VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerHPJ9801AABB
Producent Hewlett Packard
Part nummer J9801A/ABB
Omschrijving 1810-24 Switch
EAN/UPC887111275004
Gewicht 2,39 (kg)
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
HP ProCurve Managed Switches
 


Product specificaties ***
Omschrijving HP 1810-24 v2 Switch
Overview
De ProCurve 1810G Switch serie is de nieuwe generatie van de 1800 Switch serie, een van ProCurve's meest populaire producten voor kleine en middelgrote klanten. De serie is ontworpen om voordelige, gemakkelijk te beheren Gigabit-netwerkconnectiviteit te bieden en bestaat uit 8- en 24-poorts 10/100/1000 Layer 2 switches die gemakkelijk te installeren en te gebruiken zijn. De handige webinterface biedt elementaire switchconfiguratie om de installatie van switches te vereenvoudigen. Deze ventilatorloze switches zijn ideaal voor kleine bedrijven, vergaderruimtes, laboratoria, verzend/ontvangstafdelingen en werkgroepen en zijn flexibel te installeren met diverse montageopties. Dit is de serie die u kiest als u klaar bent om uw netwerk te upgraden naar snelle Gigabit-switches, met eenvoudige netwerkbeveiliging om het netwerk te beschermen tegen denial-of-service-aanvallen. In combinatie met de bekende HP betrouwbaarheid en ProCurve's levenslange garantie, vormt de 1810G serie de meest effectieve oplossing voor uw netwerk.

Features
Interfaces

• Dual-personality poorten (1810G-24 switch): twee 10/100/1000-poorten of mini-GBIC slots voor optionele fiberaansluiting, zoals Gigabit-SX, -LX, -LH of 100-FX


Herstellingsvermogen en hoge beschikbaarheid

• IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol: biedt redundantie op link-niveau met ondersteuning voor 4 trunks op de ProCurve 1810G-8 Switch en 8 trunks op de ProCurve 1810G-24 Switch, elk met maximaal 4 links (poorten) per trunk


Beheer

• Vertrouwde webinterface: gemakkelijk beheer via een gebruiksvriendelijke webbrowserinterface voor configuratie, bewaking en beheer van de switch


Layer 2 switching

• VLAN ondersteuning en tagging: tot 64 poorts-gebaseerde VLAN's en dynamische configuratie van IEEE 802.1Q VLAN-tagging, voor veiligheid tussen werkgroepen


Beveiliging

• Secure Sockets Layer (SSL): zorgt voor encryptie van al het HTTP verkeer en beveiligde toegang tot de browser-gebaseerde beheerinterface in de switch


Quality of Service (QoS)

• Traffic prioritization (IEEE 802.1p): voor real-time classificatie van netwerkverkeer in 8 prioriteitsniveaus, ondergebracht in 8 wachtrijen


Bewaking en diagnose

• Poortmirroring: maakt het mogelijk het verkeer op een poort tegelijkertijd naar een netwerkanalysator te sturen ter bewaking
Warranty Garantie: Lifetime, advance replacement, next business day, phone support
Data-uitwisseling MAC Adrestabel capaciteit 8000 entries
Gewicht en omvang Gewicht 1000 g
Energie Stroomverbruik 22 W
Eisen aan de omgeving Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Andere features Afmetingen (BxDxH) 329.9 x 173 x 43.9 mm
 
Gerelateerde producten
ieservices
HPU4830E eCarePack Installatie & Startup ProCurve Stackable Switch 2100,
en supportuitbreidingen
HPU4826E eCarePack Basis installatie ProCurve Stackable Switch 2100,
7BA0 Aansluitapparatuur - Netwerk kabels (koper)
HPAJ835A 2M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPQK736A Premier Flex LC/LC OM4 2f 30m Cbl
HPQK737A Premier Flex LC/LC OM4 2f 50m Cbl
7BA5 Aansluitapparatuur - Fibre optic kabels
HPAJ833A 0.5M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ834A 1M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ836A 5M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ837A 15M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ838A 30M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPAJ839A 50M Multi-MODE OM3 LC/LC FC Cable
HPQK732A Premier Flex LC/LC OM4 2f 1m Cbl
HPQK733A Premier Flex LC/LC OM4 2f 2m Cbl
HPQK735A Premier Flex LC/LC OM4 2f 15m Cbl
2380 Communicatie - Modems & adapters
HPJ4858C ProCurve Gigabit 1000BaseSX Mini GBIC
HPJ8177C - EOL* ProCurve Gigabit 1000Base-T Mini GBIC
ehoren
HPJ9583A X410 E-series 1U Universal 4-POST RAC
t services
HPU2K07E 3Y NBD PROACTCARE 2620/2512/2524 SVC
HPU2K08E 4Y NBD PROACTCARE 2620/2512/2524 SVC
HPU2K09E 5Y NBD PROACTCARE 2620/2512/2524 SVC
HPU2K10E HP3Y4H24X7 PROACTCARE 2620/2512/2524 SVC
HPU2K11E HP4Y4H24X7 PROACTCARE 2620/2512/2524 SVC
HPU2K12E HP5Y4H24X7PROACTCARE2620/2512/2524 SVC
HPU2K13E HP3Y 6HCTR PROACTCARE 2620/2512/2524 SVC
HPU2K14E HP4Y 6HCTR PROACTCARE 2620/2512/2524 SVC
HPU2K15E HP5Y 6HCTR PROACTCARE2620/2512/2524 SVC
ransceiver modules
HPJ4859C - EOL* ProCurve Gigabit 1000BaseLX Mini GBIC
HPJ9054C - EOL* HPN X111 100M SFP LC FX Transceiver
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
* Een artikel met de vermelding 'EOL' is niet meer verkrijgbaar
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2020 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net