VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerHPJ9264AABB
Producent Hewlett Packard
Part nummer J9264A/ABB
Omschrijving ProCurve Switch 6600-24G-4XG/WW
  ProCurve Switch 6600-24G-4XG
Taal UK
EAN/UPC0884420075912
Gewicht 11,14 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
HP ProCurve Managed Switches
 


Product specificaties ***
Omschrijving ProCurve 6600-24G-4XG 20 x 10/100/1000, 4 SFP+ 10-GbE
De HP ProCurve 6600 Switch serie bevat de meest geavanceerde datacenter server-edge switches in de HP ProCurve Networking productlijn. De 6600 serie omvat 1U 10/100/1000Base-T en 10-GbE SFP+ stackables die ten behoeve van server-edge aansluiting zijn voorzien van front-to-back koeling, redundante hot-swap voeding en redundante hot-swap ventilatoren. Het fundament van al deze switches is een speciaal gebouwde programmeerbare ProVision ASIC die het mogelijk maakt de meest veeleisende netwerkkenmerken, zoals QoS (Quality of Service) en beveiliging, met granulaire schaalbaarheid te implementeren. Met keuze uit verschillende interfaces en uitgebreide buffering bieden 6600 switches een uitstekende bescherming van de investering, flexibiliteit, schaalbaarheid, gemakkelijke implementatie en lage operationele kosten
Warranty Levenslange
Beheerfuncties Switch type Managed
Aansluitingen Aansluitingen 20 auto-sensing 10/100/1000 ports(IEEE 802.3 Type 10Base-T, IEEE 802.3u Type 100Base-TX, IEEE 802.3ab Type 1000Base-T), Media Type: Auto-MDIX, Duplex: 10Base-T/100Base-TX: half or full; 1000Base-T: full only; 4 dual-personality ports, each port can be used as either an RJ-45 10/100/1000 port (IEEE 802.3 Type 10Base-T; IEEE 802.3u Type 100Base-TX; IEEE 802.3ab 1000Base-T Gigabit Ethernet) or an open mini-GBIC slot (for use with mini-GBIC transceivers); 4 SFP+ 10-GbE ports, Duplex: full only; 1 RS-232C DB-9 console port
Console port RS-232
Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity 24
Netwerk Datastroombeheer Y
Verbindingsaggregatie Y
DHCP client Y
IGMP snooping Y
Volledige-duplex Y
Data-uitwisseling Max. overdrachtssnelheid 1 Gbit/s
Throughput up to 75.7 million pps (64-byte packets) Mpps
MAC Adrestabel capaciteit 10000 entries
Protocollen Ondersteunde network protocollen RFC 1591 DNS (client); HTML and telnet management; IEEE 802.1ad Q-in-Q (Premium License); IEEE 802.1D MAC Bridges; IEEE 802.1p Priority; IEEE 802.1Q VLANs; IEEE 802.1s Multiple Spanning Trees; IEEE 802.1v VLAN classification by Protocol and Port; IEEE 802.1w Rapid Reconfiguration of Spanning Tree; IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol (LACP); IEEE 802.3x Flow Control; RFC 768 UDP; RFC 783 TFTP Protocol (revision 2); RFC 792 ICMP; RFC 793 TCP; UDLD (Uni-directional Link Detection); RFC 826 ARP; RFC 854 TELNET; RFC 868 Time Protocol; RFC 951 BOOTP; RFC 1058 RIPv1; RFC 1350 TFTP Protocol (revision 2); RFC 1519 CIDR; RFC 1542 BOOTP Extensions; RFC 2030 Simple Network Time Protocol (SNTP) v4; RFC 2131 DHCP; RFC 2453 RIPv2; RFC 2548 (MS-RAS-Vendor only); RFC 3046 DHCP Relay Agent Information Option; RFC 3576 Ext to RADIUS (CoA only); RFC 3768 VRRP; RFC 4675 RADIUS VLAN & Priority; RFC 3376 IGMPv3 (host joins only); RFC 3973 Draft 2 PIM Dense Mode (Premium License); RFC 4601 Draft 10 PIM Sparse Mode (Premium License); RFC 1981 IPv6 Path MTU Discovery; RFC 2460 IPv6 Specification; RFC 2710 Multicast Listener Discovery (MLD) for IPv6; RFC 2925 Remote Operations MIB (Ping only); RFC 3019 MLDv1 MIB; RFC 3315 DHCPv6 (client only); RFC 3513 IPv6 Addressing Architecture; RFC 3596 DNS Extension for IPv6; RFC 3810 MLDv2 (host joins only); RFC 4022 MIB for TCP; RFC 4113 MIB for UDP; RFC 4251 SSHv6 Architecture; RFC 4252 SSHv6 Authentication;
RFC 4253 SSHv6 Transport Layer; RFC 4254 SSHv6 Connection; RFC 4293 MIB for IP; RFC 4419 Key Exchange for SSH; RFC 4443 ICMPv6;
RFC 4541 IGMP & MLD Snooping Switch; RFC 4861 IPv6 Neighbor Discovery; RFC 4862 IPv6 Stateless Address Auto-configuration; RFC 1213 MIB II; RFC 1493 Bridge MIB; RFC 1724 RIPv2 MIB; RFC 1850 OSPFv2 MIB; RFC 2021 RMONv2 MIB; RFC 2096 IP Forwarding Table MIB; RFC 2613 SMON MIB; RFC 2618 RADIUS Client MIB; RFC 2620 RADIUS Accounting MIB; RFC 2665 Ethernet-Like-MIB; RFC 2668 802.3 MAU MIB; RFC 2674 802.1p and IEEE 802.1Q Bridge MIB; RFC 2737 Entity MIB (Version 2); RFC 2787 VRRP MIB; RFC 2863 The Interfaces Group MIB; RFC 2925 Ping MIB; RFC 2328 OSPFv2 (Premium License); RFC 3101 OSPF NSSA; RFC 2474 DiffServ Precedence, including 8 queues/port; RFC 2597 DiffServ Assured Forwarding (AF); RFC 2598 DiffServ Expedited Forwarding (EF); IEEE 802.1X Port Based Network Access Control; RFC 1492 TACACS+; RFC 2865 RADIUS (client only); RFC 2866 RADIUS Accounting.
Gewicht en omvang Gewicht 17.2 lb. lbs
Gewicht 7800 g
Energie Vrije voedingsmoduleslots 2
Stroomverbruik 204.3 W
Technische details Elektromagnetische immuniteit EN 55024, CISPR 24; IEC 61000-4-2; IEC 61000-4-3; IEC 61000-4-4; IEC 61000-4-5; IEC 61000-4-6; IEC 61000-4-8; IEC 61000-4-11; EN 61000-3-2, IEC 61000-3-2; EN 61000-3-3, IEC 61000-3-3
Management productnaam HP ProCurve Manager Plus; HP ProCurve Manager (included)
Akoestische geruis-noot ISO 7779, ISO 9296
Hitteafgifte, noot (max. non-PoE); 940 BTU/hr (991 kJ/hr) (max. using PoE)
Hoogte, in bedrijf (brits/amerikaans) up to 10000 ft.
Elektrische toebehoren The switch automatically adjusts to any voltage between 100-120 and 200-240 volts and either 50 or 60 Hz
Switch fabric snelheid 105.6 Gbps
Ventilatorladeslots 1
Ventilatorladen 1 x J9271A
Ondersteunde protocollen RFC 1591 DNS (client); HTML and telnet management
RFC 1213 MIB II; RFC 1493 Bridge MIB; RFC 1724 RIPv2 MIB; RFC 1850 OSPFv2 MIB; RFC 2021 RMONv2 MIB; RFC 2096 IP Forwarding Table MIB; RFC 2613 SMON MIB; RFC 2618 RADIUS Client MIB; RFC 2620 RADIUS Accounting MIB; RFC 2665 Ethernet-Like-MIB; RFC 2668 802.3 MAU MIB; RFC 2674 802.1p and IEEE 802.1Q Bridge MIB; RFC 2737 Entity MIB (Version 2); RFC 2787 VRRP MIB; RFC 2863 The Interfaces Group MIB; RFC 2925 Ping MIB
MIBs
IP multicast
IEEE 802.1ad Q-in-Q (Premium License); IEEE 802.1D MAC Bridges; IEEE 802.1p Priority; IEEE 802.1Q VLANs; IEEE 802.1s Multiple Spanning Trees; IEEE 802.1v VLAN classification by Protocol and Port; IEEE 802.1w Rapid Reconfiguration of Spanning Tree; IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol (LACP); IEEE 802.3x Flow Control; RFC 768 UDP; RFC 783 TFTP Protocol (revision 2); RFC 792 ICMP; RFC 793 TCP; UDLD (Uni-directional Link Detection); RFC 826 ARP; RFC 854 TELNET; RFC 868 Time Protocol; RFC 951 BOOTP; RFC 1058 RIPv1; RFC 1350 TFTP Protocol (revision 2); RFC 1519 CIDR; RFC 1542 BOOTP Extensions; RFC 2030 Simple Network Time Protocol (SNTP) v4; RFC 2131 DHCP; RFC 2453 RIPv2; RFC 2548 (MS-RAS-Vendor only); RFC 3046 DHCP Relay Agent Information Option; RFC 3576 Ext to RADIUS (CoA only); RFC 3768 VRRP (Premium License); RFC 4675 RADIUS VLAN & Priority
RFC 1981 IPv6 Path MTU Discovery; RFC 2460 IPv6 Specification; RFC 2461 IPv6 Neighbor Discovery; RFC 2462 IPv6 Stateless Address Auto-configuration; RFC 2463 ICMPv6; RFC 2710 Multicast Listener Discovery (MLD) for IPv6; RFC 2925 Remote Operations MIB (Ping only); RFC 3019 MLDv1 MIB; RFC 3315 DHCPv6 (client only); RFC 3513 IPv6 Addressing Architecture; RFC 3596 DNS Extension for IPv6; RFC 3810 MLDv2 (host joins only); RFC 4022 MIB for TCP; RFC 4113 MIB for UDP; RFC 4251 SSHv6 Architecture; RFC 4252 SSHv6 Authentication; RFC 4253 SSHv6 Transport Layer; RFC 4254 SSHv6 Connection; RFC 4293 MIB for IP; RFC 4419 Key Exchange for SSH; RFC 4541 IGMP & MLD Snooping Switch
IEEE 802.1AB Link Layer Discovery Protocol (LLDP); RFC 2819 Four groups of RMON: 1 (statistics), 2 (history), 3 (alarm) and 9 (events); RFC 3176 sFlow; ANSI/TIA-1057 LLDP Media Endpoint Discovery (LLDP-MED); SNMPv1/v2c/v3; XRMON
Network management
General protocols
Security
IEEE 802.1X Port Based Network Access Control; RFC 1492 TACACS+; RFC 2865 RADIUS (client only); RFC 2866 RADIUS Accounting; Secure Sockets Layer (SSL); SSHv2 Secure Shell
IPv6
Device management
OSPF
RFC 2474 DiffServ Precedence, including 8 queues/port; RFC 2597 DiffServ Assured Forwarding (AF); RFC 2598 DiffServ Expedited Forwarding (EF)
RFC 2328 OSPFv2 (Premium License); RFC 3101 OSPF NSSA
RFC 3376 IGMPv3 (host joins only); RFC 3973 Draft 2 PIM Dense Mode (Premium License); RFC 4601 Draft 10 PIM Sparse Mode (Premium License)
Processor-kloksnelheid 666 MHz
Type processor PowerPC 8540
Stapelbaar Y
Certificaten Elektromagnetische emissie FCC Class A; VCCI Class A; EN 55022/CISPR 22 Class A.
Elektromagnetische compatibiliteit FCC Class A; VCCI Class A; EN 55022/CISPR 22 Class A
Veiligheid CSA 22.2 No. 60950; EN 60950/IEC 60950; UL 60950
Eisen aan de omgeving Bedrijfstemperatuur, bereik 41 - 104 °F
Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
Temperatuur, in bedrijf 5 - 40 °C
Geheugen Intern geheugen 256 MB
Flashgeheugen 256 MB
Power over Ethernet (PoE) Power over Ethernet (PoE) N
Andere features Frequentie 50 / 60 Hz
Ingangsspanning 100-120 / 200-240 VAC V
Geheugen en processor : Freescale PowerPC 8540 @ 666 MHz, 4 MB flash, packet buffer size: 36 MB QDR SDRAM total (18 MB for 1-GbE & 10-GbE ports), 256 MB compact flash, 256 MB DDR SDRAM
Stroomvoorziening 100 -120 VAC / 200 -240 VAC; 50 /60 Hz.
The switch automatically adjusts to any voltage between 100-120 and 200-240 volts and either 50 or 60 Hz
Soort voeding 1 x J9269A
Montage Telco rack: Mounts in an EIA-standard 19-in. 2-post telco rack or equipment cabinet; horizontal surface mounting only. Rack kit: Rack rails are required for mounting in HP 10000 Series 4-post racks.
Beheer op afstand command-line interface; Web browser; configuration menu; out-of-band management (serial RS-232C)
Verbindingstechnologie Wired
Afmetingen (BxDxH) 546.1 x 442.5 x 43.2 mm
Latentie 1000 Mb Latency: < 3.4 µs (FIFO 64-byte packets); 10 Gbps Latency: < 2.4 µs (FIFO 64-byte packets)
Beheerplatform HP PCM+; HP PCM (included); command-line interface; Web browser; configuration menu
 
Gerelateerde producten
2240 Communicatie - Routers/gateways
HPJ9305A - EOL* ProCurve Switch 6600 Premium License
ieservices
HPU4830E eCarePack Installatie & Startup ProCurve Stackable Switch 2100,
en supportuitbreidingen
HPU4826E eCarePack Basis installatie ProCurve Stackable Switch 2100,
7BA0 Aansluitapparatuur - Netwerk kabels (koper)
CPQ487649B21 0.5m SFP+ 10GbE koperen kabel
CPQ487652B21 1m SFP+ 10GbE koperen kabel
CPQ487655B21 3m SFP+ 10GbE koperen kabel
CPQ487658B21 - EOL* 7m SFP+ 10GbE koperen kabel
HPAJ835A 2M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPJ9285B - EOL* ProCurve 10-GbE SFP+ 7m Cable
HPJ9286B - EOL* X242 SFP+ 10M DAC Cable
HPJ9287B - EOL* X242 SFP+ 15M DAC Cable
ls
HPJ9281B - EOL* ProCurve 10-GBE SFP+ 1M Cable
HPJ9283B - EOL* ProCurve 10-GbE SFP+ 3m Cable
7BA5 Aansluitapparatuur - Fibre optic kabels
HPAJ833A 0.5M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ834A 1M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ836A 5M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ837A 15M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ838A 30M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ839A 50M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPBK837A - EOL* 5m Premier Flex LC/LC Optical Cable
HPBK838A - EOL* 1m Premier Flex LC/LC Optical Cable
HPBK839A - EOL* 2m Premier Flex LC/LC Optical Cable
HPBK840A - EOL* 5M Premier Flex LC/LC Optical Cable
HPBK841A - EOL* 15m Premier Flex LC/LC 1 Pack Optical Cable
HPBK841A0D1 - EOL* 15m Premier Flex LC/LC 1 Pack Optical Cable
HPBK842A - EOL* 30m Premier Flex LC/LC Optical Cabl
HPBK843A - EOL* 50m Premier Flex LC/LC Optical Cable
HPJ9300A - EOL* ProCurve 10-GbE XFP-SFP + 1m Cable
7110 Stroom (power) - AC adapters (power supplies)
HPJ9269A - EOL* ProCurve Switch 6600 Power Supply
HPJ9269AABB - EOL* ProCurve Switch 6600 Power Supply
2380 Communicatie - Modems & adapters
HPJ4858C - EOL* ProCurve Gigabit 1000BaseSX Mini GBIC
HPJ9151A ProCurve 10-GBE SFP+ LR Transceiver
HPJ9152A ProCurve 10-GBE SFP+ LRM Transceiver
bels
CPQ537963B21 BladeSystem c-Class Small Form-Factor Pluggable 5m 10GbE Copper
HPJ9301A ProCurve 10-GbE XFP-SFP + 3m Cable
HPJ9302A - EOL* ProCurve 10-GbE XFP-SFP + 5m Cable
ehoren
HPJ9271A - EOL* ProCurve Switch 6600 Fan TRAY
HPJ9271AABB - EOL* ProCurve Switch 6600 Fan Tray
HPJ9469A - EOL* ProCurve 6600 series Rack Mount Kit
HPJ9480A - EOL* ProCurve 6600 series AIR PLENUM Kit
HPJ9481A - EOL* ProCurve 6600-24G/24G-4XG AIR PLENUM
t services
HPU2K97E 3Y NBD PROACTCARE STACK24 Switch SVC
HPU2K98E 4Y NBD PROACTCARE STACK24 Switch SVC
HPU2K99E 5Y NBD PROACTCARE STACK24 Switch SVC
HPU2L00E HP3Y4H24X7 PROACTCARE STACK24 Switch SVC
HPU2L01E HP4Y4H24X7 PROACTCARE STACK24 Switch SVC
HPU2L02E HP5Y4H24X7 PROACTCARE STACK24 Switch SVC
HPU2L03E HP3Y 6HCTR PROACTCARE STACK24 Switch SVC
HPU2L04E HP4Y 6HCTR PROACTCARE STACK24 Switch SVC
HPU2L05E HP5Y 6HCTR PROACTCARE STACK24 Switch SVC
ransceiver modules
HPJ4859C - EOL* ProCurve Gigabit 1000BaseLX Mini GBIC
HPJ4860C ProCurve Gigabit 1000BaseLH Mini GBIC
HPJ9054B - EOL* ProCurve 100Base-Fx Fibre Mini-GBIC (LC)
HPJ9054C - EOL* HPN X111 100M SFP LC FX Transceiver
HPJ9099B - EOL* ProCurve 100-BX-D SFP-LC Transceiver
HPJ9100B - EOL* ProCurve 100-BX-U SFP-LC Transceiver
HPJ9142B ProCurve 1000-BX-D SFP-LC Mini-GBIC
HPJ9143B - EOL* ProCurve 1000-BX-U SFP-LC Mini-GBIC
HPJ9150A - EOL* ProCurve 10-GBE SFP+ SR Transceiver
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
* Een artikel met de vermelding 'EOL' is niet meer verkrijgbaar
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2019 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net