VB Computer Shop - Artikel Info

Artikel nummerHPJD114A
Producent Hewlett Packard
Part nummer JD114A
Omschrijving X170 1G SFP LC LH70 1490 Transceiver
  | Replacement for 3Com 0231A454 (TD Artnr )
Taal IN
EAN/UPC885631249604
Prijs Artikel niet meer beschikbaar
Catalogus verwijzingen:
HP HP ProCurve Transceivers
 


Product specificaties ***
Netwerk Netwerkstandaard IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u
Vezel-optische connector LC
Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
Soort aansluiting SFP
Technische details Golflengte 1490 nm
Aansluitingen Fibre channel-poorten 1
 
Gerelateerde producten
8210 Beeld - Monitoren LCD/TFT/LED
HPEM890ATABB - EOL* LA1951g 19i TFT ANA/DIG TCO03 1000:1 250CD/CM 160H/160V 5MS
HPNK571ATABB - EOL* LE2201W 22i TFT ANA TCO05 1000:1 250CD/CM 160H/160V 5MS
HPNL773ATABB - EOL* LA2405WG 24i TFT ANA/DIG TCO05 1000:1 300CD/CM 160H/160V 5MS
HPNP447ATABB - EOL* LE1901WI 19i TFT ANA TCO05 1000:1 250CD/CM 160H/160V 5MS
2401 Netwerk chassis - Chassis
HPJF431B - EOL* A12508 Switch Chassis
2240 Communicatie - Routers/gateways
HPJC148B - EOL* A8805 Router Chassis
HPJC149B - EOL* A8808 Router Chassis
HPJC150B - EOL* A8812 Router Chassis
2224 Communicatie - Switch
HPJC611A 10508-V Switch Chassis
HPJC612A 10508 Switch Chassis
HPJC613A 10504 Switch Chassis
HPJC654A 12504 AC Switch Chassis
HPJC691A A5830AF-48G Switch w/1 Interface Slot
HPJC694A - EOL* A5830AF-96G SWITCH
HPJD238B - EOL* A7510 Switch Chassis
HPJD239B - EOL* A7506 Switch Chassis
HPJD240B A7503 Switch Chassis
HPJD241B - EOL* A7506 VERTICAL Switch Chassis
HPJD242B - EOL* A7502 Switch Chassis
HPJD243B - EOL* A7503 Switch Chassis W/1 Fabric SLOT
HPJD325A - EOL* A3600-24-POE SI Switch
HPJD325AABB - EOL* Networking A3600-24-POE SI Switch
HPJD328A - EOL* A3600-48-POE EI Switch
HPJD328AABB - EOL* Networking A3600-48-POE EI Switch
HPJD330A - EOL* A3600-24 SI Switch
HPJD334AABB - EOL* Networking A3600-24-SFP EI Switch
HPJE101A - EOL* E5500-24 Switch
HPJE103A - EOL* E5500-48 Switch
HPJE105AABB - EOL* Networking E5500-24-POE Switch
HPJE107A - EOL* E5500-48-POE Switch
HPJE109A - EOL* E5500-24-SFP Switch
HPJE109AABB - EOL* Networking E5500-24-SFP Switch
HPJF430B - EOL* A12518 Switch Chassis
HPJF431C 12508 AC Switch Chassis
HPJG299A - EOL* 3600-24 v2 EI Switch
HPJG299AABB - EOL* 3600-24 V2 EI Switch
HPJG300A - EOL* 3600-48 v2 EI Switch
HPJG300AABB 3600-48 V2 EI Switch
HPJG301A - EOL* 3600-24-PoE+ v2 EI Switch HP 3600-24-PoE+ v2 EI Switch I7
HPJG301AABB - EOL* Switch/HP 3600-24-PoE+ v2 EI Switch
HPJG302AABB - EOL* 3600-48-PoE+ v2 EI Switch
HPJG303AABB - EOL* Switch/HP 3600-24-SFP v2 EI Switch
HPJG304AABB 3600-24 v2 SI Switch
HPJG305A - EOL* 3600-48 v2 SI Switch
HPJG305AABB Switch/HP 3600-48 v2 SI Switch
HPJG306AABB - EOL* 3600-24-POE+ V2 SI SWITCH
HPJG307A - EOL* 3600-48-PoE+ v2 SI Switch
HPJG307AABB - EOL* 3600-48-PoE v2 SI Switch
Wenst u meer informatie? Stel uw vragen per e-mail: shop@vb.net.

Wij besteden de grootste zorg aan de juistheid en volledigheid van de informatie die wij aan u verstrekken. Het is echter mogelijk dat er toch onjuistheden in voorkomen.
Aan dit overzicht kunnen geen rechten worden ontleend.
* Een artikel met de vermelding 'EOL' is niet meer verkrijgbaar
*** Een deel van deze informatie is verstrekt door ICEcat.
© 2019 VB NetConsult. Info: shop@vb.net.
Naar het hoofdmenu: www.vb.net/shop/.

  Hoofdmenu Bestellen/offerte Produkt zoeken Help Aanbiedingen E-mail: shop@vb.net