VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerHPJ9451A
Producent Hewlett Packard
Part nummer J9451A
Omschrijving ProCurve 6600-48G Switch
EAN/UPC884420713401
Gewicht 9,07 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
HP ProCurve Managed Switches
 


Product specificaties ***
Omschrijving HP E6600-48G Switch
Overview
De HP ProCurve 6600 Switch serie bevat de meest geavanceerde datacenter server-edge switches in de HP ProCurve Networking productlijn. De 6600 serie omvat 1U 10/100/1000Base-T en 10-GbE SFP+ stackables die ten behoeve van server-edge aansluiting zijn voorzien van front-to-back koeling, redundante hot-swap voeding en redundante hot-swap ventilatoren. Het fundament van al deze switches is een speciaal gebouwde programmeerbare ProVision ASIC die het mogelijk maakt de meest veeleisende netwerkkenmerken, zoals QoS (Quality of Service) en beveiliging, met granulaire schaalbaarheid te implementeren. Met keuze uit verschillende interfaces en uitgebreide buffering bieden 6600 switches een uitstekende bescherming van de investering, flexibiliteit, schaalbaarheid, gemakkelijke implementatie en lage operationele kosten

Features
Prestaties

• High-speed/-capacity architectuur: gebaseerd op speciaal gebouwde ProVision ASIC's om superieure systeemprestaties en schaalbaarheid te bieden.


Herstellingsvermogen en hoge beschikbaarheid

• IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol (LACP) en ProCurve trunking: 12345 ondersteunt tot 60 trunks, met tot 8 links (poorten) per trunk; trunking tussen modules wordt ondersteund.


Interfaces

• IPv6: IPv6 host: de switches kunnen worden beheerd en ge├»mplementeerd aan de rand van IPv6 netwerken: Dual stack (IPv4/IPv6); biedt een migratiemechanisme van IPv4 naar IPv6; ondersteunt beide protocollen: MLD snooping; stuurt IPv6 multicast traffic door naar de juiste interface; voorkomt dat IPv6 multicast traffic het netwerk overbelast: IPv6 ACL/QoS: ondersteunt ACL en QoS voor IPv6 netwerkverkeer;


Layer 2 switching

• ProCurve switch meshing: dynamische werklastverdeling over meerdere actieve, redundante koppelingen voor verhoging van de totale beschikbare bandbreedte.


Layer 3 routing

• RIP: biedt RIPv1 en RIPv2 routing.


Quality of Service

• Layer 4 prioritization: maakt prioritization op basis van TCP/UDP-poortnummers mogelijk.


Beveiliging

• Bronpoortfiltering: laat alleen gespecificeerde poorten met elkaar communiceren.
Warranty Garantie: Lifetime, advance replacement, next business day
Beheerfuncties Quality of Service (QoS) Y
Aansluitingen Aansluiting voor netstroomadapter Y
Aantal Gigabit Ethernet (koper)-poorten 48
Copper ethernet cabling technologie 1000BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T
Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity 48
Netwerk Datastroombeheer Y
Spanning tree protocol Y
Auto MDI/MDI-X Y
Routing entries 10000
Volledige-duplex Y
Netwerkstandaard IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Data-uitwisseling Max. overdrachtssnelheid 1 Gbit/s
Throughput 71400000 pps Mpps
Switchingcapaciteit 96 Gbit/s
Ondersteunde data-overdrachtsnelheden 10/100/1000 Mbit/s
MAC Adrestabel capaciteit 64000 entries
Protocollen Beheerprotocollen SNMP v1/v2c/v3
Gewicht en omvang Gewicht 9070 g
Hoogte 43.2 mm
Diepte 442.5 mm
Breedte 641.4 mm
Energie Aantal voedingen 1
Stroomverbruik 209 W
AC invoer frequentie 50/60 Hz
AC invoer voltage 100-127 V
Technische details Geluidsniveau 71.8 dB
Formaat 1U
Kleur van het product Black
Processor-kloksnelheid 666 MHz
Type processor 8540
Opstelling in rack Y
Certificaten Certificering FCC, VCCI
Veiligheid CSA 22.2 No. 60950; EN 60950/IEC 60950; UL 60950
Eisen aan de omgeving Temperatuur, in bedrijf 5 - 40 ┬░C
Geheugen Intern geheugen 256 MB
Type geheugen DDR SDRAM
Flashgeheugen 4 MB
Power over Ethernet (PoE) Power over Ethernet (PoE) N
Andere features Latentie 1000 Mb
 
Gerelateerde producten
2240 Communicatie - Routers/gateways
HPJ9305A - EOL* ProCurve Switch 6600 Premium License
ieservices
HPU4830E eCarePack Installatie & Startup ProCurve Stackable Switch 2100,
en supportuitbreidingen
HPU4826E eCarePack Basis installatie ProCurve Stackable Switch 2100,
7BA0 Aansluitapparatuur - Netwerk kabels (koper)
CPQ487649B21 0.5m SFP+ 10GbE koperen kabel
CPQ487652B21 1m SFP+ 10GbE koperen kabel
CPQ487655B21 3m SFP+ 10GbE koperen kabel
CPQ487658B21 - EOL* 7m SFP+ 10GbE koperen kabel
HPAJ835A 2M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPJ9285B - EOL* ProCurve 10-GbE SFP+ 7m Cable
HPJ9286B - EOL* X242 SFP+ 10M DAC Cable
HPJ9287B - EOL* X242 SFP+ 15M DAC Cable
ls
HPJ9281B - EOL* ProCurve 10-GBE SFP+ 1M Cable
HPJ9283B ProCurve 10-GbE SFP+ 3m Cable
7BA5 Aansluitapparatuur - Fibre optic kabels
HPAJ833A 0.5M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ834A 1M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ836A 5M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ837A 15M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ838A 30M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ839A 50M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPBK837A - EOL* 5m Premier Flex LC/LC Optical Cable
HPBK838A - EOL* 1m Premier Flex LC/LC Optical Cable
HPBK839A - EOL* 2m Premier Flex LC/LC Optical Cable
HPBK840A - EOL* 5M Premier Flex LC/LC Optical Cable
HPBK841A - EOL* 15m Premier Flex LC/LC 1 Pack Optical Cable
HPBK841A0D1 - EOL* 15m Premier Flex LC/LC 1 Pack Optical Cable
HPBK842A - EOL* 30m Premier Flex LC/LC Optical Cabl
HPBK843A - EOL* 50m Premier Flex LC/LC Optical Cable
HPJ9300A - EOL* ProCurve 10-GbE XFP-SFP + 1m Cable
7110 Stroom (power) - AC adapters (power supplies)
HPJ9269A - EOL* ProCurve Switch 6600 Power Supply
HPJ9269AABB - EOL* ProCurve Switch 6600 Power Supply
2380 Communicatie - Modems & adapters
HPJ4858C ProCurve Gigabit 1000BaseSX Mini GBIC
HPJ9151A ProCurve 10-GBE SFP+ LR Transceiver
HPJ9152A ProCurve 10-GBE SFP+ LRM Transceiver
bels
CPQ537963B21 BladeSystem c-Class Small Form-Factor Pluggable 5m 10GbE Copper
HPJ9301A ProCurve 10-GbE XFP-SFP + 3m Cable
HPJ9302A - EOL* ProCurve 10-GbE XFP-SFP + 5m Cable
ehoren
HPJ9271A - EOL* ProCurve Switch 6600 Fan TRAY
HPJ9271AABB - EOL* ProCurve Switch 6600 Fan Tray
HPJ9469A - EOL* ProCurve 6600 series Rack Mount Kit
HPJ9480A - EOL* ProCurve 6600 series AIR PLENUM Kit
HPJ9481A - EOL* ProCurve 6600-24G/24G-4XG AIR PLENUM
ransceiver modules
HPJ4859C - EOL* ProCurve Gigabit 1000BaseLX Mini GBIC
HPJ4860C ProCurve Gigabit 1000BaseLH Mini GBIC
HPJ9054B - EOL* ProCurve 100Base-Fx Fibre Mini-GBIC (LC)
HPJ9054C - EOL* HPN X111 100M SFP LC FX Transceiver
HPJ9099B - EOL* ProCurve 100-BX-D SFP-LC Transceiver
HPJ9100B - EOL* ProCurve 100-BX-U SFP-LC Transceiver
HPJ9142B ProCurve 1000-BX-D SFP-LC Mini-GBIC
HPJ9143B - EOL* ProCurve 1000-BX-U SFP-LC Mini-GBIC
HPJ9150A - EOL* ProCurve 10-GBE SFP+ SR Transceiver
HPJ9153A X132 10G SFP+ LC ER Transceiver
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
* Een artikel met de vermelding 'EOL' is niet meer verkrijgbaar
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2019 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net