VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerHPJ9298AABB
Producent Hewlett Packard
Part nummer J9298A/ABB
Omschrijving ProCurve 2520G-8-PoE Managed layer 2Switch with 8 10/100/1000
PoE ports and2 Gigabit Dual-personality ports f
  ProCurve 2520G-8-PoE Switch Europe - English localization
Informatie
Taal EN
EAN/UPC884420221845
Gewicht 2,46 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
HP ProCurve Managed Switches
 


Product specificaties ***
Omschrijving HP E2520-8G-PoE Switch
Overview
De ProCurve 2520-8-PoE Switch is een managed Layer 2, 8-poorts 10/100-switch met 2 dual-personality Gigabit-poorten voor copper- of SFP-verbindingen. De 2520-8 PoE heeft geen ventilatoren, waardoor hij stil is en ideaal voor implementatie in open ruimten. Het compacte model is flexibel te implementeren, aan de muur, op een horizontaal oppervlak of in een rack

Features
Beheer

• Keuze uit diverse beheerinterfaces: Web GUI (graphical user interface): gebruiksvriendelijke grafische interface om de switch vanuit elke webbrowser te configureren; CLI (command-line interface), robuuste commandoregel-interface biedt geavanceerde configuratie en diagnose; Simple Network Management Protocol (SNMPv2c/SNMPv3): maakt het mogelijk om de switch te beheren met diverse netwerkbeheerapplicaties van andere fabrikanten


Interfaces

• Auto-MDIX: zorgt voor automatische aanpassing aan 1-op-1 of crossoverkabels op alle poorten


Prestaties

• Switch op een chip: sterk geïntegreerd high-performance switchontwerp met een non-blocking architectuur


Herstellingsvermogen en hoge beschikbaarheid

• Poorttrunking en linkaggregatie: Trunking ondersteunt tot acht links per trunk om de bandbreedte te verhogen en redundante verbindingen te creëren; IEEE 802.3ad Link Aggregation Protocol (LACP) vereenvoudigt configuratie van trunks via automatische configuratie


Layer 2 switching

• VLAN ondersteuning en tagging: ondersteunt de IEEE 802.1Q (4094 VLAN ID's) en tot 256 poort-gebaseerde VLAN's tegelijk


Beveiliging

• Bevoegdhedenniveaus voor managers en operators: om alleen-lezen toegang (operator) en lees-schrijftoegang (beheerder) in te stellen voor beheerinterfaces


Convergentie

• LLDP-MED (Media Endpoint Discovery): een standaard extensie van LLDP die automatisch netwerkapparaten zoals IP-telefoons configureert
Warranty Garantie: Levenslange garantie: zolang u het product bezit, met vervanging op de volgende werkdag (beschikbaar in de meeste landen)
Beheerfuncties MIB-ondersteuning MIB II, Bridge MIB, RMONv2 MIB, SMON MIB, Ethernet-Like-MIB, MAU MIB, Entity MIB
Quality of Service (QoS) Y
Multicast-ondersteuning Y
Web-gebaseerd management Y
System event log Y
Switch type Managed
Switch-laag L2
Aansluitingen Copper ethernet cabling technologie 1000BASE-T, 1000BASE-TX, 100BASE-TX, 10BASE-T
Console port RS-232
Aantal SFP/SFP+ poorten 2
Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity 11, 8, 11
Netwerk 10G support N
Datastroombeheer Y
Port mirroring Y
Verbindingsaggregatie Y
Broadcast stormbeheer Y
DHCP client Y
DHCP server Y
Spanning tree protocol Y
IGMP snooping Y
Auto MDI/MDI-X Y
Volledige-duplex Y
Netwerkstandaard IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Data-uitwisseling Jumbo Frames ondersteuning Y
Max. overdrachtssnelheid 1 Gbit/s
Aantal VLANs 4096
Throughput 14.8 mpps Mpps
Switchingcapaciteit 20 Gbit/s
Ondersteunde data-overdrachtsnelheden 10/100 Mbps
MAC Adrestabel capaciteit 8000 entries
Beveiliging Ondersteunde beveiligingsalgoritmen 802.1x RADIUS, SSH, SSL/TLS
MAC adres filtering Y
Statische poort beveiliging Y
Access Control List (ACL) Y
SSH/SSL support Y
Protocollen Ondersteunde network protocollen IPv6, UDP, TFTP, ICMP, TCP, ARP, Telnet, BOOTP, SNTPv4
Datalink-protocol LLDP
Beheerprotocollen IGMPv2, SNMPv1/v2c/v3
Gewicht en omvang Gewicht 3.66 lbs
Afmetingen (B x D x H) 10 x 6.28 x 1.75 "
Gewicht 1660 g
Energie Stroom 1.5 A
Stroomverbruik 86.2 W
Technische details Processor-kloksnelheid 266 MHz
Type processor PowerPC 8313
Certificaten Elektromagnetische compatibiliteit FCC, VCCI, EN/CISPR, ICES, AS/NZS, IEC/EN
Veiligheid cUL, UL, CE, EN, AS/NZS
Eisen aan de omgeving Warmtedissipatie 89 BTU/h
Bedrijfstemperatuur, bereik 32 - 113 °F
Hoogte in bedrijf 0 - 3000 m
Luchtvochtigheid bij opslag 15 - 95 procent
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 15 - 95 procent
Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 45 °C
Geheugen Packet buffer memory 0.5 MB
Intern geheugen 128 MB
Type geheugen DDR2
Flashgeheugen 32 MB
Power over Ethernet (PoE) Power over Ethernet (PoE) Y
Andere features Ingangsspanning 100 - 240 V
Netwerkfuncties Gigabit Ethernet
WLAN-verbinding N
Frequentie 50/60 Hz
Montage EIA
Verbindingstechnologie Wired
Gewicht 1.66 kg
Afmetingen (BxDxH) 159.5 x 254 x 44.5 mm
Latentie 5.3µs/2.7µs
 
Gerelateerde producten
3810 Componenten - Systeembehuizing PC
HPJ9701A - EOL* E2915/E2615/E2520 Power Supply Shelf
ieservices
HPU4830E eCarePack Installatie & Startup ProCurve Stackable Switch 2100,
en supportuitbreidingen
HPU4826E eCarePack Basis installatie ProCurve Stackable Switch 2100,
7BA0 Aansluitapparatuur - Netwerk kabels (koper)
HPAJ835A 2M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPJ9700A E2915/E2615/E2520 Cable Guard
HPQK736A Premier Flex LC/LC OM4 2f 30m Cbl
HPQK737A Premier Flex LC/LC OM4 2f 50m Cbl
7BA5 Aansluitapparatuur - Fibre optic kabels
HPAJ833A 0.5M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ834A 1M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ836A 5M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ837A 15M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ838A 30M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ839A 50M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPQK732A Premier Flex LC/LC OM4 2f 1m Cbl
HPQK733A Premier Flex LC/LC OM4 2f 2m Cbl
HPQK734AOTHPV - EOL* HPV PREMIER FLEX LC/LC MULTI-MODE OM4 5 FIBER 1M CABLE
HPQK735A Premier Flex LC/LC OM4 2f 15m Cbl
2380 Communicatie - Modems & adapters
HPJ4858C - EOL* ProCurve Gigabit 1000BaseSX Mini GBIC
ehoren
HPJ9583A X410 E-series 1U Universal 4-POST RAC
t services
HPU2K07E 3Y NBD PROACTCARE 2620/2512/2524 SVC
HPU2K08E 4Y NBD PROACTCARE 2620/2512/2524 SVC
HPU2K09E 5Y NBD PROACTCARE 2620/2512/2524 SVC
HPU2K10E HP3Y4H24X7 PROACTCARE 2620/2512/2524 SVC
HPU2K11E HP4Y4H24X7 PROACTCARE 2620/2512/2524 SVC
HPU2K12E HP5Y4H24X7PROACTCARE2620/2512/2524 SVC
HPU2K13E HP3Y 6HCTR PROACTCARE 2620/2512/2524 SVC
HPU2K14E HP4Y 6HCTR PROACTCARE 2620/2512/2524 SVC
HPU2K15E HP5Y 6HCTR PROACTCARE2620/2512/2524 SVC
ransceiver modules
HPJ4859C - EOL* ProCurve Gigabit 1000BaseLX Mini GBIC
HPJ4860C ProCurve Gigabit 1000BaseLH Mini GBIC
HPJ9054B - EOL* ProCurve 100Base-Fx Fibre Mini-GBIC (LC)
HPJ9054C - EOL* HPN X111 100M SFP LC FX Transceiver
HPJ9099B - EOL* ProCurve 100-BX-D SFP-LC Transceiver
HPJ9100B - EOL* ProCurve 100-BX-U SFP-LC Transceiver
HPJ9142B ProCurve 1000-BX-D SFP-LC Mini-GBIC
HPJ9143B - EOL* ProCurve 1000-BX-U SFP-LC Mini-GBIC
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
* Een artikel met de vermelding 'EOL' is niet meer verkrijgbaar
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2019 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net