VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerHPJ9533AABB
Producent Hewlett Packard
Part nummer J9533A/ABB
Omschrijving E5406 zl 6-slot Switch Bundled with v2 Modules supporting a
total of 44 Gig-T ports with PoE+ support and 2 10-GbE SFP+
ports
  6-slot E5406 zl Switch bundled with v2 modules supporting a total of 44 Gig-T ports with PoE+ support and 2 10-GbE SFP+ ports HP E5406-44G-PoE+/2XG v2 zl Swch w Pm SW
EAN/UPC885631941164
Gewicht 21,00 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
HP ProCurve 5400zl series
 


Product specificaties ***
Omschrijving HP E5406-44G-PoE+/2XG-SFP+ v2 zl Switch with Premium Software
Overview
De HP ProCurve Switch 5400zl serie bevat de meest geavanceerde intelligent edge switches in de HP ProCurve netwerkproductlijn. De 5400zl serie omvat 6-slots en 12-slots behuizingen en de bijbehorende zl modules en bundels. Het fundament van al deze switches is een speciaal gebouwde programmeerbare ProVision ASIC die het mogelijk maakt de meest veeleisende netwerkkenmerken, zoals QoS (Quality of Service) en beveiliging, met granulaire schaalbaarheid te implementeren. Met Gigabit-interfaces, geïntegreerd PoE op alle 10/100/1000Base-T poorten, 10-GbE functionaliteit en keuze uit verschillende modellen bieden 5400zl switches een uitstekende bescherming van de investering, flexibiliteit, schaalbaarheid, gemakkelijke implementatie en bediening en probleemloos onderhoud.

Features
Beheer

• Remote Intelligent Mirroring: spiegelt geselecteerd inkomend/uitgaand verkeer op basis van ACL, poort, MAC-adres of VLAN naar een lokale of remote 8200zl/6200yl/5400zl/3500yl switchpoort ergens in het netwerk


Interfacemogelijkheden

• IPv6: IPv6 host: de switches kunnen worden beheerd en geïmplementeerd aan de rand van IPv6 netwerken; Dual stack (IPv4/IPv6): biedt een migratiemechanisme van IPv4 naar IPv6; ondersteunt beide protocollen; MLD snooping: stuurt IPv6 multicast traffic door naar de juiste interface; voorkomt dat IPv6 multicast traffic het netwerk overbelast; IPv6 ACL/QoS: ondersteunt ACL en QoS voor IPv6 netwerkverkeer.


Prestaties

• High-speed/-capacity architectuur: 691,2-Gbps crossbar switching fabric biedt switching binnen en tussen modules met een doorvoer van 480,3 miljoen pps op speciaal gebouwde ProVision ASIC's


Herstellingsvermogen en hoge beschikbaarheid

• Virtual Router Redundancy Protocol (Premium licentie is vereist): VRRP laat groepen van 2 routers dynamisch voor elkaar als backup fungeren om een hoogbeschikbare routed omgeving te realiseren


Layer 2 switching

• IEEE 802.1ad Q-in-Q (Premium licentie vereist): verhoogt de schaalbaarheid van het Ethernet netwerk door een hiërarchische structuur; sluit diverse LAN's aan in high-speed campus- of metronetwerk


Layer 3 services

• UDP helpfunctie: UDP broadcasts kunnen via routerinterfaces naar specifieke IP-unicastadressen of subnet-broadcastadressen worden gezonden om serverspoofing voor UDP-services zoals DHCP te voorkomen


Layer 3 routing

• Statische IP-routing: biedt handmatig geconfigureerde routing; inclusief ECMP-functionaliteit
Warranty Garantie: Lifetime, advance replacement, next business day
Beheerfuncties MIB-ondersteuning MLDv1/v2, OSPFv2/v3, RIPv2, RMONv2, SMON
Quality of Service (QoS) Y
Multicast-ondersteuning Y
Web-gebaseerd management Y
System event log Y
Switch type Managed
Switch-laag L3
Aansluitingen Copper ethernet cabling technologie 1000BASE-T, 1000BASE-TX, 100BASE-TX, 10BASE-T
Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity 44
Netwerk 10G support Y
Datastroombeheer Y
Port mirroring Y
Verbindingsaggregatie Y
Broadcast stormbeheer Y
Rate limiting Y
DHCP client Y
DHCP server Y
IP routing Y
Spanning tree protocol Y
IGMP snooping Y
Auto MDI/MDI-X Y
Routing entries 10000
Volledige-duplex Y
Netwerkstandaard IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1v, IEEE 802.1w, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Data-uitwisseling Jumbo Frames ondersteuning Y
Max. overdrachtssnelheid 1 Gbit/s
Aantal wachtrijen 8
Aantal trunks 60
Aantal VLANs 2048
Throughput 282.1ml pps Mpps
Switchingcapaciteit 379.2 Gbit/s
Ondersteunde data-overdrachtsnelheden 10/100 Mbps
MAC Adrestabel capaciteit 64000 entries
Beveiliging Ondersteunde beveiligingsalgoritmen 802.1x RADIUS, SSH, SSL/TLS
MAC adres filtering Y
Statische poort beveiliging Y
Access Control List (ACL) Y
SSH/SSL support Y
Protocollen Ondersteunde network protocollen IPv6, SSHv6, SNTP, IGMPv3
Beheerprotocollen SNMPv1/v2c/v3, LLDP, RMON, XRMON, sFlow
Geluidsproductie Geluidsdruk 40.2 dB
Gewicht en omvang Gewicht 46.08 lbs
Afmetingen (B x D x H) 17.5 x 17.75 x 6.9 "
Gewicht 20900 g
Energie Aantal voedingen 1
Stroomverbruik 215 W
Technische details Elektromagnetische immuniteit EN, IEC
Geluidsniveau 57 dB
Processor-kloksnelheid 666 MHz
Type processor PowerPC 8540
Certificaten Elektromagnetische compatibiliteit FCC, VCCI, EN/CISPR
Veiligheid CSA, UL, IEC, EN
Eisen aan de omgeving Warmtedissipatie 3700 BTU/h
Bedrijfstemperatuur, bereik 32 - 131 °F
Hoogte in bedrijf 0 - 3000 m
Luchtvochtigheid bij opslag 15 - 95 procent
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 15 - 95 procent
Temperatuur bij opslag -40 - 70 °C
Temperatuur, in bedrijf 0 - 55 °C
Geheugen Intern geheugen 256 MB
Type geheugen DDR
Flashgeheugen 4 MB
Power over Ethernet (PoE) Power over Ethernet (PoE) Y
Andere features Netwerkfuncties Gigabit Ethernet
WLAN-verbinding N
Voeding 1500 W
Frequentie 50/60 Hz
Ingangsspanning 100 - 240 V
Montage EIA
Verbindingstechnologie Wired
Afmetingen (BxDxH) 450.9 x 444.5 x 175.3 mm
Latentie 3.7µs/2.1µs
 
Gerelateerde producten
2110 Netwerken - Adapters bedraad
HPJ9155A - EOL* ProCurve Threat Management Services ZL Module
HPJ9478A - EOL* ProCurve 24*10+100 PoE+ zl Module f 5400zl and 8200zl series
HPJ9483A - EOL* Advanced Services zl Module
HPJ9496A - EOL* ProCurve PCM+ Agent w/Services zl Mod HP ProCurve PCM+ Agent w/
HPJ9547A 24-port 10/100 PoE+ v2 zl Module
HPJ9748A - EOL* Advanced Services ZL MOD W/vSphere platform
2224 Communicatie - Switch
HPJ9549A 20-port Gig-T / 4-port SFP v2 zl Mod
ieservices
HPU4832E eCarePack Startup ProCurve 5300 Service
en supportuitbreidingen
HPU4828E eCarePack Installation ProCurve 5300
icenties & -uitbreidingen
HPJ9371A - EOL* ProCurve MSM760/765 40 AP License
7BA0 Aansluitapparatuur - Netwerk kabels (koper)
HPAJ835A 2M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPJ9285B ProCurve 10-GbE SFP+ 7m Cable
HPJ9286B - EOL* X242 SFP+ 10M DAC Cable
HPJ9287B - EOL* X242 SFP+ 15M DAC Cable
HPQK736A Premier Flex LC/LC OM4 2f 30m Cbl
HPQK737A Premier Flex LC/LC OM4 2f 50m Cbl
ls
HPJ9281B ProCurve 10-GBE SFP+ 1M Cable
HPJ9283B - EOL* ProCurve 10-GbE SFP+ 3m Cable
7BA5 Aansluitapparatuur - Fibre optic kabels
HPAJ833A 0.5M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ834A 1M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ836A 5M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ837A 15M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ838A 30M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ839A 50M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPJ9300A - EOL* ProCurve 10-GbE XFP-SFP + 1m Cable
HPQK732A Premier Flex LC/LC OM4 2f 1m Cbl
HPQK733A Premier Flex LC/LC OM4 2f 2m Cbl
HPQK734AOTHPV - EOL* HPV PREMIER FLEX LC/LC MULTI-MODE OM4 5 FIBER 1M CABLE
HPQK735A Premier Flex LC/LC OM4 2f 15m Cbl
7110 Stroom (power) - AC adapters (power supplies)
HPJ8712AABB - EOL* ProCurve Switch 5400zl (Redundant) Power Supply 875 watt
HPJ8713A - EOL* ProCurve Switch 5400zl (Redundant) Power Supply 1500 watt
HPJ8713AABB ProCurve Switch 5400zl (Redundant) Power Supply 1500 watt
HPJ8714A - EOL* ProCurve 5400zl PoE Power Supply shelf (2 slots 3U)
HPJ9306A - EOL* ProCurve 1500W PoE+ zl Power Supply
2380 Communicatie - Modems & adapters
HPJ4858C ProCurve Gigabit 1000BaseSX Mini GBIC
HPJ8177C - EOL* ProCurve Gigabit 1000Base-T Mini GBIC
HPJ8437A ProCurve 10GbE X2-SC LR Optic
HPJ8440C - EOL* ProCurve 10GbE X2-CX4 XCVER
HPJ9151A ProCurve 10-GBE SFP+ LR Transceiver
HPJ9152A ProCurve 10-GBE SFP+ LRM Transceiver
bels
HPJ9301A ProCurve 10-GbE XFP-SFP + 3m Cable
HPJ9302A - EOL* ProCurve 10-GbE XFP-SFP + 5m Cable
2D20 IP telephony - Switches & modules
HPJ9747A - EOL* Advanced Services ZL MOD W/XENServer platform
e resource planning (ERP) software
HPJ9371AAE - EOL* HPNMSM760/765 Add 40 AP E-LTU
t services
HPU2R46E 3Y NBD PROACTCARE 5406ZL Bundel SVC
HPU2R47E 4Y NBD PROACTCARE 5406ZL Bundel SVC
HPU2R48E 5Y NBD PROACTCARE 5406ZL Bundel SVC
HPU2R49E 3Y 4H24X7 PROACTCARE 5406ZL Bundel SVC
HPU2R50E HP4Y4H24X7 PROACTCARE 5406ZL Bundel SVC
HPU2R51E HP5Y4H24X7PROACTCARE5406ZL Bundel SVC
HPU2R52E 3Y 6HR CTR PROACTCARE 5406ZL Bundel SVC
HPU2R53E HP4Y 6HCTR PROACTCARE 5406ZL Bundel SVC
HPU2R54E HP5Y 6HCTR PROACTCARE5406ZL Bundel SVC
itch modules
HPJ8702A - EOL* ProCurve Switch 5400zl Gigabit UTP PWR Module(24*10/100/1000)
HPJ8705A - EOL* ProCurve Switch 5400zl Gigabit UTP Module(20*10/100/1000:
HPJ8706A ProCurve Switch zl 24P Mini-GBIC Module
HPJ8707A - EOL* ProCurve Switch 5400zl 10GB X2 Transceiver Module(4*X2
HPJ8708A - EOL* ProCurve Switch 5400zl 4P 10GbE CX4 Module
HPJ9156A - EOL* Threat Management Services W/ 1YR IPS Subscription Service ZL
HPJ9289A - EOL* ProCurve ONE Services ZL Module
HPJ9307A - EOL* ProCurve 24*10+100+1000,PoE ZL Module
HPJ9308A - EOL* ProCurve 20*10+100+1000,PoE+/4-port Mini GBIC ZL Module
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
* Een artikel met de vermelding 'EOL' is niet meer verkrijgbaar
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2018 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net