC 868 Time Protocol; RFC 951 BOOTP; RFC 1058 RIPv1; RFC 1350 TFTP Protocol (revision 2); RFC 2030 Simple Network Time Protocol (SNTP) v4; RFC 2131 DHCP; RFC 2453 RIPv2; RFC 3046 DHCP Relay Agent Information Option
RFC 1981 IPv6 Path MTU Discovery; RFC 2460 IPv6 Specification; RFC 2710 Multicast Listener Discovery (MLD) for IPv6; RFC 2925 Remote Operations MIB (Ping only); RFC 3019 MLDv1 MIB; RFC 3315 DHCPv6 (client only); RFC 3513 IPv6 Addressing Architecture; RFC 3596 DNS Extension for IPv6; RFC 3810 MLDv2 (host joins only); RFC 4022 MIB for TCP; RFC 4113 MIB for UDP; RFC 4251 SSHv6 Architecture; RFC 4252 SSHv6 Authentication; RFC 4253 SSHv6 Transport Layer; RFC 4254 SSHv6 Connection; RFC 4293 MIB for IP; RFC 4419 Key Exchange for SSH; RFC 4443 ICMPv6; RFC 4541 IGMP & MLD Snooping Switch; RFC 4861 IPv6 Neighbor Discovery; RFC 4862 IPv6 Stateless Address Auto-configuration
IEEE 802.1AB Link Layer Discovery Protocol (LLDP); RFC 2819 Four groups of RMON: 1 (statistics), 2 (history), 3 (alarm) and 9 (events); RFC 3176 sFlow; ANSI/TIA-1057 LLDP Media Endpoint Discovery (LLDP-MED); SNMPv1/v2c/v3; XRMON
Network management
General protocols
IPv6
Device management
QoS/Cos
IEEE 802.1X Port Based Network Access Control; RFC 1492 TACACS+; RFC 2138 RADIUS Authentication; RFC 2866 RADIUS Accounting; Secure Sockets Layer (SSL)
RFC 2474 DiffServ Precedence, including 8 queues/port; RFC 2597 DiffServ Assured Forwarding (AF); RFC 2598 DiffServ Expedited Forwarding (EF); Ingress Rate Limiting
RFC 3376 IGMPv3 (host joins only)
Processor-kloksnelheid 515 MHz
Type processor ARM1156T2S
Stapelbaar Y
Certificaten Elektromagnetische compatibiliteit FCC part 15 Class A; EN 55022/CISPR-22 Class A; VCCI Class A.
Veiligheid EN 60950/IEC 60950; CAN/CSA 22.2 No. 60950; EN 60825; UL 60950.
Eisen aan de omgeving Warmtedissipatie 667 BTU/h
Bedrijfstemperatuur, bereik 32 - 131 °F
Temperatuur bij opslag -40 - 158 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 55 °C
Geheugen Intern geheugen 512 MB
Type geheugen SDRAM
Flashgeheugen 4 MB
Power over Ethernet (PoE) Power over Ethernet (PoE) Y
Andere features Stroomvoorziening 100 -127 VAC / 200 -240 VAC; 50 /60 Hz.
The switch automatically adjusts to any voltage between 100-127 and 200-240 volts and either 50 or 60 Hz.
Geheugen en processor Processor: Dual ARM1156T2S @ 515 MHz, 4 MB flash ROM, 1 GB flash, 512 MB SDRAM; packet buffer size: 6 MB.
Montage Mounts in an EIA-standard 19 in. telco rack or equipment cabinet (hardware included); horizontal surface mounting only
Beheer op afstand command-line interface; Web browser; out-of-band management (serial RS-232C)
Frequentie 50 / 60 Hz Hz
Ingangsspanning 100-127 / 200-240 VAC V
Afmetingen (BxDxH) 442.5 x 365.8 x 43.9 mm
Latentie 1000 Mb: < 2.9 µs (FIFO ); 10 Gbps: < 1.3 µs (FIFO ).
Beheerplatform HP ProCurve Manager Plus; HP ProCurve Manager; command-line interface; Web browser; out-of-band management (serial RS-232C).
 
Gerelateerde producten
ieservices
HPU4830E eCarePack Installatie & Startup ProCurve Stackable Switch 2100,
en supportuitbreidingen
HPU4826E eCarePack Basis installatie ProCurve Stackable Switch 2100,
7BA0 Aansluitapparatuur - Netwerk kabels (koper)
HPAJ835A 2M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPJ9285B - EOL* ProCurve 10-GbE SFP+ 7m Cable
ls
HPJ9281B ProCurve 10-GBE SFP+ 1M Cable
HPJ9283B - EOL* ProCurve 10-GbE SFP+ 3m Cable
7BA5 Aansluitapparatuur - Fibre optic kabels
HPAJ833A 0.5M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ834A 1M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ836A 5M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ837A 15M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ838A 30M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ839A 50M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
7110 Stroom (power) - AC adapters (power supplies)
HPJ8696A - EOL* ProCurve 620 Redundant/External Power Supply
HPJ8696AABB ProCurve 620 Redundant/External Power-over-Ethernet Power
HPJ9443A ProCurve 630 RPS/EPS
HPJ9443AABB ProCurve 630 Redundant and/or Extern
2380 Communicatie - Modems & adapters
HPJ4858C - EOL* ProCurve Gigabit 1000BaseSX Mini GBIC
HPJ9151A - EOL* ProCurve 10-GBE SFP+ LR Transceiver
HPJ9152A ProCurve 10-GBE SFP+ LRM Transceiver
9600 Software - Management, beveiliging
HPJ9438A - EOL* Identity Driven Manager V3 W/ 500 US License
t services
HPU2K88E 3Y NBD PROACTCARE STACK48 SVC
HPU2K89E 4Y NBD PROACTCARE STACK48 SVC
HPU2K90E 5Y NBD PROACTCARE STACK48 SVC
HPU2K91E HP3Y4H24X7 PROACTCARE STACK48 SVC
HPU2K92E HP4Y4H24X7 PROACTCARE STACK48 SVC
HPU2K93E HP5Y4H24X7PROACTCARESTACK48 SVC
HPU2K94E HP3Y 6HCTR PROACTCARE STACK48 SVC
HPU2K95E HP4Y 6HCTR PROACTCARE STACK48 SVC
HPU2K96E HP5Y 6HCTR PROACTCARESTACK48 SVC
itch modules
HPJ9008A - EOL* ProCurve 2-port 10-GbE SFP+ al Module
HPJ9149A ProCurve 2-Port 10-GbE CX4 al Module
HPJ9165A ProCurve 10-GbE al InterConnect Kit
ransceiver modules
HPJ4859C ProCurve Gigabit 1000BaseLX Mini GBIC
HPJ4860C ProCurve Gigabit 1000BaseLH Mini GBIC
HPJ9054B - EOL* ProCurve 100Base-Fx Fibre Mini-GBIC (LC)
HPJ9099B - EOL* ProCurve 100-BX-D SFP-LC Transceiver
HPJ9100B - EOL* ProCurve 100-BX-U SFP-LC Transceiver
HPJ9142B ProCurve 1000-BX-D SFP-LC Mini-GBIC
HPJ9143B - EOL* ProCurve 1000-BX-U SFP-LC Mini-GBIC
HPJ9150A - EOL* ProCurve 10-GBE SFP+ SR Transceiver
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
* Een artikel met de vermelding 'EOL' is niet meer verkrijgbaar
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2019 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net